Evler için güzel yollarEvler için güzel yollar
Evler için güzel yollar

Evler için güzel yollar

Evler için parkurlar önemli bir bölümdürdekorasyon. Bunlar vazgeçilmez bir sanatsal ve estetik öğeyi temsil eder; bu sayede bir resim oluşturulur veya alan bölmelere bölünür. Kaldırım için bir malzeme olarak, çeşitli seçenekler seçebilirsiniz, ancak toprağın genel tasarımını dikkate almak önemlidir. Bu durumda dachas için yollar, genel resmin ayırt edilmeden dekorun bir parçası haline gelebiliyor.

Ev eşyaları için yollarBir malzeme olarak, bir ağaç,asfalt, yol tuğlası, doğal veya yapay taş, parke taşları, seramik karolar, plastik veya kauçuk elemanlar. Şu anda, en popüler seçenek ahşabın izleri. Bu malzeme, kırılganlığı ve düşük pratikliği ile karakterize edilir, ancak çok cazip dekoratif özelliklere sahiptir. Çoğu için, parçaların zarif tasarımı seçim için en önemli kriterdir. Dacha'nın ahşap yolları, herhangi bir tasarım kararını vurgulayarak çok orijinal görünüyor. Böyle bir öğenin nasıl oluşturulacağını düşünebilirsiniz.

Kotec için plastik yürüyüş yollarıBirçoğu şaşırtabilir; yollar vererekbir ağacın gövdesinin eğrileri gibi malzemeden, sitenin gerçek bir dekorasyonu haline gelebilir. Bu tip bir inşaat yapmak için, kum, güçlü bir testere, biçilmiş tahta, polietilen film ve keten tohumu yağı gerekir. Şimdi gövdeyi kesmeye başlayabilir ve on ila on beş santimetre kalınlığında daireler halinde dallarsınız. Ahşap parçaların çapı farklı olmalıdır. Evler için plastik yolların çok daha kolay ve daha hızlı uyduğunu söylemeye değer.

Bir sonraki aşamada, kurutma yağını,kaynatın ve çevrelere uygulayın. Tamamen işlenmelidirler, bundan sonra kurumaya bırakılmalıdır. Daireler kururken, parkur hazırlığı yapabilirsiniz. Genişliğini ve yerini dikkatlice planlamak, 30-45 santimetrelik toprak kaldırmak, filmi havalandırmak ve daha sonra kumla doldurmak gerekiyor. Sıkıştırdıktan sonra, ahşap çevrelerini düzenlemeye başlayabilirsiniz. Bunlar birbirine sıkıca istiflenmelidir, bunun için daha küçük bir çapa sahip bölümlere ihtiyaç vardır.

Kotec inşaat yapılması

Her şey atıldığında, uykuya dalmak gerekirkumlarla çevreleyin ve sonra bütün boşlukları dolduracak su dökün. Bu oldukça basit prosedürlerden sonra ülke için mükemmel izler bulacaksınız.

Barı kullanabilirsin. Güzel bir sonuç verecek olan asimetrik boyutlarda bir malzeme alabilirsin. Bununla birlikte, kalıcı ve kullanışlı bir çözüm bulmayı hedefliyorsanız, kalın ve geniş bir ışın almanız gerekir. İş yerinde çakıl, granit eleme, çam kabuğu, iri taneli kum ve diğer malzemeler gerekli olacaktır. Eğer çubuk ve çakıl kullanmaya karar verirseniz, o zaman hala kum, yağ emici su geçirmezlik, şerit metre, demir testeresi, uçak, kürek ve diğer araçlara ihtiyacınız vardır. İlk başta her şey öncekiyle aynı şekilde yapılır. Hazırlanan çubuk tabana serilir. Etrafında boşluklar çakıl ile doldurulur ve rammed edilir.

Sevmediğiniz her iki seçenek varsa, özellikle hazır kitleri satışı ile elde kauçuk parçayı yapabilirsiniz.

Evler için güzel yollarEvler için güzel yollar

Related news

 • Konut inşaat kredileri hakkında bilmeniz gerekenler
 • Saç Mantarı Nedir Neden Olur Nasıl Geçer
 • Ne krem ne ilaç sadece bunu tüketin
 • Almanyanın paraları. Almanyanın Jubilee madeni paraları. 1918den önce Almanyanın paraları
 • Oleg Cassini Gelinlik Modelleri 2019

 • Evler için güzel yollar

  Evler için güzel yollar


  Evler için güzel yollar

  Evler için güzel yollar

  Evler için güzel yollar

  Evler için güzel yollar

  Evler için güzel yollar

  Evler için güzel yollar

  Evler için güzel yollar

  Evler için güzel yollar

  Evler için güzel yollar

  Evler için güzel yollar

  Evler için güzel yollar