Erkekler İçin Bot Modelleri 2019

Erkekler İçin Bot Modelleri 2019
Erkekler İçin Bot Modelleri


Erkekler İçin Bot Modelleri

Erkekler İçin Bot Modelleri

Erkekler için, hem rahat hem şık çok çeşittebot önerileribulunuyor. Bu botlar erkekler için,kışı rahat ve sıcak geçirmeyi sağlarken, birbirinden tarz modelleriyle, şık bir görüntü sunuyor. Cat bot erkek modellerinden, klasik botlara, spor modellerden, deri botlara kadar erkekler için çok çeşitli bir ürün yelpazesi bulunuyor.


lastik-taban-erkek-bot-modeliyeni-sezon-erkek-bot-modasıklasik-erkek-bot
erkek-siyah-bot-modeli
Erkek spor bot modelleri: En çok tercih edilen bot modellerinden biri olan bu modeller, erkeklerin güvenle tercih edebileceği ayakkabı modellerinden biri oluyor. Özelliğe soğuğa karşı çok gelişmiş koruma sunan bu botlar, renk seçenekleri ve desenleriyle de çok ilgi görüyor. Bu spor modellerin özellikle, mavi renk olanları bu yıl çok moda.  Conteyner erkek botları, Lumberjack Shell erkek modelleri bu kategoride tercih edilebilecek ayakkabı modelleri arasında bulunuyor.

erkekler-icin-bot-modasi

Cat erkek bot modelleri: Erkek botları arasında şüphesiz en çok tercih edilen modellerden biri, Cat bot modelleridir. Hem şıklığı, hem dayanıklılığı ile ilgi çeken bu botlar, çok geniş ürün seçenekleri sunuyor. Bu modeller arasında; Cat Highgate Espresso, Cat Ako Bordeaux,  Cat Founder gibi modeller arasında tercih yapılabilir.

Deri erkek bot modelleri: Deri, her alanda kullanılan ve şıklık sağlayan detaylardan biri oluyor. Bot modellerinde özellikle yeni sezon deri botları çok fazla görülecek gibi gözüküyor.  Bu tür içinde tavsiye edilecek modellerin başında; Cml hakiki deri siyah bot, Dockers deri erkek bot, Scooter erkek deri bot gibi modeller geliyor.

Kürklü erkek bot modelleri: Kürk modasının her alanda egemenliği devam ederken, bu moda ayakkabılarda da kendini göstermiş durumda. Özellikle sezonun en çok ilgi gören bot modellerinden olan bu modeller, erkeklere daha trend bir görüntü sağlıyor.  Bu erkek bot modelleri arasında; Cabani kürklü erkek botları, Raker deri kürklü bot ve Coton kürklü modeller tercih edilebilir.

erkek-bot-modelleri

Dockers erkek bot modelleri:  Kışlık erkek bot konusunda zengin ürün seçenekleriyle bilinen Dockers markası, kış sezonu için erkeklere hem şık hem dayanıklı ürünler sunuyor. Başta bot modelleriyle bilinen firma, Casual botları sevenler için bir alternatif oluştururken , deri botlarıyla da bir hayli dikkat çekiyor.


Erkekler İçin Bot Modelleri 2019

Erkekler İçin Bot Modelleri 2019

Related news Erkekler İçin Bot ModelleriErkekler İçin Bot Modelleri


Erkekler İçin Bot Modelleri


Erkekler İçin Bot Modelleri


Erkekler İçin Bot Modelleri


Erkekler İçin Bot Modelleri