Evde çok fazla çaba sarf etmeden bir sicim üzerine nasıl oturursun 2019

Evde çok fazla çaba sarf etmeden bir sicim üzerine nasıl oturursun 2019
16.07.2019

Evde çok fazla çaba sarf etmeden bir sicim üzerine nasıl oturursun 37

Evde çok fazla çaba sarf etmeden bir sicim üzerine nasıl oturursun?

Her ne kadar herkes vücudun esnekliğini övünemezse deçok iyi esneme hayalini yaşayın. Bu özellikle spor yapanlar veya dans edenler arasında geçerlidir. Fakat bölünmelerde sadece kendileri için oturmak isteyen birçok insan var. Yalnızca çok şey istemiyorsanız, aynı zamanda düzenli olarak kasları gerginleştirirken bunu yapmak o kadar da zor olmayacaktır. Sicim üzerine oturmak için egzersizler, zor değil, sabırlı olmalısınız, özellikle de daha önce hiç spor yapmamış olanlarınız.

Üç çeşit sicim vardır: boylamasına, sağ boylamasına ve enine. En zor olanlar sonuncusu, yani her şeyden önce en azından ilk ikisini öğrenmelisin. Adından da tahmin edebileceğiniz gibi sağ ve sol boyuna böler, - bir ayak iniş (sol veya sağ) öne çekilir ve diğer zaman olduğu - geri. Enlemesine sicim, ekim sırasında bacaklar "yan" kısımlarında bulunur. Kendinizi eğitmeye karar verirseniz, evdeki sicim üzerine oturmadan önce kasları ısınmanız kesinlikle gerekeceğini unutmayın. Eğer birkaç dakika germe Çalıştır sürebilir veya ip atlamak önce bunu bu, burkulma, kırıklar ve diğer yara almaması için gereklidir. Özellikle tembellik için kasları ısıtmanın başka bir yolu vardır: kontrendikasyon yoksa ve kardiyovasküler sistem normalse, sıcak bir banyo alın ve yaklaşık 15 dakika boyunca yatın. Bundan sonra germe egzersizlerine hemen başlayabilirsiniz.

Arkada yatan egzersizlerle başlayın. Duvara yakın bir yer bulun, arkanızda yalan söyleyin (duvar ile kalça arasındaki mesafe 8-15 cm'dir) ve düzeltilmiş bacaklarınızı duvara kaldırın. Kemikleri gevşet. Yavaşça, topukları duvardan kaldırmadan, bacaklarınızı mümkün olduğunca uzaklaştırın. Hafif bir gerginlik hissetmelisiniz. Bu pozisyonda yarım dakika durun ve başlangıç ​​konumuna geri dönün. Egzersiz birkaç (5-10) kez tekrarlayın.

Başka bir "yalan" egzersiz de yardımcı olacaktır.baldırların arkasındaki kasları ve baldır kaslarını gerin. Bu, evdeki sicim üzerine nasıl oturacağınızı öğrenmeden önce yapılmalıdır. Burada bir duvara değil, bir kapıya ihtiyacınız olacak. Yere yatın, bir bacağını kapıda kaldırın ve ikincisi yere yatar, kapıya uzatılır. Parmaklarınızı başınızın arkasındaki kilitle kilitledikten sonra, bagaj gövdesini kaldırın ve mümkün olduğunca kapıya eğin, onu 10-15 saniye boyunca bu konumda tutun. Bu egzersizleri tamamladıktan sonra kalkabilir, bir dakika dinlenip ayakta durma pozisyonuna girebilirsiniz.

Evdeki sicim üzerinde oturmadan önceyaklaşık 2-3 aylık günlük germe egzersizlerine ihtiyacınız olacaktır. Bu nedenle, ayakta durma konumundan bir diz üzerinde (herhangi) durun, bir bacak geri çekin ve ikincisi kademeli olarak ilerleyin. Sizin için maksimum genişliğe ulaştıktan sonra, pelvisi aşağı indirip bu pozisyonda 10-20 saniye kalmaya çalışın. Bundan sonra bacağınızı daha da itmeye çalışın ve aynı miktarda tutun. Bacaklar periyodik olarak değiştirilmelidir, böylece hemen sol ve sağ boyuna sicim üzerine oturabilirsiniz.

Ve şimdi bir sicim üzerine nasıl oturacağım hakkında biraz bilgi.transvers olarak adlandırılan ev şartları. İhtiyacınız olan etkili bir yöntem var ... bir yığın kitap. Hayır, bunları okumak zorunda değilsin, onlarla oturacaksın. Mümkün olduğunca bacaklarınızı zorlayarak, engelsiz oturmaları için ihtiyacınız olan kadar çok kitap alın. 10-15 dakika boyunca oturduktan sonra, kendinizden altındaki bir kitabı çıkarın ve yığının üzerine tekrar oturun. Yaklaşık bir saat kadar bu şekilde gerin, ancak çok fazla dayanamıyorsa, yarım saat kısaltın. Ancak son kitabın kendin altına çekilene kadar, her gün eğitmen gerekiyor.

Evde bir sicim üzerine nasıl oturulacağı konusunda,ikinci şahsa yardımcı olabilirsiniz. Akrabalarınızdan veya arkadaşlarınızdan birine yardım etmelerini söyleyin. Katta oturun, bacaklar açın ve vücudu ileri doğru eğmeye başlayın. İkinci kişinin yardımı, olabildiğince düşük eğilmenize yardımcı olmaktır. Ya sizi arkadan itmeli ya da önünüzde oturuyor ellerini tutup kendinizi çekin. Çoğu germe egzersizleri çok statiktir, bu nedenle herhangi bir pozisyonda, 10-20 saniye kalmaya çalışın ve sürekli bir solunum yapın. Ve unutmayın ki kendinizi fazla aşamazsınız. İlk kez yarım saat ders verdiğinizde, ancak kaslar kullanıldığında, eğitim için yükü ve zamanı artırabilirsiniz.

Evde çok fazla çaba sarf etmeden bir sicim üzerine nasıl oturursun 2019

Evde çok fazla çaba sarf etmeden bir sicim üzerine nasıl oturursun 2019

Related news

 • Pisi Balığı Tavası Tarifi Videosu
 • Hayal kurmanın yararları
 • Yazlık Örgü Kız Bebek Elbisesi Tarifi
 • Sivasta bu camiye sular altından
 • Anaokulu gelişim çemberi çalışmaları

 • Evde çok fazla çaba sarf etmeden bir sicim üzerine nasıl oturursun 89

  Evde çok fazla çaba sarf etmeden bir sicim üzerine nasıl oturursun


  Evde çok fazla çaba sarf etmeden bir sicim üzerine nasıl oturursun 7

  Evde çok fazla çaba sarf etmeden bir sicim üzerine nasıl oturursun 77

  Evde çok fazla çaba sarf etmeden bir sicim üzerine nasıl oturursun 37

  Evde çok fazla çaba sarf etmeden bir sicim üzerine nasıl oturursun 18

  Evde çok fazla çaba sarf etmeden bir sicim üzerine nasıl oturursun 14

  Evde çok fazla çaba sarf etmeden bir sicim üzerine nasıl oturursun 84

  Evde çok fazla çaba sarf etmeden bir sicim üzerine nasıl oturursun 50

  Evde çok fazla çaba sarf etmeden bir sicim üzerine nasıl oturursun 55

  Evde çok fazla çaba sarf etmeden bir sicim üzerine nasıl oturursun 35

  Evde çok fazla çaba sarf etmeden bir sicim üzerine nasıl oturursun 99

  Evde çok fazla çaba sarf etmeden bir sicim üzerine nasıl oturursun 49

  Evde çok fazla çaba sarf etmeden bir sicim üzerine nasıl oturursun 93

  Evde çok fazla çaba sarf etmeden bir sicim üzerine nasıl oturursun 63