Evi bir kır evi, dubleks, şehir evinden farklı kılan nedir 2019

Evi bir kır evi, dubleks, şehir evinden farklı kılan nedir 2019
17.09.2019

Evi bir kır evi, dubleks, şehir evinden farklı kılan nedir 9

Evi bir kır evi, dubleks, şehir evinden farklı kılan nedir?

Modern banliyö emlak piyasasıilgili alıcı çeşitli özel konut sunuyor. Bu nedenle, son versiyona karar vermeden önce, evin bir yazlık ve şehir evinden nasıl farklı olduğunu anlamanız gerekir.

villa

Özel bir arsa ile Dacha binaArazinin tarımsal işlenmesi, özellikle temel iletişim ve rahat yaşam koşulları varsa, bir kır evinin tanımına daha uygun olamaz.

ev yazlıktan nasıl farklıdır

Klasik anlamda, dacha kullanılırSadece sıcak mevsimde konut kalitesi. tam teşekküllü bir kır evine aksine nedenle, nadiren kayıt veya ikamet yeri haline gelir.

dubleks

Bu bina türü için idealdirbüyük aileler. Dubleks, aynı yazlıktan başka bir şey değil. Bırakma aynı zamanda birkaç aile ya da kuşaklar evin içinde konforlu bir konaklama için özel olarak "bilenmiş" dır.

Bir kulübenin özel bir evden farkı nedir

Bir evi bir yazlık ve dubleksten farklı kılan nedir? İlk iki tür konut ile her şey çok açık. Biz dubleks hakkında konuşursak, onun planı tek bir giriş, geniş bir oturma odası ve tersi diğerinin üzerinde biri olarak konumlandırılmış ve edilebilmektedir birkaç daire olan içerir. Aslında, bir giriş bu müstakil bir ev.

Townhouse

Bir şehir evi, bir konutBireysel daireler birkaç kattadır ve bölümler ile birbirine bağlıdır. Genellikle, her iki katlı dairenin kendi garajı ve sundurması, küçük bir bahçe arsası vardır. Tanımın kendisine dayanarak, bu tür yapıların esas olarak şehir içinde ya da ondan uzak olmayan yerlerde yer aldığını anlamak kolaydır.

Bir ev ve kır evi arasındaki fark nedir?

Yazlık, uygun bir binadır.yıl boyunca kalın. Bu durumda, bir yazlık ve bir kır evi arasındaki fark nedir? Her şeyden önce, bu tür konut tesislerinin geleneksel görünümünde 100m'yi geçmemesi gereken alan2.

Yazlık belirtileri kullanılabilirlik olarak kabul edilebilirTemel iletişim bağlantıları: güç, su, kanalizasyon. Doğal olarak, yazlık, ancak bu sistemler ilgili hizmetler tarafından kontrol ediliyorsa tam teşekküllü bir konut statüsüne sahip olabilir.

Bir evi özel bir evden farklı kılan nedirBir şömine şeklinde geleneksel bir özellik varlığı. Böyle bir yapı, bir atölye, ev eşyalarının depolanması veya bir arabanın yerleştirilmesi için bir uzantıya sahip olabilir.

Bir evi bir kır evi ve şehir evinden farklı kılan nedir?

Diğer şeylerin yanı sıra ev yazlıktan nasıl ayrılıyor? İkincisinin inşası ikinci bir kat sağlamamaktadır. Bu bina kategorisi için kabul edilebilir tek şey, eğimli bir tavana sahip küçük bir mansart odasının varlığıdır.

Yazlık evlerin klasik projeleri İngilizcekökeni. İngiltere'de, bu tür evler genellikle tuğladan veya taştan yapılır. Yazlık evlerin analogları, ahşap kütüklerden yapılmış geleneksel bir Rus kulübesi olarak düşünülebilir. Bununla birlikte, ikincisinin varlığını göstermek çok katı değildir. Bu nedenle, "kulübenin" tanımı birçok mülk genellikle "yazlık" daha şık ve coşkulu bir kavram yerine geçer.

Hangi seçeneği tercih etmeliyim?

Muhtemelen, bunu söylemek çok doğru değil,Yukarıdaki seçeneklerin daha kötüsü, ama daha iyi olanı. Bir evi bir kır evi, dubleks ve şehir evinden farklı kılan şeyleri düşünerek, bu tür binaların hem avantajlarını hem de dezavantajlarını sayabiliriz. Bununla birlikte, banliyö konutları hala dairelerden daha farklıdır.

Her zamanki ev, şehir evi ve dubleks - hepsi bu binaların kategorisine aittir:

 • kendi altyapısı;
 • bahçe veya arazi;
 • özel alanın varlığı;
 • ayrı giriş, salon, garaj, otopark vb.bir kır evinden daha çok bir kır evinden farklıdır

Şehir evleri hakkında konuşursak, o zaman sadeceBuradaki rahatsızlık, yan duvarların yan yana, benzer şekilde apartmana bağlanmasına neden olabilir. Böyle bir ortak yapı, bu tür konutların maliyetindeki düşüşü etkiler. Genel de olabilir ve iletişim (su kaynağı, kanalizasyon, elektrik ağı) olabilir.

Bir belediye binası ve yasal olarak dubleks düşünülürseBakış açısı, dairenin açık işaretlerinin varlığı hakkında konuşabilirsiniz. Ancak, pratik anlamda, bu tür konutlar özel bir ülke evinden ayırt edilemez.

Sonunda,

Bireysel konut seçenekleri arasında birçok yönden seçimgelecek planlara bağlıdır. Herhangi bir taşınmazın edinilmesi hakkında düşünürseniz, böyle bir ihtiyaç varsa satmanın ne kadar karlı olacağını hesaplamanız gerekir. Bu, bir banliyö tesisinin satın alınması söz konusu olduğunda özellikle önemlidir, çünkü bu alandaki arz talepten çok daha yüksektir.

Evi bir kır evi, dubleks, şehir evinden farklı kılan nedir 2019

Evi bir kır evi, dubleks, şehir evinden farklı kılan nedir 2019

Related news

 • Folyo fırında bir tavuk nasıl pişirilir: adım adım tarif
 • Merkez Haberleri: Yalova’da 10 bin TL ödüllü şehir logosu yarışması
 • Üstü Tomurcuklu Patik Modeli Yapılışı Videolu Anlatımlı
 • Detoks İle Kilo Verme: Detoks Diyeti
 • Örgü Çizgili Bebek Yeleği Yapılışı

 • Evi bir kır evi, dubleks, şehir evinden farklı kılan nedir 35

  Evi bir kır evi, dubleks, şehir evinden farklı kılan nedir


  Evi bir kır evi, dubleks, şehir evinden farklı kılan nedir 8

  Evi bir kır evi, dubleks, şehir evinden farklı kılan nedir 85

  Evi bir kır evi, dubleks, şehir evinden farklı kılan nedir 86

  Evi bir kır evi, dubleks, şehir evinden farklı kılan nedir 52

  Evi bir kır evi, dubleks, şehir evinden farklı kılan nedir 43

  Evi bir kır evi, dubleks, şehir evinden farklı kılan nedir 84

  Evi bir kır evi, dubleks, şehir evinden farklı kılan nedir 82

  Evi bir kır evi, dubleks, şehir evinden farklı kılan nedir 79

  Evi bir kır evi, dubleks, şehir evinden farklı kılan nedir 15

  Evi bir kır evi, dubleks, şehir evinden farklı kılan nedir 11

  Evi bir kır evi, dubleks, şehir evinden farklı kılan nedir 78

  Evi bir kır evi, dubleks, şehir evinden farklı kılan nedir 1