17.06.2019

En iyi depilatörü seçin. Geribildirim ve uygulama 12

En iyi depilatörü seçin. Geribildirim ve uygulama

Neredeyse tüm kadınlar her zaman olmak isterpürüzsüz, temiz ve narin cildi en ufak bir istenmeyen saç belirtisi göstermez. Ne yazık ki, bu herkese verilmez, bu nedenle çoğunluk bacaklardaki, koltuk altı ve bikini bölgesindeki saçları kaldırmak için büyük çaba göstermelidir. Bu elbise, şort ve mayo gözlerini her zamankinden daha fazla açan yaz aylarında özellikle geçerlidir. Ve kışın, dikenli bir kirpi olmak istemezsiniz. Bu yüzden bayanlar kıllarla savaşmanın farklı yollarını seçerler. En popüler üç manipülasyon, tıraştır, balmumu ve tüy dökücü kullanarak prosedürlerdir. Tanıklıklar, farklı yöntemlerin farklı insanlar için uygun olduğunu ve her kişi kendi için en iyi seçeneği seçtiğini gösteriyor.

depilatör incelemeleri

Tıraş ve mum uygulaması ile her şey açıktır. Ve hangi tüy dökücü daha iyi? Hareket ilkesi aynı olsa da, birçoğu var: Birkaç çift metal cımbız veya disk dönüyor, kılları çekiyor ve kökten çekiyor. Bu, saç soğuğunun hasar görmesine neden olur, bu nedenle saç ince, daha yumuşak, daha hafif hale gelir ve çok daha yavaş büyür. Bu cihazların her çeşidi iki ana gruba ayrılmıştır: bazıları pillerden, diğeri ise şebekeden çalışır. Ayrıca, her iki şarj yöntemini birleştiren ara varyantlar (yürüyen) vardır. Farklı hızlarda herhangi bir depilatör (incelemelerin çalışmalarının etkinliğini kanıtladığı) hem ince hem de kısa tüyleri ve daha sert ve dayanıklı kaldırır. Etki üç ila dört hafta sürer. Bazı modellerde cildin mikromasajını gerçekleştiren anestezi topları bulunur, bu sayede duyarlılığı azalır. Diğerleri, ayrıca acıyı azaltmak için tasarlanmış özel soğutma şeritleri veya yastıklarla satılır. En iyi depilatörü seçerek, tüyleri yakalamak için değil iki aşamayı gerçekleştiren ünlü Silk-epil sistemini unutmamalıyız; bu sayede kılları çok daha verimli bir şekilde silmek mümkün oluyor. Peki ve en kısa saç, ek bir meme ve tıraş başlığı ile donatılmış olan Brail Silk-Opil Xelle adlı demirciyi başarıyla çıkarıyor. Duş, geziler, geziler için bile ışıklı depilatoriler var.

en iyi depilatör

Herhangi bir depilatör incelemesinin olabilir olduğunu söylemeliyimne istersen bul. Fakat hepsi iki noktayı karakterize etmek için kaynar - tüy giderme derecesi ve kullanım kolaylığı ve saklama derecesi. Kaldırma etkinliği satın alırken dahi anlaşılabilir - sadece cihazın neyle donatılmış olduğunu okumak, güvenilir bir firma seçin. Kural olarak çoğu depilatör, hem cihazın kendisini hem de depolamak ve taşımak için şarj etmek için özel çantalar ile donatılmıştır. Dolayısıyla bu sorunla ortaya çıkmaz.

ne depilatör daha iyiFakat görüşlerin farklı olduğu durumlardaİşlem sırasında tüketicilerin sansasyonları. Sonuçta, cihaz oldukça acı veren saçlarını koparıyor. Ancak birisi bu acıya dayanabilir ve birisi istenmeyen saçlarla savaşmanın diğer yollarına başvurmak için zaman zaman tercih eder. Ağrı bireysel özelliklere, derinin hassasiyetine ve bazı durumlarda gerçekten güçlü olduğuna bağlı. Dolayısıyla, bir depilatör kullanarak (incelemeler, işlem için sessiz günleri seçmenizi önerir; menstruasyon süresince harcamayın), bayanlar ağrı kesici ilaç alır veya soğutma-anestezi spreyleri uygular. İnsanların çoğunun hoşlanmadığı duyumlara kademeli olarak girmek zorunda kaldığını ve depilasyonun rafine edilmiş bir işkenceye son vermediğini söylemek gerekiyor.Related news

 • 18 Dizisi 2. Bölüm Fragmanı izle
 • TIĞLA YAPILMA ÖRGÜ UZUN BAYAN HIRKA MODELİ
 • Huri Sapan Şarkıları
 • Spor Haberleri
 • Pülverizatörü ittirme için araçlar

 • En iyi depilatörü seçin. Geribildirim ve uygulama 82

  En iyi depilatörü seçin. Geribildirim ve uygulama


  En iyi depilatörü seçin. Geribildirim ve uygulama 5

  En iyi depilatörü seçin. Geribildirim ve uygulama 60

  En iyi depilatörü seçin. Geribildirim ve uygulama 3

  En iyi depilatörü seçin. Geribildirim ve uygulama 49

  En iyi depilatörü seçin. Geribildirim ve uygulama 59

  En iyi depilatörü seçin. Geribildirim ve uygulama 70

  En iyi depilatörü seçin. Geribildirim ve uygulama 82

  En iyi depilatörü seçin. Geribildirim ve uygulama 68

  En iyi depilatörü seçin. Geribildirim ve uygulama 41

  En iyi depilatörü seçin. Geribildirim ve uygulama 35

  En iyi depilatörü seçin. Geribildirim ve uygulama 92

  En iyi depilatörü seçin. Geribildirim ve uygulama 46

  En iyi depilatörü seçin. Geribildirim ve uygulama 14

  En iyi depilatörü seçin. Geribildirim ve uygulama 18

  En iyi depilatörü seçin. Geribildirim ve uygulama 23