Evrensel traktör VTZ: incelemesi, özellikleri, özellikleri ve yorumEvrensel traktör VTZ: incelemesi, özellikleri, özellikleri ve yorum


Evrensel traktör VTZ: incelemesi, özellikleri, özellikleri ve yorum 71 22.02.2019, 20:08

Evrensel traktör VTZ: incelemesi, özellikleri, özellikleri ve yorum

VTZ markalı traktörler yurtiçi tedarik edilir.Vladimir Motorlu Traktör Fabrikası - Piyasa ülkenin en eski üreticilerinden biridir. Kullanım yapım kalitesi ve kullanım kolaylığı göre onlar pratik olarak ünlü Belarus MTZ aşağı hiçbir yoludur. Bu traktörlerin Yorumlar çoğunlukla olumlu.

üretici

mevcuttraktör VTZVladimir fabrikası buradazaten yarım yüzyıldan fazla. Ağır tekerlekli tarım makinelerinin ilk modeli, konveyör bandını 1945'te geri çekti. Traktöre ek olarakiçindeVSMZ iç piyasaya güvenilir ve güvenilirdizel motorlar. Bu üreticinin makineleri güç ve düşük maliyet açısından farklılık gösterir. Traktörün VTZ fiyatının ve kalitesinin en iyi kombinasyonu sayesinde, tüketici ile büyük bir popülerlik kazandı.

traktör vtz

Şu anda, tesis esas olarak traktör hatları 2000 üretmektedir. Bu modern teknolojinin dizelleri 25 ila 75 l / s kapasiteye sahip olabilir.

Kullanım kapsamı

evrenseltraktör VTZulusal ekonominin çeşitli alanlarında uygulanmaktadır. En sıkbu makinelerTarımsal çalışmalarda bulunmak. Ancak kullanılabilirböyle birteknoloji ve inşaatta, toplumsal alanda, işletmelerin depolarında, vb.

Tarımda, VTZ traktörleri esas olarak aşağıdakiler için kullanılır:

 • tohum işleme tarımı;
 • ekinlerin ekimi;
 • alanların bakımı;
 • meyve bahçelerinde ve üzüm bağlarında çalışmak;
 • malların taşınması ve kendinden tahrikli olmayan ekipmanların taşınması.

traktör 2048a

Sanayi ve toplum hizmetlerinde, bu makineler aşağıdakiler için kullanılabilir:

 • inşaat ve ev çöplerinin temizlenmesi;
 • yol çalışmaları vb.

Diziliş

Piyasada bugün çeşitli traktörler VTZ: 150 DE, MKU-2000, "Agromash" vb. Satın alabilirsiniz. Fakat en popüler modeller hala:

 • traktörVTZ 2048(analog "Agromash" 50 TC) ve 2048 A (geliştirilmiş T-45 "Vladimiretleri")
 • 2032 ve 2032A("Agromash" 30 TC)

Ayrıca sadece mükemmel müşteri geri bildirimi VTZ 30 ABD modelidir.

VMTZ tarafından üretilen evrensel traktörlerin teknik özellikleri

Bu markanın makinenin çalışma parametrelerisadece mükemmel farklılıklar. Ve bu öncelikle mükemmel teknik özelliklerine bağlı. En popüler evrensel traktör VTZ'nin özellikleri nelerdir, aşağıdaki tabloda görebilirsiniz.

Evrensel traktörler VTZ: temel teknik özellikler

Parametre / Değer

VTZ 2048

2048 A

2032

2032 A

30 СШ

Motor gücü

45 l / s

30 l / s

Çalışma ağırlığı

2750 mm

2620 kg

2390 kg

2500 kg

2440 kg

Ön / arka tekerleklerde genişliği takip edin

1322 ... 1522 /

1210 ... 1484

1320 ... 1550 /

1200 ... 1485

1224 ... 1424 /

1210 ... 1484

1324 ... 1424 /

1314 ... 1484

Yakıt, VMTZ'nin en fazla tüketilen traktör değil. Çoğunlukmodifikasyonlar bu göstergeye eşittirg / l a. h.Yukarıda açıklanan tüm modeller güvenilir bir mekanik şanzıman kullanıyor ve hepsinde 8 ileri ve 6 arka hız var.VTZ'deki şanzıman ve şanzıman, makine tasarımının kompaktlığını sağlayan tek bir dökme demir gövdeye monte edilmiştir.

traktör vtz 2048

Traktör VTZ 2032A ve 2032: özellikler

VTZ 2032 ve 2032A modelleri modern ile donatılmıştırdizel motor D-120. Bu dört zamanlı hava soğutmalı ünite, VMTZ kuruluşunda üretilmektedir. Nominal gücü 32 l / s, çalışma gücü 30 l / s.Parkurun genişliği ve bu modellerin zemin açıklığı değişebilir. Traktör 2032 - arkadan çekişli, 2032A - dört tekerlekten çekiş.Her iki araba da bir hidrolik direksiyon ile donatılmıştır.maliyetlerini biraz artırır. Ancak, istenirse, çiftçiler veya kamu hizmetleri, VTZ 2032-10'un bir modifikasyonu dahil olmak üzere bir VMTZ bayisinden satın alabilir. Bu direksiyon simidinin hidrolik direksiyon özelliği bulunmuyor.

2048 ve 2048 A modelleri

Her iki traktör de dört zamanlı D-130 motoruyla donatılmıştır., 45 l / s'lik bir çalışma gücüne sahip. D-120 gibi, bu ünite, mühendislerin tasarımını basitleştirmesine ve daha güvenilir ve bakımı mümkün kılan bir hava soğutma sistemine sahiptir. WBu arabaların her ikisi için gösterge ve park boşluğu düzenlenir. Traktör VTZ 2048Anasılve 2048,uygulamaken çok tarımsal işlerde.İki model, küçük ve orta ölçekli çiftliklerin sahipleri arasında en popüler.

traktör vtz fiyatı

VTZ 30 СШ

Bu özel modelin ana özelliği, gövdenin kabinin önünde olmasıdır. Traktör VTZ 30bir D-120 motor ile donatılmıştır. Arkada bu model için yüklü dizel. Çoğu durumda, bu küçük traktör çeşitli ortak görevleri yerine getirmek ve inşaat yüklerinin taşınması için kullanılır.

Hangi ekler kullanılabilir?

GerekirseVTZ direktörüile birleştirilecek şekilde indirilir:

 • pulluk;
 • tırmık;
 • kültivatör ve ekme makinesi;
 • biçme.

traktör vtz 30

Yeni traktörler VTZ kullanılabilir2000 vekovalar. Örneğin, belediye ekonomisinde ve yol yapımındaki toprak işlerinde, VTZ 2032A-FGP yükleyici sıklıkla kullanılır.

Bu traktörler genellikle standart üç noktalı g ile donatılmıştır.hidrolik bağlantı600 ila 1000 kg arası yük kapasitesi, kategori 1 veya 2.Müşterinin talebi üzerine, VTZ'nin bazı modifikasyonları bir sarkaç kontrol cihazı veya bir hidrotroke ile desteklenebilir. Ayrıca, traktör fren kontrol sistemleri genellikle bu traktöre monte edilir.

Evrensel traktör VTZ kabini

Tüketicilerin çoğunluğu, bu üreticinin tekniğinin avantajlarına, sürücü için nispeten yüksek bir rahatlık atfeder.Tüm popüler VTZ değişiklikleritek, iki kapılı. Sert bir çerçeve üzerinde yapılır. Ve bu da, makinistin çalışmasını mümkün olduğunca güvenli hale getirir. Traktörün VTZ devrilme durumunda, kabini çökmez, bütünü kalmaz. Bir güvenlik kafesi bükülmüş çok güçlü profillerden yapılmıştır.

Sürücünün evrensel kabinde rahatlığı içinTraktörler VTZ, ısıtma ve havalandırma sistemleri sağlamıştır. Bu üreticinin tüm modellerinin artılarına, tüketiciler de oldukça geniş bir cam alanı içerir. Bu, sürücüye en iyi genel bakış sağlar. Traktörler VMZ kabinlerinde cam sadece önemli bir alan değil, aynı zamanda dışbükey bir şekle sahiptir. Bu da kabindeki gürültü ve titreşimin azaltılmasına yardımcı olur.

Bu üreticinin traktör koltukları, sürücünün ağırlığına ve boyuna göre farklı konumlarda ayarlanabilir.

traktör 2032a

Kabin yerine, VTZ'nin birçok tadilatı için çadırlı bir güvenlik kafesi kurulabilir.

Otomobillerin Yorumları

VMTZ'nin evrensel traktörleri hakkındaki düşünce, hem toplum hem de çiftçi arasında bile çok iyi gelişmiştir. Bu üreticinin makinelerinin avantajlarına tüketiciler şunları içerir:

 • çeviklik;
 • nispeten rahat kabin;
 • yakıt tüketimi açısından ekonomi.

Hidrolik direksiyonun varlığı da çoğu VMTZ modeli için bir artı olarak kabul edilir.

Bu traktörlerin avantajlarına ek olarakTüketicilerin görüşü ve bazı eksiklikler. Bu birçok çiftçi ve toplumsal hizmetler için kokpit çok küçük boyutlarını içerir. Bir kişi, böyle bir makine ile rahatlıkla çalışabilir. Ama bazen tarım faaliyetleri ve yardımcısı makine operatörünün farklı türde yaparken ihtiyaç vardır. Evrensel traktör VTZ kabinie ikinci kişi büyük zorluklarla, ne yazık ki uyum, ancak.

Hava soğutma sistemi, traktör motorunun tasarımını kolaylaştırır. Bununla birlikte, üniteyi daha gürültülü hale getirir. Ama çok büyük dezavantajlaragibi tekniktraktör VTZ,Tüketiciler almazlar. Gerçek şu ki, VMTZ tarafından üretilen tüm modellerin kabinleri iyi bir ses yalıtım sistemine sahiptir.

Ayrıca, bu üreticinin eksi makinelerinin, görünümü hızla bozduğu düşünülmektedir. ÜzerindeişletmeTraktörlerin özellikleri bu etkilemez. Ancak, araba soyulup çatlamış boya ile satmak için bileiyi çalışıyor, oldukça zor olabilir.

yeni traktörler vtz

Arabaların fiyatı

Düşük maliyetli - Ayrıca tüketiciler çok sık gibi bir teknik övdü kendisi için bir şeytraktör VTZ. fiyatÖrneğin 2032 ve 2032A modeli sadeceyaklaşık 250-300 bin ruble. Traktörler 2048 ve 2048A genellikle 300-350 bin ruble için satılmaktadır. Kendinden tahrikli makineler VTZ 30 USH yaklaşık 400-460 bin ruble.

Evrensel traktör VTZ: incelemesi, özellikleri, özellikleri ve yorumEvrensel traktör VTZ: incelemesi, özellikleri, özellikleri ve yorum

Related news

 • Göğüs küçültme - nasıl ve neden
 • Eyvah Babam 30-31. Bölüm izle
 • BAEden farklı havayollarıyla kaç uçuş
 • Alman Usulü Sığır Yahnisi (Sauerbraten)
 • Tüp bebek tedavisi kilo yapar mı

 • Evrensel traktör VTZ: incelemesi, özellikleri, özellikleri ve yorum 67

  Evrensel traktör VTZ: incelemesi, özellikleri, özellikleri ve yorum


  Evrensel traktör VTZ: incelemesi, özellikleri, özellikleri ve yorum 85

  Evrensel traktör VTZ: incelemesi, özellikleri, özellikleri ve yorum 69

  Evrensel traktör VTZ: incelemesi, özellikleri, özellikleri ve yorum 17

  Evrensel traktör VTZ: incelemesi, özellikleri, özellikleri ve yorum 22

  Evrensel traktör VTZ: incelemesi, özellikleri, özellikleri ve yorum 81

  Evrensel traktör VTZ: incelemesi, özellikleri, özellikleri ve yorum 5

  Evrensel traktör VTZ: incelemesi, özellikleri, özellikleri ve yorum 76

  Evrensel traktör VTZ: incelemesi, özellikleri, özellikleri ve yorum 52

  Evrensel traktör VTZ: incelemesi, özellikleri, özellikleri ve yorum 74

  Evrensel traktör VTZ: incelemesi, özellikleri, özellikleri ve yorum 30