Erkekler için güzel isimlerErkekler için güzel isimler
Erkekler için güzel isimler

Erkekler için güzel isimler

Her evli çiftin hayatında, ana şey, tabii ki,bu bir çocuğun doğuşu! Bir yürümeye başlayan çocuk ebeveyninden almalı ilk şey şüphesiz sevgi, sevgi, iyi yetişme, anlama, iyi ... isim. Sonuçta, yaşam için bir kişiye verilir, onun ziyaret kartı türüdür, bu nedenle genç ebeveynler bu konuyu çok dikkatli ve bilinçli bir şekilde ele almalıdır.

Bir oğlanın güzel bir adı özellikle önemlidirölçütü. Sonuçta, o zamanlar bir erkek, ailenin başı, bir iş adamı olacak, bu yüzden saygın bir yaşta nasıl tedavi edileceğini düşünmelisin.

Bir çocuğun doğumundan önce, ebeveynler sık ​​sık kendilerine böyle bir ismin nasıl seçileceğini sorarlar ki ömrü boyunca ona yardımcı olurlar.

Bazıları yakın akrabalarına saygı göstererek çocukları ararlar, bazıları internette veya kitaplardaki listelere güvenir. Yine de diğerleri sadece en güzel ve en gürültülü olanı seçerler.

Ancak unutmayın ki her isim özel bir enerji taşır.

Uzmanlar öneririz: Bir çocuğa isim vermeden önce, kanıtlanmış kaynaklarda seçilen ismin kökenini ve açıklamasını okumanız gerekir. Sonuçta, kişinin karakterini ve belki bir kadının kaderini de etkileyecektir, bu yüzden sadece sesten değil: "erkek çocuklar için güzel isimler" adaylığına dahil edilirse onu seçmelisiniz derler. Bir ismi giyen bir kişinin hayatta mutlu ve başarılı olması önemlidir.

Ancak neden çoğu için,erkek güzelliği ve çağrışımlılığı, bir kıza göre daha önemlidir? Eh, eğer yalnızca bu çocuğun daha sonra çocuğunun babası olacağı için onun adının bir patronimik biçiminde iyi ses çıkması gerekir. Peki, eğer bu soru oğlan için gerçekten önemli ise, bunun hakkında daha ayrıntılı konuşalım.

Rus, geleneksel, sıklıkla karşılaşıldıErkeklere yönelik güzel isimler, ülkemizde veya Rusça konuşulan çevrede yaşayan herhangi bir kişi tarafından bilinir. Bu liste içerir: Alexander - Bu, savunma, amaçlı, Alexey - aynı zamanda bir savunucu, çalışkan, Andrew anlamına gelir - çeviri anlamına gelir "adam", Boris - "zafer için mücadele", başarılı, Vasily - "kraliyet", her zaman arkadaşlarına adamış, ancak , (dikkat!) alkole bağımlı, Victor bir "kazanan", güveniyor, tam, Yaroslav, Leonid - iddialı, vb.

Ve bize gelen isimlere bazı örneklerdiğer ülkelerden: ( "kask" olarak tercüme) Billy, Adolf ( "asil kurt"), Harry ( "ev cetvel"), Gregory ( "ihtiyatlı, uyanık"), James ( "İstilacı"), Christian ( "İsa'nın takipçisi "), Peter (" kaya, taş "), Tom (" ikiz "), Walt (" askeri vali ") vb

İstatistiklere göre, en güzel isimlererkektir: Alexander, Alexey Anatoly Boris, Valery, Fesleğen, Victor Vitali Vladimir Denis Dmitry, Eugene, Nikolai, İgor, İlya, Maxim, Michael Constantine Oleg Pavel Sergei Yuri. Bu onların gelecekteki ebeveynler en popüler olarak seçilen listede dikkat olduğunu.

Ama başka bir liste var.Nadir güzel isimler erkek: Bratislav, Jaropolk Wenceslas, Dobromir, Svyatopolk, Okyanus, Tihomir, Paltagurt Joost. Aynı zamanda, bazen sıradışı ve benzersiz bir isim, özellikle okul öncesi ve okul dönemlerinde, bebek için sorunlara neden olabilir, bkz sistemlerinin gelişmesine yol açabilir ve bunun desteği ve ceza gurur olmazlar. Bu nedenle, doğum belgesi almadan önce, bu soru hakkında dikkatlice düşünmek gerekir.

Güvenmek için seçiminde birçok gelecek anneler veya babalar"uluslararası" ya da "uluslararası" gibi bir ölçüt üzerinde. Bu kriter, erkekler için en güzel isimler jüri kararı - bu Arthur, Arsene, Michael David, Eric, Samvel, Stepan, Tigran Rafael Adrian, Robert Edgar, Leon, Daniel vb var Bu isimlerden biri tarafından çağrılan bir çocuk, dünyanın hangi ülkesinde olursa olsun, hiçbir zaman rahatsızlık yaşamayacaktır.

Sizce çocuğun daha doğum erkekler en güzel isimlerini almak için deneyin ve sonra yeni doğan yüzüne bakarak, bunlardan birini seçin. Bu, en doğru seçim olacaktır!

Erkekler için güzel isimlerErkekler için güzel isimler

Related news

 • Ekşili Sulu Köfte Yapılışı Videosu
 • Skypeta bir kişi nasıl eklenir Kısa talimat
 • İşletmenin rekabet gücü ve üretim maliyetlerinin analizi
 • Tavşan Dişi Modeli Battaniye Yapılışı Türkçe Videolu
 • Mini Lahmacun

 • Erkekler için güzel isimler

  Erkekler için güzel isimler


  Erkekler için güzel isimler

  Erkekler için güzel isimler

  Erkekler için güzel isimler

  Erkekler için güzel isimler

  Erkekler için güzel isimler

  Erkekler için güzel isimler

  Erkekler için güzel isimler

  Erkekler için güzel isimler

  Erkekler için güzel isimler

  Erkekler için güzel isimler