Fallout 4 Fashion nasıl yüklenir: Öğretim 2019

Fallout 4 Fashion nasıl yüklenir: Öğretim 2019

Fallout 4 Fashion nasıl yüklenir: Öğretim 55 24.02.2019, 23:33

Fallout 4 Fashion nasıl yüklenir: Öğretim

Fallout 4 - popüler rol yapma oyunu yeni bir parçasıkıyamet sonrasý hakkýnda. İçinde, geliştiriciler dizinin en iyisini topladı ve parlaklık kazandı. Fakat birçok taraf yeni oyunu beğenmedi. Ve bunun sebepleri vardı. Bu nedenle Fallout taraftarları, projeyi daha iyi iyileştirmek için projeyi bağımsız olarak değiştirmeye başladılar. Bu makalede, Fallout 4 modlarının çeşitli şekillerde nasıl kurulacağını öğreneceksiniz.

Ne gibi modalar var?

Bu oyundaki tüm değişiklikler eklentilere ayrılmıştır vekaynak değişiklikleri. İlk seçenek kurulmalı ve özel bir yazılım aracılığıyla bağlanmalıdır. İkinci yöntem bunu gerektirmez; dosyaları belirli bir klasöre kopyalamanız yeterlidir.

moda çöküşünü ayarlamak için 4

Kaynak değişiklikleri temel olarak aşağıdakilerle ilgilidir:yapılandırma dosyalarını değiştirin. Bu türdeki ilk değişiklikler optimizasyonu iyileştirmek için yapılan yeniliklerdir. Programcılar ve tunerler, parametreleri mümkün olan en düşük seviyeye getirdi, oyunun en azından kabul edilebilir bir performansa neden olacağı. Aslında, Fallout 4'ün çok iyi optimize edilmediği. Bundan dolayı, güçlü kişisel bilgisayarlarda bile, saniyede kare hızlarında yüklü anları yavaşlatmaya ve sarkmaya başlar. Zayıf sistemler ve dizüstü bilgisayarlar hakkında ne söyleyebiliriz. Bu modanın yaratılışı onlar içindir.

Sonraki görüntü dokuları değiştirmeyi içerir. Aynı nedenle değişiklikler vardı. Modeller standart sürümleri daha düşük çözünürlükte dokularla değiştirir, tüm gölgeleri ve bazı elemanları kaldırır ve bu da performansı önemli ölçüde etkiler. Düzgün modeli Fallout 4 bu tür için nasıl yüklenir - okuyun aşağıda.

Ve son çeşit mods münhasırankozmetik içerik değişiklikleri. Çeşitliliği yalnızca yaratıcının hayal gücü ile sınırlıdır. Kıyametten çıkarılan dünyada, kült Star Wars'dan gelen ışık kılıcını ve çok daha fazlasını görebilirsiniz. Bütün bu ilaveler oyunun ve oyunun dengesini etkilemez - sadece dokuları değiştirirler. Hepsi bu kadar. Ve dokuları değiştirmek için Fallout 4 modasını nasıl yükleyeceğiniz hakkında da bu makalede okuyun.

 Nexus modasını nasıl kurabilirim?

Kaynak Modası

Kurulumdan önce,yapılandırma dosyalarındaki değişiklikler. Belgelerim bölümüne gidin ve Fallout klasörünü açın 4. Burada ini - Fallout4.ini ve Fallout4prefs.ini uzantılı iki dosya bulacaksınız. İhtiyacınız olan şey bu.

Fallout4prefs'te.satır bEnableFileSelection = 1'i kaydetmek ve değişikliklerle kaydetmek gereklidir. Şimdi ilk dosyayı açın ve aşağıdaki metni içeren satırı bulun: sResourceDataDirsFinal = STRINGS. Eğik çizgi ve virgül aracılığıyla, değişiklik türüne uyan kelimeler eklemeniz gerekir. Örneğin, Doku Modları Doku ve benzeri. Bu parametrelerin her biri, özü adıyla öğrenilebilen belirli bir değişiklik türünün sorumlusudur.

Bundan sonra herhangi bir değişiklik indirebilirsinizve bunları oyunun kök dizinindeki veri klasörüne kopyalayın. Bunlar için daha fazla aktivasyon veya kurulum gerekli değildir. Artık Fallout 4 hakkında yararlı bilgiler biliyorsunuz - moda nasıl kurulur. Bu durumda Nexus Mod Manager kullanışlı değildir. Diğer modlar için kaydedin.

Eklentileri yükleme

Şimdi Nexus mod Manager'ı yüklemeniz gerekiyor,mod-eklentileri bağlamak için kullanılacaktır. Yardımcı programı yükleyin (sabit sürücüde yalnızca birkaç megabayt alır) ve çalıştırın. Açılan programda iki pencere vardır - sol ve sağ. Doğru alanda, indirilen modlarla bir arşiv eklemeniz gerekiyor. Sol tarafta, önceden bağlı modifikasyonların bir listesi görüntülenir.

Arşivi ekledikten sonraYükle düğmesine tıklayın ve yükleme işleminin tamamlanmasını bekleyin. Şimdi sol pencerede genel listede istenen mod olacaktır. Etkinleştirmek için yanındaki kutuyu işaretleyin. Artık, Fallout 4 modasını küçük ve kullanımı kolay bir programla nasıl kuracağınızı biliyorsunuz. Yapılandırma dosyalarında uzun bir kazı yapmaktan kurtulur. Gerekli dikişlerin kopyalanması ve değiştirilmesi otomatik olarak yapılır.

modayı fallout 4 üzerine düzgün şekilde nasıl yüklerim

Sonuç

Fallout 4 modayı kurmadan önce oyun klasörünüzü yedeklediğinizden emin olun. Aniden çalışmayan bir mod indirdiyseniz, bu işlem dosyalarını hızlı bir şekilde geri yüklemenizi sağlar.

Fallout 4 Fashion nasıl yüklenir: Öğretim 2019

Fallout 4 Fashion nasıl yüklenir: Öğretim 2019

Related news

 • Bir bit düşleyen nedir
 • İki Renkli Kanaviçe Örgü Modeli Tarifi
 • Evde Saç Maskesi Yapımı: Saç Maskesi Tarifi
 • Fırında Bezelyeli Dana Yahni Yapılışı
 • Haşhaşlı Tatlı Çörek Tarifi Videosu

 • Fallout 4 Fashion nasıl yüklenir: Öğretim 53

  Fallout 4 Fashion nasıl yüklenir: Öğretim


  Fallout 4 Fashion nasıl yüklenir: Öğretim 45

  Fallout 4 Fashion nasıl yüklenir: Öğretim 80

  Fallout 4 Fashion nasıl yüklenir: Öğretim 16

  Fallout 4 Fashion nasıl yüklenir: Öğretim 82

  Fallout 4 Fashion nasıl yüklenir: Öğretim 9

  Fallout 4 Fashion nasıl yüklenir: Öğretim 97

  Fallout 4 Fashion nasıl yüklenir: Öğretim 69

  Fallout 4 Fashion nasıl yüklenir: Öğretim 99

  Fallout 4 Fashion nasıl yüklenir: Öğretim 70

  Fallout 4 Fashion nasıl yüklenir: Öğretim 42

  Fallout 4 Fashion nasıl yüklenir: Öğretim 89

  Fallout 4 Fashion nasıl yüklenir: Öğretim 96