25.06.2019

En sevdiğiniz şeylerin süslemeleri - bir makalenin kenarını tığ işi ile nasıl bağlayacağınız 57

En sevdiğiniz şeylerin süslemeleri - bir makalenin kenarını tığ işi ile nasıl bağlayacağınız

Tığ işi çekmeyi gerçekten çok seviyorum. Bazen bu sadece bir zorunluluk ve manevi bir dürtüdür. Kravatta başka ne düşündüğünü kendiniz yakaladığınız zamanlar vardır. Hazır bir basit mendil bağlamama fikri geldiğim an böyle oldu. Ürün kenarını kanca ile nasıl bağlayacağınızı anlamak ilginçti. Fakat birkaç başarısız denemeden sonra, durduramadım.Bir tığ işi ile bir makalenin kenarını bağlama

En önemli şey örme için ipleri seçmektirkumaşa uygun kalınlık. İnce bir yaz bluzu veya peçete ise, mevcut en ince, yani basit bir dikiş ipliğini kullanmak zorunda kalacaksınız. Neyse ki renk şeması sınırsızdır. Örgü için en ince kancaya ihtiyacınız olacak, eğer cephaneliğiniz yoksa.Tığ işi kanca

Tığ işiTeslim edilen karar sürecindeki ilk problemgörevleri, bir tığ işi ile bir makalenin kenarını nasıl bağlayacağım, döngülerle ilk satırı nasıl yapacağım. İlke olarak, hiçbir şey karmaşık değildir. Her zamanki gibi, tığ işi olmadan bir sıra sütun örmek, ürün kancalarının kenarına hafifçe ve eşit bir şekilde delikler açın. Ve zaten bir sonraki satıra, seçilen deseni yürütmek için güvenle başlayabilirsiniz.

Tığ işiDesenler gelince. Burada her şey tercihlerinize bağlı. En sevdiğiniz öğelerden kendiniz desen çıkartabilirsiniz. Örneğin, daha önce bağlanmış peçetelerden parçalar aldım. Tek şey dikkatli olmalıdır - bu eşit sözleşme vermez triko kanca hazır, düz kenar ve köşe desen dağıtılır ve dalga gitmedi.

Çalışmalarımın görüntüleriçeşitli olasılıkları, ürün kenarını kanca ile nasıl bağlayacağınızı gösterin. Dar ve geniş kenarlı, hafif ve oldukça yoğun bir örme vardır. Her neyse, bu kadar ince ipliklerden her zaman çok hafif bir süsleme kenarı olduğu ortaya çıkıyor.Tığ işi tığ işi.

Sunulan örnekler hepsiÖrme için beyaz kumaş, beyaz iplikler de seçildi. Ancak yenilemek ve tezahürat yapmak için, çeşitli renklerin uygulanmasıyla birlikte cilt kenarında tamamlayıcı ürünler. Gördüğünüz gibi, bitmiş ürünün bütünlüğü ile uyum içinde ana renk desen örme karışımları eşleşecek şekilde seçilmiş. Ayrıca, çeşitli kombinasyonları kendiniz deneyip seçebilirsiniz. Eğer eşyalarınızı kendiniz örüyorsanız, asıl şey onlar gibi sizi seviyor olmasıdır. Örneğin, basit peçeteler için yemek masasına harika bir fikir. En sıradan beyaz kumaş parçası büyüleyici bir ürüne dönüşüyor, ellerinizi silmek bile yazık.Tığ işi tığ işi.Ürün tığın kenarı nasıl bağlanır?

Ve paylaşmak istediğim son şey. Bu sayede sadece mendilleri veya masa örtülerini değil, yaz şeylerini de bağlayabilirsiniz. Örneğin, tüm kenarlarda ve karmaşık olmayan bir desenle bağlanmış olan kollarda ve bir renk kumaşıyla dikiş dikmek için basit iplikler üzerinde bir yaz bluzu. Onu bağlamaya başlamak zorunda kalmamın sebebi, bir şekilde boynuna bir bluz takmaktı. Ben de bağladım, uygun iplikler yaptık. Halatı iki dizgeden bağımsız olarak büktüm ve uçlara "karışık" uçlara bağlı olarak, şimdi benim kesimin derinliğini ayarlayabilirim.Ürün tığın kenarı nasıl bağlanır?

Ürünün kenarını bir kroşe ile nasıl bağlayacağını bilmeyenlere önerim. Kendiniz deneyin ve denemek için korkmayın.Related news

 • Sörf sporu
 • Erişte Tarifi
 • ÖRGÜ ÇİÇEK SARMANI MODELİ VİDEOLU ANLATIMI
 • 3 Boyutlu Ananas Lif Modeli Yapılışı Anlatımlı Videolu
 • Kürkten yapılmış bir yelek deseni ve dikişinde öneriler

 • En sevdiğiniz şeylerin süslemeleri - bir makalenin kenarını tığ işi ile nasıl bağlayacağınız 31

  En sevdiğiniz şeylerin süslemeleri - bir makalenin kenarını tığ işi ile nasıl bağlayacağınız


  En sevdiğiniz şeylerin süslemeleri - bir makalenin kenarını tığ işi ile nasıl bağlayacağınız 8

  En sevdiğiniz şeylerin süslemeleri - bir makalenin kenarını tığ işi ile nasıl bağlayacağınız 80

  En sevdiğiniz şeylerin süslemeleri - bir makalenin kenarını tığ işi ile nasıl bağlayacağınız 20

  En sevdiğiniz şeylerin süslemeleri - bir makalenin kenarını tığ işi ile nasıl bağlayacağınız 13

  En sevdiğiniz şeylerin süslemeleri - bir makalenin kenarını tığ işi ile nasıl bağlayacağınız 84

  En sevdiğiniz şeylerin süslemeleri - bir makalenin kenarını tığ işi ile nasıl bağlayacağınız 87

  En sevdiğiniz şeylerin süslemeleri - bir makalenin kenarını tığ işi ile nasıl bağlayacağınız 75

  En sevdiğiniz şeylerin süslemeleri - bir makalenin kenarını tığ işi ile nasıl bağlayacağınız 67

  En sevdiğiniz şeylerin süslemeleri - bir makalenin kenarını tığ işi ile nasıl bağlayacağınız 47

  En sevdiğiniz şeylerin süslemeleri - bir makalenin kenarını tığ işi ile nasıl bağlayacağınız 33

  En sevdiğiniz şeylerin süslemeleri - bir makalenin kenarını tığ işi ile nasıl bağlayacağınız 9

  En sevdiğiniz şeylerin süslemeleri - bir makalenin kenarını tığ işi ile nasıl bağlayacağınız 26