Füzyon senaryosu etrafında arsa rüzgarlıklar ve mistifikasyon: Thrones Game sekizinci sezonFüzyon senaryosu etrafında arsa rüzgarlıklar ve mistifikasyon: Thrones Game sekizinci sezon

27.05.2019

Füzyon senaryosu etrafında arsa rüzgarlıklar ve mistifikasyon: Thrones Game sekizinci sezon 62

"Füzyon" senaryosu etrafında arsa rüzgarlıklar ve mistifikasyon: "Thrones Game" sekizinci sezon

Fantazi serisinin popülaritesi "The Game of Thrones"şimdi zirvede. Proje son yıllarda birçok "en fazla" ayrımı aldı. Segmentte en çok para, büyük ölçekli, pahalı ve popüler - bunların hepsi, George Martin döngüsü "Buz ve Alev Şarkısı" eserine dayanan resmin hakaretleridir. Hayran hayranları final, sekizinci sezonun destanının ekranını bekliyorlar. Ancak en sabırsız olan, senaryoyu daha yakından tanımayı başardı. Her mevsimin galasının arifesinde, internette "birleştirilmiş" bir belge ortaya çıkmış ve destanın gelişiminde önümüzdeki dönüm noktası olayları açıklanmıştır. Bu sefer her şey Sezon 7'nin anlatısının tamamlanmasından hemen sonra biraz daha hızlı oldu.

tahtlar oyununun sekizinci sezonuTam olarak kim olduğu bilinmiyorsenaryonun birincil kaynağı. Bir versiyona göre, ilk kez belge, Reddit portalında, başka bir versiyona göre, projeye adanan forumlardan birinde göründü. Tabii ki, "Oyunların Thrones" sekizinci sezonunun arsaları, hayranların ve en ateşli taraftarların hayranları olarak filmle bile ilgilenmeyen tüm kullanıcıların dikkatini çekti. 7'nci dönüm noktası boyunca, destansı izleyicilere, tüm karakter dizilerinin yakınlaştığı, doğal olarak ilgi uyandıran final için hazırlanıyorlardı.

Bilginin güvenilirliği

Şu anda belirli bir görüş yokkomut dosyasının gerçek olup olmadığı. Dizinin yazarları - HBO şirketi - bu konudaki herhangi bir ifadeden kaçınıyor. Çalışması projenin temelini atmış olan yazar gibi, George Martin. Kullanıcılar, distribütörün pasifliğinin, bilginin doğruluğunu inkar etmede bir çıkar çatışması biçiminde kamunun tepkisinin korkuları tarafından dikte edildiğine inanmaktadır. Öte yandan, "Thrones Oyunları" nın sekizinci sezonunun ardındaki olaylardan önce, hem gerçek hem de yanlış olan "sızıntılar" da vardı.

Davranışla ilgili hayranların teorileri

Thrones Oyunu sekizinci sezonunun hikayesiOlup olmadığı konusunda üç teori var."Ördek tahtları" nın sekizinci sezonunun bir ördekle mi yoksa dağıtıcının gerçek bir gözetimiyle mi birleştirildiği. Birincisi, HBO'nun, anlatının gelişimindeki yeni bir dönüm noktasının arifesinde heyecanını ısıtmak için doğru bilginin bir kısmını bilinçli olarak serbest bırakmasıdır. Bu varsayımın lehine, bazı kaynaklara göre, Şubat 2019'de, yazının 7. sezonun yayınlanmasıyla hazır olması gerçeğidir. İkinci teori "fanfikler" etrafında döner, yani, hayranların tahminleri. Serinin finalinin önceden tahmin edilebilir olduğu göz önüne alındığında, bazı tahminler doğru olabilir, çünkü böyle bir küresel prömiyerin arifesinde, şirket ana çizgide arsa bükülmezler. Üçüncü teori, şirket içinde bağımsız bir kaynaktan bahseder.

Ortak özellikler

Yayının sürümüne bağlı olarak sekizinci hikayesezon "Thrones Oyunları" da değişir. Bunun nedeni ana projenin tamamlanmasıdır. Bununla birlikte, bazı özellikler benzer kalır. Yani, örneğin, Daenerys çoğu varyasyonları öldürüldü ve ölü ordu birleşik ordusunun saldırısından önce düşecek. En popüler teorilerden birine göre gecenin Kral Bran, onun kaderini görür ve böylece tekrar tekrar hikaye başlayarak sürekli bir çatışma döngüsünü kapatır. Buna ek olarak, Cersei Lannister hala Arya Starkey eliyle düşecek, taht, John Snow (Eygon Targirien) onun kökeni hakkında doğruyu öğrenir sürer. Çiftin çocuğun kaderi bilinmemektedir.

taht oyunları oyununun sekizinci sezonunun başlangıcıGördüğünüz gibi, "Thrones Oyunları" sekizinci sezonunun arsasıBir dizi ana karaktere göre oldukça kasvetli. Başka bir ejderha düşecek - Reigal, Drogo savaşta Deeneris değil, karda ise sırtında taşıyacak. Bran, aklını ejderhanın bedenine aktarır, çünkü bunun yenilgisinde güçlü bir acı hisseder. Vadi ve Kuzey'in lordları bu çarpışmada ordunun çoğunu kaybedecek, bazı gruplar da ustalarını bile kaybedecekler. Pek çok açıdan, Västerås Büyük Evleri'nin bir kısmı kendi oyunlarına dahil olacak. Böylece, Demir Adaları Kralı'nın "Crow's Eye" adındaki taraftarlarının çoğu onunla birlikte evlerine değil, Cersei'nin "Golden Swords" ı işe almakla ilgilenen Bravos'a gidecek. İkincisi deus ex machina olarak rol alacak ve bunun sonucu olarak büyük taarruzun başlamasından önce bile demir taht için savaş kazanılacaktır. Gece Kralının kaderi hala bilinmemektedir.

Ilk serisi

"Thrones Oyunları" sekizinci sezonunun başlangıcının arsaBirleştirilmiş senaryonun gerçekliğinin gerçek eleştirmenleri bile kabul edilmektedir. Yayınlanan gerçeklere göre, ilk serilerde Siyah Kale çoğu nöbetçi gibi yok olacak. John Snow, ölülerin istilasının başladığını öğrenir, sonra da son savaşı vermeyi planladığı Winterfell'e gider. Eureon, bir "altın kılıç" ordusuyla geri döner, Sersei ile uyur, ancak Jame yönünde alay için sınır dışı edilir. Melisandra, dünyanın rahipleri tapınağında, yüksek rahibe ile, kurban yoluyla günahların bağışlanmasını talep eder. Sam, Yahya'nın Demir Taht'ın tek meşru rakibi olduğunu iddia ediyor, ancak Bran, vizyonunu yeniden tanımlasa bile bir arkadaşının sözlerine inanmayı reddediyor.

Ikinci dizi

taht oyunları oyununun sekizinci sezonunun çıkışıİkinci dizide, taraftarlara göre veKuzey'in ve Dothraqis ordularının ölüleri ile olan çarpışması. Sonuç olarak, Müttefik ordusu kendini başının üstünde buldu ve vadiye geri çekildi. Orada, Jaime için bir dizi diğer Büyük Konut ile savunma hazırlanıyor. Muharebede, Kralın teğmenlerinden biri öldü, müttefikler güçleri bir araya getirmeye çalışırlar. Euron Kraliyet Limanı'ndan ayrılıyor ve yönetmekte olduğu Fırtına fırtınalarını fırlatmaya çalışıyor. Yar hala amcasıyla esaret altında, Teon yardımına koşuyor.

Son savaş

Savaşın sonucu, birleştirilmiş senaryoya göre değişir. eklenti birinde John Snow görme ve el kaybeder ve gecenin kralı Branagh ve Melisandre kullanarak Daenerys kurban sayesinde yenilecek. Başka bir versiyonuna göre, Daenerys Ejderha Taşı savunmak için ölmeye ve çocuk şatonun kimse terk ettiğini "Altın kılıç" dan istilacıları güvence Waris kaydeder. Kuzeyde Daehneris durumu nedeniyle düşmedi. Sonunda, bir vizyon Daenerys olduğu gibi Kral Harbour yayının sürümüne bağlı Tirion, ölü ya da Kar yok edilir, ve Demir Taht erir.

taht oyunları oyununun sekizinci sezonunda ne olacak"Oyunların sekizinci sezonunda ne olacağı sorusutahtlar, "birçokları rahatsız ediyor, çünkü seri epik savaşın bir dokunuşuyla sona ermek için bir rezerv var. Kaçak olup olmadığı çok yakında bilinir. Thrones Oyunları'nın sekizinci sezonunun ne zaman planlandığı gelince, bu tarih zaten bilinmektedir - 2019, ikinci ve üçüncü çeyrek.

Füzyon senaryosu etrafında arsa rüzgarlıklar ve mistifikasyon: Thrones Game sekizinci sezonFüzyon senaryosu etrafında arsa rüzgarlıklar ve mistifikasyon: Thrones Game sekizinci sezon

Related news

 • Apartmandaki katlar nasıl doğru şekilde doldurulur
 • Güneydoğu Anadolu Bölgesi – Türkiye’nin Bölgeleri
 • Çok İzlenen Videolar
 • Rusya’da yaklaşık 6 milyon Müslüman, Ramazan’da oruç tutuyor
 • Kan çoğaltma ile Etiketlenen Konular

 • Füzyon senaryosu etrafında arsa rüzgarlıklar ve mistifikasyon: Thrones Game sekizinci sezon 74

  Füzyon senaryosu etrafında arsa rüzgarlıklar ve mistifikasyon: Thrones Game sekizinci sezon


  Füzyon senaryosu etrafında arsa rüzgarlıklar ve mistifikasyon: Thrones Game sekizinci sezon 38

  Füzyon senaryosu etrafında arsa rüzgarlıklar ve mistifikasyon: Thrones Game sekizinci sezon 27

  Füzyon senaryosu etrafında arsa rüzgarlıklar ve mistifikasyon: Thrones Game sekizinci sezon 35

  Füzyon senaryosu etrafında arsa rüzgarlıklar ve mistifikasyon: Thrones Game sekizinci sezon 58

  Füzyon senaryosu etrafında arsa rüzgarlıklar ve mistifikasyon: Thrones Game sekizinci sezon 80

  Füzyon senaryosu etrafında arsa rüzgarlıklar ve mistifikasyon: Thrones Game sekizinci sezon 32

  Füzyon senaryosu etrafında arsa rüzgarlıklar ve mistifikasyon: Thrones Game sekizinci sezon 15

  Füzyon senaryosu etrafında arsa rüzgarlıklar ve mistifikasyon: Thrones Game sekizinci sezon 82

  Füzyon senaryosu etrafında arsa rüzgarlıklar ve mistifikasyon: Thrones Game sekizinci sezon 53

  Füzyon senaryosu etrafında arsa rüzgarlıklar ve mistifikasyon: Thrones Game sekizinci sezon 85

  Füzyon senaryosu etrafında arsa rüzgarlıklar ve mistifikasyon: Thrones Game sekizinci sezon 62

  Füzyon senaryosu etrafında arsa rüzgarlıklar ve mistifikasyon: Thrones Game sekizinci sezon 36

  Füzyon senaryosu etrafında arsa rüzgarlıklar ve mistifikasyon: Thrones Game sekizinci sezon 2