31.03.2019

Ernestine Shepard - rol modeli 64

Ernestine Shepard - rol modeli

Profesyonel vücut geliştirmeci, eğitmenfitness merkezi, model. 77 yaşındaki bir kadın hakkında konuşmazsak, böyle bir biyografi bugün kimseyi şaşırtmayacaktır. Birçoğu şaşıracak: "Mümkün mü?" Elbette, evet!

Ernestine Shepard ile tanışın

Göz kamaştırıcı olan bu büyüleyici Amerikalı kadınGuinness Rekorlar Kitabı'na layık görülen eşsiz bir başarı sayesinde gülümseme meşhur oldu. 2019 yılında, profesyonel vücut geliştirme dünyasında en yaşlı kadın olarak tanınması nedeniyle ünlü koleksiyona adını aldı. Ve bugüne kadar rekorunu korumayı başaramamış olmasına rağmen, başarısından vazgeçmiyor.Ernestine Shepard

1937'de, Baltimore şehri doğduYazımızın kahramanı Ernestine Shepard. Biyografisi özel bir şey değildi: örnek bir eş ve anne, bir ilkokulda sıradan bir sekreter. Ona göre, sedanter bir yaşam tarzı açtı ve kendini tembel olarak kabul etti. Ernestina Shepard gençliğinde hiç spor yapmaya gitmedi.

Nasıl başladı?

Kayıt sahibi dediği gibi, her şey oldubir mayo seçimi sırasında. Aniden aynada şişmiş bir kadınla şişmiş bir kadın gördü ve bunun hakkında bir şeyler yapılması gerektiğine karar verdi. Ve o zamanlar ne daha ne ne de 56 yıldan az değildi.

Yaşam şeklini tamamen değiştirme kararındabüyük bir kız kardeşi tarafından desteklenen, çok arkadaş canlısıydı. Baltimore bölgesinde yürüyüş, aerobik ve spor salonuna nadir geziler ile başladılar. Kız kardeşler hızlı bir şekilde çalışmaya dahil oldular ve daha fazla zaman harcayarak atletik jimnastik pratiği yaparak sürekli antrenman programını zorlaştırdılar. Yavaş yavaş, sadece daha fazla çalışmaya ilham veren ve sonuçta vücut geliştirme yarışmasına yol açan ilk sonuçlar ortaya çıktı.

Ama her şey çok pürüzsüz değil

Her şey mükemmel çıktı. Alınan sadece muhteşem bir form değil, aynı zamanda sporda ve hatta o yaşta da başarıydı! Ama bir trajedi var: Bayan Shepard'ın kız kardeşi aniden bir anevrizma yüzünden öldü.Ernestina Shepard BiyografiBu olay o kadar Ernestine şoke etti kiDepresif hissetmeye başladı ve çalışmalarını terk etti. Ve bir süre sonra, eğitime devam etme gücünü buldu ve sevgili kız kardeşiyle ünlü olma hakkını verdi.

Sporda başarılar

Ernestina Shepard koşmaya özel önem veriyor. 9 maraton yarışında yer aldı. 2007 yılında, bir kadın profesyonel bir vücut geliştirmeci olmaya karar verir. 1995 yılında Pan American Oyunları'nda Bay herşeyi kazanan BB Şampiyonası - - O Johnny Shamburgeru döner ve onun önderliğinde eğitim başlar. 7 ay içinde, o East Coast şampiyonluk katılır ve daha küçük rakiplerini geride bırakarak sınıfta birinci sırada yer alıyor. Daha sonra yarışmalarda başka bir zafer ve BB için çeşitli yarışmalara katılım oldu. Ancak inandığı en önemli şey, pasaportun üzerindeki rakamlar ve “imkansız” kelimesinin zaferidir.Ernestine Çoban fotoğrafı

Zamanımız

Ernestina Shepard bugün nasıl? Fotoğraflar, bu muhteşem kadının hayatında her şeyin harika olduğunu kanıtlıyor. Zengin bir yaşam sürmeye devam ediyor ve her gün dakikalarca boyanıyor.

Sporcuya göre, günün rejimisağlık ve başarı için çok önemlidir. Ernestina'nın günü meditasyonla saat 3'te başlıyor. Ardından spor salonunda çok kilometrelik bir koşu ve eğitim takip eder. Bayan Shepard, bir sporcu için ne kadar önemli dinlenme ve iyileşme hakkında konuşmaktan yorulmuyor. Bu öğle ve emeklilik sonrası en geç 22 saat sonra bir rüya.

Ernestine Çoban fotoğrafı

Ernestine Shepard dengeli bir şekilde takip ediyorGıda, bir kabartma basın ile övünme sayesinde. Menüsü kahverengi pirinç, tavuk göğsü, ham protein, tahıl, sebze ve meyvelerden oluşur ve Ehrnestina günde dört kez, çoğunlukla da buhar ve fırınlanmış yiyecekler. Beslenme bakımı, kişisel olarak yemeğini hazırlayan bir sporcunun eşine emanet edilir.

Ernestina Shepard eğitimini tamamladıktan sonrayaşlı kadınlarla fitness dersleri, aralarında bazı kilometre düzinelerce fitness merkezine gelip, onu sınıfları yapılan 80 aştı olanların her zaman bir sürü insan vardır vardır. Şu anda, sadece kadınlar değil, aynı zamanda erkekler de kendi grubunda antrenman yapıyor. Taklit için bir örnek oldu. Onun başarısı insanları sağlıklı ve aktif bir yaşam tarzı sürdürmeye motive ediyor. Ama en önemlisi - ona bakmak, başlamak için asla geç olmadığını biliyorsun.Ernestine Shepherd gençliğinde

Ama hepsi bu değil. Sporcu, yaşlı kadınlara kıyafet gösterdiği çeşitli televizyon şovlarına ve moda şovlarına davet edilir.

Kişisel hayat

Kocası Collin Shepard Ernestina yaşıyorzaten 55 yıldan fazla. Bugün eş, karısının hayranlarının sayısıyla her zamankinden daha fazla endişe duymaktadır. Bir oğulları ve bir torunu var. Bu arada, ikincisi büyükannede görmek istediği bir vücut geliştirmeci değil, en sıradan büyükanne.Related news

 • Çok İzlenen Videolar
 • Advantages of People Counting Technologies
 • Ev işleri boşanma nedeni
 • Mahkemeye Zorla Getirilecek
 • Soğuk havalarda içinizi ısıtacak kabanlar

 • Ernestine Shepard - rol modeli 78

  Ernestine Shepard - rol modeli


  Ernestine Shepard - rol modeli 37

  Ernestine Shepard - rol modeli 82

  Ernestine Shepard - rol modeli 63

  Ernestine Shepard - rol modeli 19

  Ernestine Shepard - rol modeli 91

  Ernestine Shepard - rol modeli 9

  Ernestine Shepard - rol modeli 58

  Ernestine Shepard - rol modeli 30

  Ernestine Shepard - rol modeli 14

  Ernestine Shepard - rol modeli 87

  Ernestine Shepard - rol modeli 65

  Ernestine Shepard - rol modeli 68