Felix Sturm: Şampiyonadan suça 2019

Felix Sturm: Şampiyonadan suça 2019 Felix Sturm: Şampiyonadan suça

Felix Sturm: Şampiyonadan suça

Alman sporcular her zamandisiplin, heves ve gayret. Bu sayede birçoğu şampiyon oldu. Boksörler hakkında konuşursak, asıl konu biyografisidir, sonuçtur. Felix Sturm, elbette halktan en yakın ilgiyi hak eden savaşçılardan biridir. Onun hakkında ve bu yazıda konuşun.

Biyografik bilgi

Felix Sturm (gerçek adı - Adnan Chatich)31 Ocak 1979'da Alman Leverkusen şehrinde doğdu. Bosna kökenlidir. Avcı uçağı yüksekliği 181 santimetre ve silah aralığı 185 santimetredir. Bugüne kadar profesyonel ringde 49 mücadele gerçekleştirdi, 40'ı kazanmayı başardı (nakavt ile 18 galibiyet).felix saldırı

Amatörlerde kariyer

Felix Sturm'un ilk ciddi dövüşleriamatör yüzüğü, Almanya'nın gençlik bölümünde şampiyonu olacağı 1995-96 döneminde düştü. 1998-99'da boksör tekrar kendi ülkesinin şampiyonluğunu kazandı, ama zaten yeni ağırlık kategorisinde - bir ağır ağırlık. 1997'de sahip olduğu tek gümüş ödül.

1999 yılında dünya şampiyonasına katıldı. İlk kavgada Ukraynalı Turcan Andrey'yi 8: 3'lük skorla yenmeyi başardı, ancak bir sonraki turda Kazak'ı Ermakhan Ibrimov'a karşı koyamadı.

2000 yılında Felix, ilk savaşta Macaristan Carol Balzhi temsilcisini kazandığı Avrupa şampiyonluğunu kazanabildi.

Aynı yıl 2000'de, Sturm Olimpiyatlarda bir katılımcı oldu. Dünyanın ana turnuvasına katılım, Amerikan Jermain Taylor'un ellerinde yenildiği için, Almanlara başarı getirmedi.felix saldırı

Profesyonel performansları

Profilde Almanca'nın ilk başlangıcında yer aldı2001. Performanslarına orta ağırlıkta başladı. İki yıl sonra, gençlik IBF Dünya Şampiyonu oldu. 2003 yazında, Felix Sturm WBO Kıtalararası Dünya Başlığı kazandı. Ve eylül ayında Arjantinli Hector Javier Velasco ile dövüşte tam bir WBO unvanını kazanmayı başardı. Zafer zordu ve ayrı bir yargı kararı verildi. Tam anlamıyla üç ay sonra ve şampiyon için başarılı olan Ruben Varon ile bir düelloda kemerin ilk defa savunması. Ancak, 2004 yazında Sturm, Oscar De La Hoya ile dövüşte kazanamadı ve ona şampiyon unvanını verdi.

Ama bu yenilgi Alman'ı durdurmadı ve oeğitmeye devam etti, çünkü onun için biyografisi her zaman önemliydi. Felix Sturm yine sonbaharda yüzüğe giriyor ve orta bölümde WBO kıtalararası şampiyonu unvanıyla Robert Fraser'la mücadelede kazanıyor. Bu başlık daha sonra Bert Schenck ve Jorge Sendra ile kavgalarda savunuldu.biyografi felix saldırı

WBA şampiyonu olan Felix Sturm'ın bir diğeriMarcelo Maso'yu yenebildiği 2006 baharında kazandı. Ancak, aynı yılın yaz aylarında Alman beklenmedik bir şekilde Javier Castillejo ile bir düelloda kayışı kaybetti. Nisan 2007'de, Sturm'un daha önce kazandığı ve yeniden kazanıldığı savaşçılar arasında bir rövanş gerçekleştirildi. Bundan sonra, yedi dövüşte başarılı bir dizi kemer savunması yapıldı, ardından Felix 14 ay ara verdi.

Çembere de dön, başarılı oldu: Giovanni Lawrence yenildi. Bu zafer Felix'in WBA'nın süper bir şampiyonu olmasına izin verdi.

Birlik düello Felix Sturm içinde kaldı2012'nin ilk Eylül günü. Rakibi Daniel Gil'dı. 12 turun bir sonucu olarak, Alman savaşının rasyonel tavrını beğenmeyen yargıçlar, Avustralya'yı 116-112'lik bir skorla tercih ettiler.

Bu yenilgi, IBF'nin karar verdiğini gösterdiZorunlu bir meydan okuyucu olma hakkı için Soliman ve Sturm arasındaki bir savaşı sürdürmek. Şubat 2013'te bu düello gerçekleşti ve Sam'in zaferle yargı kararıyla sona erdi. Ancak, bir Avustralyalı'nın kanında bir miktar uyuşturucu buldu ve Sturm'un yenilgisi iptal edildi.

Felix Sturm'un Rus Chudinov'la yaptığı kavgalarşampiyonluk. Tek fark, ilk düelloda Dmitry kararları hakimlerin kararı ile kazandı ve ikincisi, 20 Şubat 2016 - Felix.biyografi sonuçları felix saldırı

Sporun ortadan kaldırılması

Eylül 2016'da Alman savcılığıkısa sürede Sturm'un, başlattığı "B" doping testini sergilememeyle bağlantılı olarak istenen listeye alınacağını duyurdu. Müfettişler, şu anda Felix’in Almanya’nın dışında olduğunu ve Bosna-Hersek’in topraklarında yaşadığını biliyorlar.

Felix Sturm: Şampiyonadan suça 2019

Felix Sturm: Şampiyonadan suça 2019

Related news

 • Bitten Kurtulma Yolları
 • Genç Mors denir Ve soru sadece basit görünüyor
 • Diz Ağrısı Neden Olur
 • Kedinin Yazıcıyla İmtihanı
 • Babanızın Burcuna Göre Hediyesini Seçin

 • Felix Sturm: Şampiyonadan suça

  Felix Sturm: Şampiyonadan suça


  Felix Sturm: Şampiyonadan suça

  Felix Sturm: Şampiyonadan suça

  Felix Sturm: Şampiyonadan suça

  Felix Sturm: Şampiyonadan suça

  Felix Sturm: Şampiyonadan suça

  Felix Sturm: Şampiyonadan suça

  Felix Sturm: Şampiyonadan suça

  Felix Sturm: Şampiyonadan suça

  Felix Sturm: Şampiyonadan suça