Eylem - bu yaşayan canınız ne 2019

Eylem - bu yaşayan canınız ne 2019 Eylem - bu yaşayan canınız ne

Eylem - bu yaşayan canınız ne

"Eylem" terimi çok uzun zaman önce gündelik hayatımızda ortaya çıkmış ve Rusçanın "aktion" (eylem) transkripsiyonudur, bu yüzden eylemin bir eylem olduğu açıkça söylenebilir.en iyi aksiyon oyunuAksiyon oyunları vardır, ancak daha sık olarak, eylemin bizi sıkılmayacağı filmler olarak adlandırıyoruz. Bir gerilim ya da korku gibi korkmayın, ama aynı zamanda rahatlamanıza izin vermez.

Sinemada bir eylem nedir?

Eylem - doğru ateş! Daha hızlı yakalanıyor (kaçıyor)! BuEl ve ayakların el becerisi (dövüş sanatlarının bilgisinin uygulanması memnuniyetle karşılanmaktadır). Bütün dünya cehenneme uçuyor olsa bile, her şeyi ve her şeyi eziyor! Aksiyon filmlerinin aksiyon filmleri olduğu ortaya çıkıyor.

Tarzın klasikleri

aksiyon filmleriEn çok bu türün bir klasik değil,Muhtemelen James Bond hakkında filmlerin isimlendirilmesi gerekmektedir. Daniel Craig Sean Connery gelen ajan 007 rolünü (Pierce Brosnan kalbine hala dearer birçok rağmen), çağ değişiyor, hükümet daha sofistike özel efektler oldu ama stunts hep araçları haklı katliam aynı özveri ve amacı ile yapılmıştır oynayan aktörler değişti. Özellikle casusluk ve eylem konuya seyirci ilgi teyidi layık tsrushnik, amnezi hakkında serisinin başarısı olmuştur. çok başarılı bir devam filmi "The Bourne Supremacy" sonra serbest bırakıldı "The Bourne Identity", (bu film, bu arada, üç "teknik" "Oscar layık görüldü" - en iyi ses, ses düzenleme için ve sadece en iyi düzenleme için) trikvel "The Bourne Ultimatum". Bu istisna ve Jason Bourne kendini artık var olmadığını "The Bourne Legacy", son parçasıydı ama bu yüzden, onun ruhunu caizse, kalmıştır. Rus halk kesinlikle çekim ikinci bölümü Rusya'da dahil gerçekleşti ve hatta bizim aktörlerin katılımıyla ki çekti. "Görevimiz Tehlike" ve özel ajanlar politik bir değişim, korkunç bir salgın ya da bir bütün olarak insanlığı yok etme tehdit bazı görev sverhschekotlivoe gerçekleştirmek, her biri dört bölümden oluşur. Ama Ethan Hunt ve ekibi onurla ilgili herhangi bir beladan çıktı. Bu dizide birçok kişinin gözünde en iyi eylem, Misyonun ikinci bölümünü oluşturan yönetmen John Woo tarafından yaratıldı. Filmin verilerini gözden geçirin: Hiç şüpheler olmayacak, eylem tüm James Bond filmleri.

Değerli temsilcileriHarekete geç

Yukarıdakilerden başlayarak,Bourne Matt Damon ve serisindeki tüm bölgelerinde Ethan Hunt imajını somutlaşan Tom Cruise, çalış - eylemin türün en-en aktörler. Onun hileler ile Jackie Chan bu yönde üst aktörler arasında adlandırılabilir. bize "smokin" ve "Rush Hour" tüm diyelim ve ne demek açıktır. Bir o sonsuz komikovaniem ile savaş sanatları alanında bilgi ve beceri düşman kullanımını birleştirmek için yönetir yolu hayran sadece var! Black Mamba olarak Uma Thurman filmi "Kill Bill" ve "Kill Bill 2" kız (özellikle Japon suikastçilerinden tüm grubunuzla kitle kavga sahnesinde) oldukça "Ladderpoints olan akıcı samuray özel olarak intikam için sahte kılıç, böylece savaşın resimdir "aksiyon tür için. Ekranda yayımlanan son kaset bakılırsa, bir oyunculuk işi Guy Pearce dikkat etmek mümkündür. O Luc Besson tarafından üretilen "ileride" fantastik aksiyon filmi, cezaevi alanı dışına kırmaya, şakacı azılı caniler-mahkumlarla ilgilenen Ajan Snow, rolü büyük oldu. aktörler üzerinde oyun izlemek, onların karizması, basınç, bilirsiniz, aksiyon - gerçekten kayıtsız bırakmaz şey, hızlı kesintiler var. daha bugünün "başyapıtlarından" daha uykulu son yıllarda filmler-hareketle daha ve bu var!

Eylem - bu yaşayan canınız ne 2019

Eylem - bu yaşayan canınız ne 2019

Related news

 • Kafkasyanın en iyi kayak merkezi. Kuzey Kafkasya kayak merkezleri
 • Dereotlu çörek tarifi
 • Kolay Tığ İşi Fıstıklı Şal Yapılışı Türkçe Videolu
 • Pembe Yıldız Lif Modeli Yapılışı Anlatımlı Videolu
 • Kolay Elmalı Tart

 • Eylem - bu yaşayan canınız ne

  Eylem - bu yaşayan canınız ne


  Eylem - bu yaşayan canınız ne

  Eylem - bu yaşayan canınız ne

  Eylem - bu yaşayan canınız ne

  Eylem - bu yaşayan canınız ne

  Eylem - bu yaşayan canınız ne

  Eylem - bu yaşayan canınız ne

  Eylem - bu yaşayan canınız ne

  Eylem - bu yaşayan canınız ne

  Eylem - bu yaşayan canınız ne

  Eylem - bu yaşayan canınız ne