Ev için Halojen lambalar: avantajlar ve seçim kriterleri 2019

Ev için Halojen lambalar: avantajlar ve seçim kriterleri 2019

Ev için Halojen lambalar: avantajlar ve seçim kriterleri 99 23.01.2019, 07:29

Ev için Halojen lambalar: avantajlar ve seçim kriterleri

Bugüne kadar bir kitle varİstediğiniz herhangi bir aydınlatmayı düzenlemenize yardımcı olacak farklı tipteki aydınlatma cihazları. Örneğin, ev için halojen lambalar alıcıların ilgisini çekmektedir. Bir sürü avantajları var. Bu, her şeyden önce güç tüketimini azalttı, kolay kurulum, iyi performans ve uzun servis ömrü.

ev için halojen lambalarBu cihaz bir tüp içindir.hangi filament yerleştirilir. Ampulün içinde ayrıca, ışık çıkışının çok iyi olduğu ışın çiftleri ve ışının gölgesi olabildiğince doğal güneş ışığına yakındır. Ev için halojen lambalar üniforma aydınlatma sağlar. Çalışma koşullarına bakılmaksızın hemen hemen her odada kullanılabilirler.

İçinde fikstür tasarımıSunulan cihazlar çok farklı. Genellikle, evler için halojen lambalar askılı avizelerde kullanılır. Bu durumda, ışın tamamen aşağı doğru yönlendirilir. Aydınlatmanın küçük bir kısmı tavan üzerine yansıtılabilir; ancak odanın alt kısmındaki dağılımı oldukça eşittir. Avize genellikle geniş değildir.

halojen lambalar osramBu unsurları duvarda kullanabilirsinizlambaları. Temel olarak, aygıtların üzerinde ana kirişin yönlendirildiği mat bir kiriş bulunur. Işık çok yumuşak ve hoş görünüyor. Buna ek olarak, bir zemin lamba olabilir ev için halojen lambalar kullanmak, hem de aynalar aydınlatmak için. Şimdi sunulan cihazlar, standart bir kartuşun yanı sıra tüp şeklinde de satılabilir.

Bu gibi cihazların kullanımı çok kolaydır. Lamba, normal ev ağından beslenir. Cihazın dezavantajı, sık sık kapatıp açıldığında servis ömrünün kısalmasıdır. Gösterilen lambaları hareket sensörleri ile donatılmış projektörlerde bile kullanabilirsiniz. Çalışma sırasında cihaz güçlü bir şekilde ısınabilir, ampulü ışığı iyi geçirecek dayanıklı camdan imal edilmelidir. Üreticilere gelince, bugün en popüler halojen lambalar Osram'dır.

ev için diyot lambalarıModern pazarda diğeraydınlatma cihazları. Örneğin, çelik diyot lambaların özel kullanımı için mükemmel bir seçenek. Elektrik tasarrufu özelliğinden dolayı çok yaygındırlar. Buna ek olarak, uzun süre çalışabilirler ve kullanım için yeterince güvenilirler. Evin diyot lambaları güç ve güvenliği arttırmıştır.

Küçük boyutlarına dikkat edilmelidir.Bu cihazları spot aydınlatma organizasyonunda kullanmanıza izin verir. Lambalar voltaj düşüşüne karşı dayanıklıdır, bu nedenle elemanın aniden yanması endişesi olmasın. Önceki varyantla karşılaştırıldığında, diyot cihazları açma-kapama çevrimlerinin sayısına bağlı olarak servis ömrünü kısaltmaz. Bu tür lambalara hizmet vermek yaklaşık 50 bin saat olabilir, böylece yeni cihazların satın alınması için önemli ölçüde para biriktireceksiniz.

Ev için Halojen lambalar: avantajlar ve seçim kriterleri 2019

Ev için Halojen lambalar: avantajlar ve seçim kriterleri 2019

Related news

 • Çiftlikteki pas konvertörü
 • Nazarın kendiniz nasıl, hızlı ve etkin bir şekilde nasıl kaldırılacağı
 • Çavuşoğlundan Kıbrısta sondaj açıklaması: Derdimiz kavga etmek değil, zenginliklerin hakça paylaşılması
 • Sabit kıymetleri yeniden değerlemeye neden ihtiyacım var

 • Ev için Halojen lambalar: avantajlar ve seçim kriterleri 90

  Ev için Halojen lambalar: avantajlar ve seçim kriterleri


  Ev için Halojen lambalar: avantajlar ve seçim kriterleri 70

  Ev için Halojen lambalar: avantajlar ve seçim kriterleri 40

  Ev için Halojen lambalar: avantajlar ve seçim kriterleri 20

  Ev için Halojen lambalar: avantajlar ve seçim kriterleri 78

  Ev için Halojen lambalar: avantajlar ve seçim kriterleri 72

  Ev için Halojen lambalar: avantajlar ve seçim kriterleri 39