Şenlik Korupark’ta Başladı 2019

Şenlik Korupark’ta Başladı 2019

Şenlik Korupark’ta Başladı 92 08.02.2019, 00:21

Şenlik Korupark’ta Başladı

Okullar kapandı yaz tatili başladı. Tatil ile birlikte Türkiye’nin en büyük alışveriş merkezlerinden biri olan Korupark’ta miniklere özel çocuk şenliği başladı.

Düzenlediği etkinlikler, kampanyalar ve organizasyonlar ile müşterilerine keyifli alışverişler yaşatan Korupark, okulların kapanmasını miniklere özel düzenlediği şenlik haftası ile kutluyor.

20-26 Haziran tarihleri arasında gerçekleştirilecek olan Korupark Çocuk Şenliği kapsamında slot car heyecanından atölyelere, sağlık söyleşilerinden çocuk tiyatrosu gösterilerine kadar birçok etkinlik gerçekleştiriyor.

Etkinliğin ilk gününde minikler düzenlenen atölye çalışmalarında yeteneklerini geliştirme imkanı bulurken slot car yarışları ile de keyifli bir gün geçirme şansı yakaladı. Bir haftalık süre içerisinde etkinlikler, yarışmalar, sürpriz hediyeler ile şenliğin keyfini çıkaracak minikler başarılı karnelerini getirerek STARPARK sihirli aynalarına ücretsiz giriş ve YFY Korupark Buz Pisti’nde indirimli kayma fırsatı elde edecekler. Bunların yanı ücretsiz çocuk tiyatrosu gösterileri ve ACIBADEM Hastanesi ile ortak gerçekleştirilecek olan sağlık söyleşileri de şenlikte minikleri hem bilgilendirecek hem eğlendirecek.

Şenliğin son gününde gerçekleştirilecek çocuk konserinde de miniklerin sevdiği sanatçı Gökhan Şen Öğreten Şarkıları ile miniklerle buluşacak.

Şenlik Korupark’ta Başladı 2019

Şenlik Korupark’ta Başladı 2019

Related news

 • Ufuk Fen ve Matemetik Yarışması Başlıyor
 • Jel birikimi: adım adım tırnak tasarımı
 • Aton: Gazprom, Türk Akımıından büyük avantajlar sağlayacak

 • Şenlik Korupark’ta Başladı 1

  Şenlik Korupark’ta Başladı


  Şenlik Korupark’ta Başladı 47

  Şenlik Korupark’ta Başladı 97

  Şenlik Korupark’ta Başladı 81

  Şenlik Korupark’ta Başladı 20

  Şenlik Korupark’ta Başladı 33

  Şenlik Korupark’ta Başladı 69

  Şenlik Korupark’ta Başladı 60