Elif 2019

Elif 2019


Elif 79 18.01.2019, 20:12

Elif 634.Bölüm Özeti (28 Aralık 2019-2020-2020 Perşembe / Kanal 7)

28 Aralık 2019-2020-2020

Elif 634.Bölüm Özeti

Baydizi.com Facebook Sayfamız Açıldı. Elif ve diğer tüm dizilerle ilgili gelişmeleri anında takip edebilirsiniz. Tıklayın, sayfamızı beğenin ve tüm paylaşımlarımızdan anında haberdar olun.

Vildan konağa gitme planı yaparken Tarık onları yurt dışına çıkarma planları yapmaktadır. Elif ise evden kaçmanın yollarını arar fakat Vildan ona rahat vermez. Öte yandan Macide Melek’i rüyasında görür ve gördüğü rüyadan çok etkilenir. Melek’in yaşıyor olma ihtimalini düşünen Macide adamlarına talimat vererek onun izini sürmelerini ister. Rana Milano’ya gitmek için Tarık’ı ikna etmeyi başarır. Tarık Kerem’e Milano gezsine kendisinin gideceğini söyleyince Kerem hem Parla’dan hem de geziden kurtulduğu için sevinir. Parla ise bunu öğrenince büyük hayal kırıklığı yaşar.

 

Elif

6

Yapımcı:İnci Gülen Oarr

Uygulayıcı Yapımcı:Nuri Öz

Yapım Koordinatörü:Tayfun Yaman Aydın

Yönetmen:Betül Sevim, Çağıl Aydoğdu

Yardımcı Yönetmen:Atıl Akbel

Senaryo:Rüya İstanbul

Müzik:Murat Evgin

Oyuncular:İsabella Damla Güvenilir, Nevzat Can, Çağla Şimşek, Yıldız Asyalı, Hasan Ballıktaş, Derya Şen, Deniz İrem Morkoç, Murat Prosçiler, Nur Gürkan, Özge Yıldırım, Berna Keskin, Seyda Bayram, Mediha Aydın, Cenay Türksever, Burcu Karakaya, Uğur Özbağı, Melis Koç, Ömer Faruk, Parla Şenol

Dizinin Konusu:ANNESİNİ KAYBEDEN ELİF’İN ZORLU YAŞAM MÜCADELESİ

Kanal 7 ekranlarında yayınlandığı ilk günden beri izleyicileri ekrana kilitleyen ve dünyanın dört bir yanına satışı gerçekleştirilen Elif yenilenen kadrosuyla izleyicileri ekrana kilitlyor. Üç sezon boyunca annesi ile el ele verip zorlukların üstesinden gelmeye çalışan Elif, bundan böyle mücadelesine annesiz devam ediyor.
Yayın hayatına başladığı günden beri Türkiye ve dünyada yoğun bir ilgiyle takip edilen Elif izleyici karşısına çıkmaya devam ediyor. Diziye yeni bir soluk kazandırmak isteyen yapımcılar hikâyede farklı bir sayfa açarak dizinin heyecanını zirveye çıkarıyor. Çok farklı bir öyküyle izleyicisiyle buluşan Elif, yenilenen oyuncu kadrosuyla da dikkatleri üzerine çekiyor. Hayatı zorluklarla yoğurulan küçük Elif, bundan böyle yoluna annesinden ve ailesinden ayrı devam edecek. Yapımcılığını Green Yapım’ın üstlendiği Elif’in yönetmen koltuğuna Betül Sevim ve Çağıl Aydoğdu geldi. Dizinin müziklerine ise Murat Evgin eli değdi.

İŞTE ELİF’İN DÖRDÜNCÜ SEZON HİKAYESİ

Üçüncü sezonun sonunda Melek ve Yusuf’un evlenip başka bir şehre yerleşme kararı almalarıyla Elif’in tüm hayatı değişir. Yolda başlarına gelen kaza sonucu Melek ve Yusuf hayatını kaybeder. Araçtan sağ çıkan Elif ise kendini hastanede bulur. Bu kazadan altı ay sonra ise Elif’in yolu Yusuf’un halası Macide’nin evine düşer. Burada bambaşka bir yaşama başlayan Elif, Macide’nin damadı Tarık’ın baskılarıyla karşı karşıya kalır. Macide’nin mirasının peşinde olan Tarık Elif’i ortadan kaldırmak için türlü oyunlara başvuracaktır. Elif’in bu evdeki en büyük destekçisi de Reyhan olur. Ailesinden kaçarak İstanbul’a okumaya gelen Reyhan iş için girdiği malikanede Elif’le karşılaşır ve onu korumak için elinden geleni yapar. Annesini kaybeden ve ailesinden uzak düşen Elif’in hayatı artık çok daha zorlaşır.

Elif 2019

Elif 2019

Related news

 • Bir emekli maaşının fonlanan kısmını dondurmak ne demektir Emeklilik faydaları
 • Ahu Özyurt
 • İran Dışişleri sözcüsü Kasımi: ABDnin yaptırımlarına karşı koyacağız
 • Bireylerin iflas: gözden geçirme prosedürü

 • Elif 23

  Elif


  Elif 15

  Elif 95

  Elif 10

  Elif 6

  Elif 85

  Elif 38

  Elif 92