Esme Bianco: aktrisin biyografisiEsme Bianco: aktrisin biyografisi


Esme Bianco: aktrisin biyografisi 47 08.03.2019, 00:33

Esme Bianco: aktrisin biyografisi

Esme Bianco oldukça ünlüdürİngiliz aktrist ve model. Genelde merkezi İngilizce kanallarında çeşitli talk şovlarda ve eğlence programlarında görülebilir. Birkaç büyük bütçeli seriye katılım, ünvanını dünyaya taşıdı, oysa destekleyici bir rol oynamıştır. Esme utangaç kız diye çağırılamaz.esme biancoBu nedenle, sözde "vodvil gösterisi" sevenler Londra'da ünlü tiyatro sahnelerinde onu çıplak görebilirsiniz.

biyografi

Esme Bianco 1982'de Hertfordshire'da dünyaya geldi. Zaten okurken aktörün becerisini de gösterdim. Çeşitli etekler ve performanslara katıldım. Bu nedenle, gelecekteki mesleğin seçimi önceden kararlaştırıldı.

Yetişkinliğe eriştiğinde, o yetişkinlik dönemindeBaşkent, Goldsmith'e girdiği yer. İngiliz sinemasının ve tiyatronun birçok yıldızından mezun olan prestijli bir üniversitedir. Esme Bianko tiyatro ve tiyatro sanatında okuyor.

Erken meslek

Mezuniyetin hemen ardından kariyerine başlarGösterişli şovda. Bu, eğlendirici olarak konumlanmış bir tiyatro oyunu. Sahnelerde çok fazla mizah ve saçmalık var. Bir diğer ayrılmaz parçası da erotizm. Oyuncular genellikle çıplak hareket ediyorlar. Bu görüntüde, izleyici Bianco'yu ilk kez görür. Esme önemli ilerleme kaydeder ve bir dünya turunda gönderilir. Japonya, Monako ve yerli İngiltere'de 2 yıl çalıştı.

2006 yılında ilk önce film endüstrisinde çalışıyor. Kariyer hemen yükselir. Düşük bütçeli şortlarla çekildikten sonra, büyük bir film için davet edilir. Esme Bianco, 4 yıl sonra Betty'nin "Herkesin Kalbi" tablosunda rolü olduğu iddia edildi. Aynı zamanda aktris, kişisel yaşamı nedeniyle dünyanın medyasının dikkatini çekti. Ünlü müzisyen Merlin Menson ile birkaç kez görüldü. Önümüzdeki aylarda Paparazzi'den saklanamaz.bianco esme

Esme Bianco: "Tohum Oyunu"

"Game of Thrones" ünlü bir ekran sürümüdürGeorge Martin "Buz ve Ateşin Şarkısı" romanı. Film, Sean Bean ve Nikolai Koster-Valdau gibi dünyaca önemi olan yıldızlar tarafından izlendi. Büyük bir bütçeyle büyük ölçekli muhteşem sahneler çekilebilir. Esme Bianco, Ros adlı kolay erdemli kurnaz bir kız rolü oynuyordu. İlk sezondan beri düzenli olarak karede görünüyor. İlk Ros, Theon ve Bes'le ilgilenen genelev Winterfela'da çalışır. Esme'nin karakteri oldukça karmaşıktır. Fakirliği fahişeye zorlayan yetkin bir kız.esme bianco taht oyunu

Kuzey ayaklanmasının başlangıcından sonra Ros gittiKraliyet Limanı. İkinci ve üçüncü sezonda neredeyse her seride göründü. Önce Pitselya'yı yatıştırır, sonra da Kral Geoffrey'in saptırılmış oyunlarına katılır. Sansa'ya olan merhamet ve merhamet, Ros'ları Varis için casusu yapar. Bu, genelevin başında, kızın onu öldüren deli Joffrey'e verilmesiyle bitiyor.

Ros'un arka planda bir karakter olması gerçeğine rağmen, serinin birçok hayranı, renkli kahraman Bianco'yu mükemmel şekilde hatırladı. Birkaç amatör sanat geçirdi.

Esme Bianco: aktrisin biyografisiEsme Bianco: aktrisin biyografisi

Related news

 • Süt Burger Tarifi
 • Erkek Çocuk Sahibi Olmanın 9 Yolu
 • Hasan Kalyoncu Üniversitesi 2018 Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları
 • Hamilelik Lekelerine Muhteşem Çözüm Enfes Yemek Tarifleri
 • Asya. Isminin anlamı sana anlatacak
 • Balkabaklı Cezerye (Bisküvili) Tarifi

 • Esme Bianco: aktrisin biyografisi 28

  Esme Bianco: aktrisin biyografisi


  Esme Bianco: aktrisin biyografisi 48

  Esme Bianco: aktrisin biyografisi 89

  Esme Bianco: aktrisin biyografisi 46

  Esme Bianco: aktrisin biyografisi 30

  Esme Bianco: aktrisin biyografisi 20

  Esme Bianco: aktrisin biyografisi 28

  Esme Bianco: aktrisin biyografisi 96

  Esme Bianco: aktrisin biyografisi 77

  Esme Bianco: aktrisin biyografisi 76

  Esme Bianco: aktrisin biyografisi 79