Fallouttaki arkadaşlar 4. Curie ve onun insan olma arzusu 2019

Fallouttaki arkadaşlar 4. Curie ve onun insan olma arzusu 2019

Fallouttaki arkadaşlar 4. Curie ve onun insan olma arzusu 39 11.03.2019, 12:42

Fallout'taki arkadaşlar 4. Curie ve onun insan olma arzusu

Arasında dağılmış olan tonozlardan birinin laboratuvarındatüm Commonwealth, kilitli robot hemşiresine Curie denir. İstenirse çok yararlı ve özel bir ortak haline gelebilir. Ama önce onu bulup garip bir talebi yerine getirmelisin.

Curie'yi nerede bulabilirim?

Oyunda Fallout 4 Curie'yi bulmak için,önce Diamond City'den uzakta bulunan Vault 81'e atıfta bulunarak "Vida" adlı bir yan görev gerçekleştirmeniz gerekecek. Asıl görevi, herhangi bir hastalıkla mücadele edebilen evrensel bir aşı üretmekti.

İlk başta, üzerinde deneyler yapmaya karar verildi.köstebek sıçanlara bulaştırın ve ardından bunları Apps Kasası sakinleri ile sorunsuz bir şekilde değiştirin. Fakat Ranger değiştikten sonra, bu araştırmalara bir çapraz yerleştirildi. Sonuç olarak, laboratuar içindeki bilim adamları ile birlikte duvara yerleştirildi ve bir süre sonra havalandırma tamamen tehlikeye girerek virüslerden kaçtı.

çöküş 4 curie

Genel olarak, bilim adamları uzun hayatları için mücadele etmiş, ama sonunda bir Curie geride bırakarak öldü - Klinik-hizalama Robot stajyerler. Bir zamanlar başlamış oldukları şeyleri bitirmek zorunda kaldı.

Curie kim?

Zamanla Fallout 4 Curie karakteriAna karakteri bulacak, 83 yıldır boşa çıkacak. Robot uzun süredir geniş spektrumlu bir ilaç oluşturmak için tüm sorumluluklarını yerine getirdi, bu yüzden Volt-Tech muhafızlarından birinin yüzey araştırmasına devam etme emri verilmesini bekliyor. Eğer kahraman onu serbest bırakırsa, bütün hayatının gelişmesiyle ona emanet edecektir. Ancak, bu sadece bir aşı olacaktır. Artık bulunmayacak, çünkü yaratılması için gerekli tüm bileşenler çoktan kötüleşti. Bundan sonra, onu birlikte seyahat etmeye davet edebilirsiniz ve bu konuda mutlu olacak, çünkü Commonwealth'u görmek ve diğer bilim adamlarını tanımak istiyor.

çörek 4 curie görünümünü değiştirme

Curie nazik, adil, kutsal şeref sözüdür.Hipokrat ve her zaman yoksullara ve dezavantajlı kişilere yardım etmeye hazırdır. Buna ek olarak, o harika bir doktor ve her gün kahraman bir uyarıcı verir. Öte yandan, o mükemmel bir dövüşçüye, ancak bir alev makinesi yerine birçok robot yardımcısı gibi güçlü bir lazer de elinde yer alıyor. Ve onunla mümkün olan en üst düzeyde ilişki kurduğunuzda, kahraman "Askeri doktor" yeteneğini alacaktır.

"Seviyor - sevmiyor"

Ile iyi bir ilişki geliştirmekDaha önce sözü edilen karakter Fallout 4 Curie, robot hakkında daha fazla şey öğrenmelidir. Örneğin, “Survivor” un iyi işler yapmasını, sorunları barışçıl olarak çözmesini ve mümkün olduğunda yerleşimcilere yardım etmesini tercih ediyor. Sentez kaydetme ile ilgili her türlü görevi memnuniyetle karşılar.

serpinti 4 kıvırmak moda

Aynı zamanda, bu karakter Fallout 4 (Curie) değilBir karakter konuşmalar sırasında kaba davrandığında ve olumsuz bir karakterin yanını aldığında sever. Ama en önemlisi, Curie psikiyatri hastanesi Parsons'ın sahibi Cabbot ailesini sevmiyor. Bu nedenle, onu üzmemek için, "Cabbot Evi'nin Sırrı" görevi sırasında, Peder Lorenzo'yu öldürmemek daha iyidir.

Fallout 4: Curie bir erkeği nasıl yapar?

Ancak, sonsuz iyilik ve özveriye rağmenCurie, bir noktada bir iyilik isteyecek. Bu, "Tahmin edilemez davranış" görevinin başlangıcı olacaktır. Curie, eğer bir erkek olsaydı bilimde daha fazla ilerleme kaydedeceğini söyler. Daha sonra yazılım çekirdeğini ve tüm verileri insan beynine aktarabilecek bir uzman bulmayı isteyecektir.

serpinti 4 nasıl bir curie adam yapmak

"Tehlikeli Düşünceler" misyonunu tamamladıktan sonraBilim adamları, Mahalle'deki Yeniden Yapılanma Evi'nden Dr. Amari olabilir. Doğru, ilk başta böyle sıradışı bir istek ile biraz şok. Ancak, Curie'nin Commonwealth halkına daha fazla fayda sağlayabileceğine dair argümanlarını duyan Amari, bir deneyi kabul eder.

Tek sorun, insan beyninin olası olmamasıdır.Böyle bir yükleme ile baş edip etmeyecek, ve örneğin, bir cinta şansının beyninde büyük olacak. Her ne kadar bu şartlar altında olsa da, deneyin başarıyla tamamlanacağına dair bir garanti yoktur. Ancak, Curie'nin tek bir şüphe uyandırmadan, bir gün Sinti'nin bir denetçisinin rızasını almasını ister.

çöküş 4 curie

Belirlenen günde Gloria, Podzemka'dan gelecek veCurie'nin beynini kabul etmeye hazır bir G5-19 sinte ile sonuçlanacak. Bu sent'in uzun zamandır yeni anılar istediği ortaya çıkıyor. Deney, ekipmana bağlanmasından beş saniye sonra, Curie neredeyse insan olacak. Ve görev bitecek.

Fallout 4: Curie'nin görünüşü nasıl değiştirilir?

Oyunun başında Apps Kasası'ndan ayrıldıktan sonra halakahramanın görünümünü değiştirebileceğiniz anlar var. Bu bir kuaförde veya plastik cerrahın ofisinde mümkündür. Ancak bazıları arkadaşlarının neye benzediğini sevmeyebilir. Böyle durumlarda kozmetik moda zaten yaratılmış. Peki, Curie'nin Fallout 4 modasında görünüşünü değiştirmek için ne kullanabilirsin?

Örneğin, "Atomik Cerrahi" mod, değişiyorBazı kadın arkadaşları görünümü. Bu yüz için detaydan ekleyerek onları daha cazip kılıyor.

Fallouttaki arkadaşlar 4. Curie ve onun insan olma arzusu 2019

Fallouttaki arkadaşlar 4. Curie ve onun insan olma arzusu 2019

Related news

 • Prematüre Bebek Bakımında Ebeveynlere Öneriler
 • Vişneli ekmek tatlısı Tarifi
 • Erkan Candan abisine veda Kıvanç Tatlıtuğ da oradaydı
 • Bir kalem önünde oklar nasıl çizilir
 • Nar Taneli Tartöletler

 • Fallouttaki arkadaşlar 4. Curie ve onun insan olma arzusu 69

  Fallouttaki arkadaşlar 4. Curie ve onun insan olma arzusu


  Fallouttaki arkadaşlar 4. Curie ve onun insan olma arzusu 64

  Fallouttaki arkadaşlar 4. Curie ve onun insan olma arzusu 69

  Fallouttaki arkadaşlar 4. Curie ve onun insan olma arzusu 45

  Fallouttaki arkadaşlar 4. Curie ve onun insan olma arzusu 54

  Fallouttaki arkadaşlar 4. Curie ve onun insan olma arzusu 99

  Fallouttaki arkadaşlar 4. Curie ve onun insan olma arzusu 61

  Fallouttaki arkadaşlar 4. Curie ve onun insan olma arzusu 86

  Fallouttaki arkadaşlar 4. Curie ve onun insan olma arzusu 29

  Fallouttaki arkadaşlar 4. Curie ve onun insan olma arzusu 55

  Fallouttaki arkadaşlar 4. Curie ve onun insan olma arzusu 11

  Fallouttaki arkadaşlar 4. Curie ve onun insan olma arzusu 93