Ev Hanımlarına Kredi 2019

Ev Hanımlarına Kredi 2019 Ev Hanımlarına Kredi

Ev Hanımlarına Kredi

Ev hanımları nasıl kredi çekebilir?

Ev hanımlarının hemen hemen hepsi kendilerinin kredi çekip çekemeyeceği konusunu merak etmektedir. Hizmet veren birçok banka internet bankacılığı ile mobil internet yolu ileSMS ileevrak istemedengelir belgesiistemeden kredi ile alakalı başvurulara kısa süre içinde cevap vermektedir.

Ev hanımları için krediimkânı sağlayan bankalara SMS aracılığı ile başvuruda bulunarak kredi ile alakalı ön başvuru almak mümkündür. Olumlu şekilde sonuç olan kişiler onaylarını aldıktan sonra istemiş oldukları limitler ve taksit aralıkları dâhilinde kredilerini kullanabilirler. Müşteri temsilcileri de bu konudaev hanımları içingerekli olan tüm yardımı sağlamaktadır.

Ev Hanımlarına Kredi

Ev hanımlarından kredi çekerken istenen belgeler ve şartlar nelerdir?

Ev hanımlarının çekeceği krediler için bankaların dikkat etmiş olduğu ilk kriter eşlerinin ne kadar maaş aldıkları yani maaş bordosunda belirlenmiş olan rakamdır. Kredi limitleri ev hanımlarının maaşlarına göre değişkenlik gösterir. Bunun yanı sıra diğer bir kriter de tarla, arazi, arsa, konut, müstakil ve daire gibi taşınmazların ev hanımlarının üzerine olup olması ve bunların kira gelirlerinin olup olmadığıdır.

Bunların kira gelirinin olması kredi kullanmaya olanak sağlar.Ev hanımları için kredikullandıran bankalar içinde Halkbank, Vakıfbank, İş bankası, Garanti bankası,Denizbank, Akbank, Bank Pozitifve ING Bank gibi bankalara yer alır. Bu bankalara ev hanımları tarafından yapılacak olan kredi başvurularında belli maaş gelirinin olması gerekmez.

Ev hanımlarının kredi başvuruları büyük oranlarda olumlu şekilde sonuçlanıyor. Ev hanımları alacakları krediler ile istemiş oldukları girişimi gerçekleştirebilir. 5000 TL ve üzerindeki krediler kefil göstermeden kredi çekmek oldukça zordur. Bu tarz meblağlar için alınacak olan kredilerde eşlerinin maaş belgeleri ya da kefil istenir. Eğeriş kurmakadına kredi çekilecekse kefilinizin kamu çalışanı olması olumlu sonuçlanmasına olanak sağlar.

Ev hanımlarına kredi veren bankalar

Ev hanımları için çekilecek olan kredilerin verilip verilmemesini banka belirler. Yani banka kendi istediği doğrultusunda hareket edebilir. Bankanın belirlemiş olduğu koşulları taşıyan ve bu koşulları yerine getiren her ev hanımı kredi kullanabilir.

Ev hanımlarının belirli koşulları sağlaması ile hemen hemen her bankadan olumlu cevap almak mümkündür. Bu konuda en çok tercih edilen bankalar arasında; Halkbank, Vakıfbank, İş bankası, Garanti Bankası, Denizbank, Akbank, Bank Pozitif, Odea bank, Akbank, Yapı Kredi Bankası ve ING Bank yer alır. Her bankanın istediği evrak ve teminatlar esnek şekilde olup, farklılıklar göstermektedir.

Garanti Bankası Ev Hanımlarına Kredi

Garanti bankası ev hanımlarına kredi veren bankalar içinde yer alır. Her dönem yenilediği kampanyalar dâhilinde ev hanımları için kredi hazırlar ve geri ödemelerinde onlara kolaylıklar sağlar. Bu başvuruyu yapmak isteyen kişiler internet bankacılığından, mobil bankacılıktan ve bankanın şubelerinden yardım alabilir.

Vakıfbank Ev Hanımlarına Kredi

Vakıfbank ev hanımlarına kredi veren bankalar içinde yer alsa da detaylı inceleme yapan bir bankadır. Devlet bankası olmasından kaynaklı incelemeyi özel bankalara göre daha detaylı şekilde yapar. Ev hanımının eşinin maaşının yanı sıra kefil, kira geliri ya da taşınmaz isteyebilir. Kredinin sonuçlanması diğer bankalara göre uzun sürebilmektedir.

Halkbank Ev Hanımlarına Kredi

Halkbank da devlet bankaları içinde yer alan bir banka olduğu için sadece ev hanımları için değil kredi kullanımı yapacak olan herkes için detaylı inceleme yapar. Ev hanımlarının kredi kullanımlarında sıra kefil, kira geliri ya da taşınmaz isteyebilir. Bu bankada da kredinin sonuçlanmasını anında beklememeniz gerekir. Olumlu ya da olumsuz sonuçlanması birkaç günü bulabilmektedir.

İş Bankası Ev Hanımlarına Kredi

Anında kredi veren bankalar arasında yer alan İş Bankası’na internet üstünden ya da şubeden hızlı bir şekilde başvurabilirsiniz. Kısa süre içinde yapılacak olan başvurunun cevabını almanız mümkündür. Bankanın istediği koşulları sağlayan herkes kredisine olumlu yanıt alabilir.

Kredi notunuz düşükse ya da eşinizin kredi sicil notu düşükse birkaç ay boyunca(yaklaşık olarak 8 ila 9 ay) ödemelerinizi düzenli şekilde yapmanız gerekir. Bu süreçte hem kendinizin hem de eşinizin kredi sicil notu yükselir. Bu sayede İş bankasına tekrardan başvuru yapmanız mümkün hale gelir. Böylelikle kredinizi kullanabilir ve gerekli olan harcamalarınızı hemen yapabilirsiniz.

Ev Hanımlarına Kredi 2019

Ev Hanımlarına Kredi 2019

Related news

 • KARLI TEPELER ÖRGÜ MODELİ TARİFİ
 • Ayakkabı Kalıbı Nasıl Kullanılır
 • HTC 816: ayrıntılı inceleme
 • Vanilyanın faydaları
 • Kereviz Püresi

 • Ev Hanımlarına Kredi

  Ev Hanımlarına Kredi


  Ev Hanımlarına Kredi

  Ev Hanımlarına Kredi

  Ev Hanımlarına Kredi

  Ev Hanımlarına Kredi

  Ev Hanımlarına Kredi

  Ev Hanımlarına Kredi

  Ev Hanımlarına Kredi

  Ev Hanımlarına Kredi

  Ev Hanımlarına Kredi

  Ev Hanımlarına Kredi

  Ev Hanımlarına Kredi

  Ev Hanımlarına Kredi

  Ev Hanımlarına Kredi

  Ev Hanımlarına Kredi

  Ev Hanımlarına Kredi

  Ev Hanımlarına Kredi

  Ev Hanımlarına Kredi