Ev mini bar: alkollü kızılcık tentürü 2019

Ev mini bar: alkollü kızılcık tentürü 2019

Ev mini bar: alkollü kızılcık tentürü 99 09.02.2019, 03:06

Ev mini bar: alkollü kızılcık tentürü

Kızılcık, çiçeklenme döneminde, çiçek salkımının kümeleriyle uçlarında örtülmüş yaprak dökmeyen yaprakları ve ince sürgünleri olan bir çalıdır.kızılcık tentürü alkolGenellikle bu dönem Haziran ayında ve şimdiden düşüyor12 mm'den fazla doymamış kırmızı renk ripen çapı ile Eylül meyveleri. Toplanan meyveler kışı mükemmel bir şekilde tolere eder ve baharda yararlı ve lezzetli kalır. Genel olarak, kızılcıklar çok yararlı maddeler içerir: mikro elementler ve vitaminler, böğürtlen meyveleri geleneksel ve halk tıbbında, kozmetolojide, şekerleme ve alkollü içecek endüstrisinde kullanılır.

Alkol için ev tentürleri

Tarifler, ana kızılcık olanBileşen, genellikle alkollü içeceklerin hazırlanmasında kullanılır. Raflarda, bu meyvelere dayalı tentürler, likörler ve düşük alkollü içecekler bulabilirsiniz. Ancak çoğu zaman doğal aromalar değil, aromalardan oluşurlar. Kızılcık (alkol veya votka) üzerinde tentür oldukça hızlı ve basit bir şekilde evde hazırlanabilir göre, birçok tarifleri vardır.alkol tarifleri kızılcık tentürleri

 1. Kızılcık oldukça yaygındıralkollü içecek. Ve tarifler için kızılcık üzerinde bu tentenin nasıl hazırlandığını açıklayan birkaç seçenek var. Alkolde - daha güçlü ve votka - daha açık. Her şeyden önce, üssü hazırlamanız gerekir. Bunun için, kızılcık meyveleri (1-2 bardak), bir karıştırıcıda homojen bir kıvama getirilmeli ve bir şişenin içinden bir şişeye süzülmeli ve bir süzgeç içine sokulmalıdır. Bu tür eylemlerin sonucu bir göz yaşı olarak şeffaf bir tentür olacaktır. Veya ikinci seçenek: meyveleri şekerle (1 bardak) ezin ve bir topak içine koyun. İlk ve ikinci varyantta olduğu gibi, takip eden aşamada votka (yarım litrelik şişe) ilave edilecektir. Tentürün tabanı kek ise, içerik günlük sarsılmalıdır. 2 hafta içinde tentür oda sıcaklığında veya oda sıcaklığında başka bir odada olmalıdır ve bu süreden sonra filtrelenir (filtrelenir) ve serin bir yerde, örneğin bir buzdolabında konulur. İçmek için o kadar kuvvetli değildi, hazır kızılcıklar şeker ve sudan eşit parçalardan hazırlanan şurupla seyreltilebilir. Genellikle 2 bardak şeker ve aynı miktarda sudan üretilir. Alkoldeki kızılcıklar üzerine bu tentür, kadınlarla çok popülerdir çünkü hoş bir tadı ve aroması vardır.
 2. kızılcık alkol tarifiKolay kızılcık tentürü oldukça hazırlanırçabuk. Sadece bir gün içinde kokulu ve lezzetli bir likör alacaksınız. Bunu yapmak için 300 gram iyi olgunlaştırılmış meyveleri 200 gram toz şeker ile öğütmeniz gerekir. Daha sonra, 700 ml iyi vodka ve 100 gr kaynamış soğuk su, karıştırılmamış karışıma dökülür. Tüm bileşenler karıştırılır (şeker çözülmelidir) ve 24 saatliğine çöker. Sunmadan önce, içecek süzülür ve soğutulur.
 3. Kızılcık, alkolde. evrensel Tarif: Mümkünse istek üzerine zayıf ve kolay aksine, üzerinde oldukça kuvvetli bir içecek yapmak veya. 1 kg olgun kızılcık meyve,% 96 alkol, 1 litre, 15 yemek kaşığı (bir slayt), şeker ve su ihtiyacı hazırlamak. Cranberry üç litrelik bir şişe içinde belirtilen, bir blender veya öğütücü içinde ezilmiş ve alkol dökülür. Bu durumda, içecek bir haftadır. Sallayın ya da karıştırın gerekli değildir. Daha sonra şişe bir bileşim, filtre (1 ila 2 litre arzu edilen gücüne bağlı olarak) şeker şurup halinde tatbik edilir ve bundan sonra bir hafta daha su ile ağzına kadar dolu ve bırakılır. 24 saat sonra, alkol kızılcık tentür hazır olacak.
Ev mini bar: alkollü kızılcık tentürü 2019

Ev mini bar: alkollü kızılcık tentürü 2019

Related news

 • A101 9 Kasım İndirim Kataloğu
 • Çocuk odaları için duvar süsü yapımı
 • Zabıtalara kızınca kendi işinin patronu oldu

 • Ev mini bar: alkollü kızılcık tentürü 38

  Ev mini bar: alkollü kızılcık tentürü


  Ev mini bar: alkollü kızılcık tentürü 94

  Ev mini bar: alkollü kızılcık tentürü 100

  Ev mini bar: alkollü kızılcık tentürü 68

  Ev mini bar: alkollü kızılcık tentürü 1

  Ev mini bar: alkollü kızılcık tentürü 56

  Ev mini bar: alkollü kızılcık tentürü 97

  Ev mini bar: alkollü kızılcık tentürü 54