Elektronik (hastane, Voronezh): ücretli hizmetler, MRI, jinekoloji, doğum hastanesi, yorumlar, adresler ve kişiler 2019

Elektronik (hastane, Voronezh): ücretli hizmetler, MRI, jinekoloji, doğum hastanesi, yorumlar, adresler ve kişiler 2019
16.09.2019

Elektronik (hastane, Voronezh): ücretli hizmetler, MRI, jinekoloji, doğum hastanesi, yorumlar, adresler ve kişiler 75

"Elektronik" (hastane, Voronezh): ücretli hizmetler, MRI, jinekoloji, doğum hastanesi, yorumlar, adresler ve kişiler

"Elektronik" Voronezh'de bir hastanedir.Bugün herkes şehrin her sakinine aşinadır. Hastane kompleksinin en çok talep edilen kısmı, doğum bölümüdür. Diğer şehirlerden çiftler bile uzun zamandır beklenen bebekle tanışmak için buraya geliyorlar. Bir sağlık kuruluşu tarafından sunulan ücretli hizmetler de popülerdir.

Temel bilgiler

"Elektronik" bugün büyük bir hastanedir800 yatak için bir komplekstir. Tıbbi kurumun resmi adı, İlk Yardım'ın Voronezh Kent Klinik Hastanesi'dir.Mühya, çok disiplinli bir hastanenin yanı sıra bir annelik bölümünü birleştirmektedir. Hizmetler hem ücrete dayalı hem de ücretsiz olarak sağlanmaktadır. Hastanenin yapısında 14 bölüm bulunmaktadır. Yılda 30.000'den fazla hasta tıbbi bakım alır. Bu sadece Voronezh sakinleri değil. Kurum, yakındaki şehirlerin sakinleri arasında popüler. Doğum servisinde özellikle talep var. Voronezh'de ilk kez anneler farklı hamilelik patolojileri ile gelirler.

elektronik hastane Voronezh Kaliteli tıbbi bakım sağlanırEn yeni tıbbi ve diagnostik ekipman sayesinde hastalar. Personelin yüksek nitelikleri de çok önemlidir. Hastalar, en yüksek kategoriye sahip doktorlar ve geniş deneyime sahip hemşireler tarafından tedavi edilir.

Tıbbi kurum şu adreste çalışır: 43, Minskaya Sokağı, Voronezh.

Jinekoloji bölümü

Ofis sadece 2019 ilkbaharında çalışmaya başladıyıl 2 numaralı operatif jinekoloji birimine dayanarak. Aynı zamanda 15 hasta burada konaklayabilir. Bölüm başkanı, kadın üreme sisteminin en karmaşık hastalıkları için terapiyi nasıl uygulayacağını bilen bir tıp bilimleri adayıdır. Adet döngüsü ile ilgili sorun yaşayan ya da uzun süre hamile kalamayan kadınlar, Voronezh'deki "Elektronik" hastanesini ziyaret etmelidir. Kişiler yukarıda listelenmiştir.

hastane elektroniği Voronezh ücretli hizmetler Tıp kurumu sparing kullanıyorcerrahi tedavi yöntemleri. Poliplerin ve diğer neoplazmların çıkarılması, yoğun sineşinin diseksiyonu, serviks üzerinde plastik cerrahi yapılır. Çoğunlukla üreme sisteminin organlarının gelişimindeki kusurlar kadın infertilitesine yol açar. Tıbbi yardım için zamanında temyiz bu doğanın sorunlarını çözebilir.

Hamilelerin patoloji bölümü

Çocuk doğurmak mümkün olsa bile, gebelik değilher zaman sorunsuz çalışır. Voronezh'teki "Elektronik" hamile kadınların patoloji bölümü (yukarıda belirtilen adres), bir tıp kurumunun en büyük bölümlerinden biridir. Sağlık tesisi 1995 yılında bu yönde hizmet vermeye başladı. Bugün bölüm 70 yatak için tasarlandı. Bazı kadınlar ayakta tedavi alırlar.

hastane elektroniği Voronezh telefonları Bölümde her şeyden önce tedavi görüyorFetusun yanlış tanıtımı olan kadınlar, erken doğum tehdidi, plasenta dekolmanı, piyelonefrit. Bir sağlık kurumunda kullanılan en yeni ekipman, gebeliğin ikinci yarısında gestosisin erken bir aşamada teşhis edilmesine izin verir. Doktorun zamanında hareketleri sayesinde annenin ve bebeğin hayatını kurtarmak mümkündür.

Annelik Hastanesi "Elektronik"

Voronezh büyük bir şehirdir. Burada birkaç annelik hastanesi var. Ancak, değerlendirmelere göre, en çok beklenen anneler hastanede "Elektronik" hastanesinde yenidoğan ile tanışmayı tercih ediyorlar. Annelik evi 1994 yılından beri faaliyet gösteriyor. 2013 yılında sağlık kurumu fahri unvanını "Çocuk Dostu Hastane" almıştır. Annelik bölümünün başkanı bir profesör, tıp bilimleri doktoru. Ana faaliyeti kadın hastalıkları ve jinekoloji. Yönetici sadece idari faaliyetlerle ilgilenmez, aynı zamanda teslimatı da alır.

Voronezh hastane elektroniği mrt Kadın hastalıkları koğuşuna ek olarak, "Elektronik"(Voronezh Hastanesi) iyi bir klinik tanı laboratuarına sahiptir. Sitoloji laboratuvarı da çalışır. Zamanında yapılan araştırmalar sayesinde uzmanlar, yeni doğmuş bir bebeğin patolojisini erken bir aşamada teşhis edebilmektedir.

Sadece şehrin sakinlerini değil, aynı zamanda "Elektronik" (Voronezh) hastanesini ziyaret edenleri de kapsamaktadır. Randevu için telefon, tıbbi kurumun resmi web sitesinde bulunabilir.

Cerrahi bölüm

Bölümde acil durum olarak işlenebilir,ve planlı tıbbi bakım. Tehlikeli patolojileri zamanında teşhis etmek için, özellikle Voronezh'e gelir. "Elektronik" hastanede MRI, araştırma için en önemli cihazlardan biridir. Yardımı ile vücuttaki enflamatuar süreçleri saptamak, böbrek taşlarının varlığını, tehlikeli tümörleri teşhis etmek mümkündür.

hastane elektroniği Voronezh adresi Bölümün hastaları ana bölümleridirkarın boşluğu, akut ve kronik enfeksiyonların yaralanması ile. Hastanede ayrıca alt ekstremite damarlarında da ameliyatlar yapılmaktadır. 2012 yılında, cihaz, ultrason kontrolü altında cerrahi müdahalelerin yapılmasını mümkün kılan departmandan satın alınmıştır. "Elektronik", dinamik olarak gelişmekte olan Voronej'de bir hastanedir. 2016 yılında medikal kurum video laparoskopik splenektomiyi ilk geçiren kişiydi.

Travmatoloji bölümü

Ofis 1989'da çalışmaya başladı. Kurum her gün ambulans modunda çalışır. Burada Voronezh ve yakın şehirlerde alınan karmaşık yaralı hastalar teslim edilebilir. Planlı bir şekilde, kas-iskelet sisteminin kronik hastalıkları olan kişiler hastaneye kaldırılır. Bölüm, şehir ve bölge yollarında meydana gelen kazalarda mağdurlara yardım sağlamaktadır.

hastane elektroniği Voronezh kişileri Bölüm modern yöntemler kullanıyorHastaların motor aktivite iyileşmesi. Ilizarov'un karmaşık kırılmalarının tedavisi tekniği uygulamaya konmuştur. Aşil tendonu ve patellanın kapalı dikişi yöntemi yaygın olarak kullanılmaktadır. Modern teknolojiler bölümün performansını niteliksel olarak iyileştirir. Burada kemiklerin ve eklemlerin deformasyonlarının düzeltilmesi de dahil olmak üzere karmaşık ortopedik operasyonlar gerçekleştirilmektedir.

Ücretli hizmetler bölümü

Şehrin dışında yaşayan hastalar,Ayrıca "Elektronik" hastanede tedaviye girmek için fırsat var. Voronezh'te ücretli hizmetler yüksek seviyede. Prosedürlerin maliyeti ayrıca kullanılan ilaçların fiyatını da içerecektir. Günlük bakımda yardım sağlanabilir. En karmaşık hastalar 24 saat hastaneye yatışa tabidir.

hastane hastane elektroniği Voronezh Ücretli hizmetler hastalararesmi sözleşmenin imzalanması, tüm ödemeler kasiyer yoluyla ödenir. Çeşitli prosedürlerin maliyeti önemli ölçüde farklıdır. Yani, bir tıp bilimleri doktora danışma için 1 243 ruble ödemek zorunda kalacak. Basit bir uzmandan giriş ücreti 799 ruble. Diş hizmetleri hastanede çok popülerdir. Çürük tedavisi fiyatı 1 200 ruble, profesyonel ağız hijyeni - 1 300 ruble. Anestezi için 350 ruble ödemeniz gerekecek.

Tıp Kurumu "Elektronik" çalışmaları ile ilgili yorumlar

Voronezh hastanesi "Elektronik" kullanırYerel halk arasında popülerlik. Sıklıkla komşu bölgelerden gelen hastalar da buraya gelir. Yerel personelin yüksek profesyonellikten, modern ekipmanların kullanılabilirliğinden memnunum. Tıp kurumunun koğuşları hakkında iyi referanslar da duyulabilir. Her zaman temiz ve ferahtır. Hastalar "evde" hissedebilirler.

En büyük olumlu yorum sayısıAnnelik koğuşunu duydum. Kurumun doktorları sadece sağlık tarafında iyi bir iş yapmakla kalmaz, aynı zamanda kadını doğum sırasında nasıl sakinleştireceklerini, psikolojik durumlarını normale döndüreceklerini bilirler. "Elektronik" de önceden düzenleme ile olası ortak doğumları da mümkündür.

Ücretli hizmetler başka bir sağlık kurumudur. Diğer şehirlerden hastalar küçük bir ücret karşılığında nitelikli tıbbi bakım alabilirler.

Elektronik (hastane, Voronezh): ücretli hizmetler, MRI, jinekoloji, doğum hastanesi, yorumlar, adresler ve kişiler 2019

Elektronik (hastane, Voronezh): ücretli hizmetler, MRI, jinekoloji, doğum hastanesi, yorumlar, adresler ve kişiler 2019

Related news

 • HAŞHAŞLI POĞAÇA
 • Pet Şişeden Süslü Sepet Yapılışı Türkçe Videolu
 • Yerli arama motorunun, sonuçları Googledan çektiği ortaya çıktı
 • Sarımsak Kesmenin Kolay Yolu
 • Adile naşit Videoları Sayfa 2

 • Elektronik (hastane, Voronezh): ücretli hizmetler, MRI, jinekoloji, doğum hastanesi, yorumlar, adresler ve kişiler 73

  Elektronik (hastane, Voronezh): ücretli hizmetler, MRI, jinekoloji, doğum hastanesi, yorumlar, adresler ve kişiler


  Elektronik (hastane, Voronezh): ücretli hizmetler, MRI, jinekoloji, doğum hastanesi, yorumlar, adresler ve kişiler 56

  Elektronik (hastane, Voronezh): ücretli hizmetler, MRI, jinekoloji, doğum hastanesi, yorumlar, adresler ve kişiler 29

  Elektronik (hastane, Voronezh): ücretli hizmetler, MRI, jinekoloji, doğum hastanesi, yorumlar, adresler ve kişiler 13

  Elektronik (hastane, Voronezh): ücretli hizmetler, MRI, jinekoloji, doğum hastanesi, yorumlar, adresler ve kişiler 1

  Elektronik (hastane, Voronezh): ücretli hizmetler, MRI, jinekoloji, doğum hastanesi, yorumlar, adresler ve kişiler 78

  Elektronik (hastane, Voronezh): ücretli hizmetler, MRI, jinekoloji, doğum hastanesi, yorumlar, adresler ve kişiler 16

  Elektronik (hastane, Voronezh): ücretli hizmetler, MRI, jinekoloji, doğum hastanesi, yorumlar, adresler ve kişiler 31

  Elektronik (hastane, Voronezh): ücretli hizmetler, MRI, jinekoloji, doğum hastanesi, yorumlar, adresler ve kişiler 13

  Elektronik (hastane, Voronezh): ücretli hizmetler, MRI, jinekoloji, doğum hastanesi, yorumlar, adresler ve kişiler 97

  Elektronik (hastane, Voronezh): ücretli hizmetler, MRI, jinekoloji, doğum hastanesi, yorumlar, adresler ve kişiler 16

  Elektronik (hastane, Voronezh): ücretli hizmetler, MRI, jinekoloji, doğum hastanesi, yorumlar, adresler ve kişiler 75

  Elektronik (hastane, Voronezh): ücretli hizmetler, MRI, jinekoloji, doğum hastanesi, yorumlar, adresler ve kişiler 83

  Elektronik (hastane, Voronezh): ücretli hizmetler, MRI, jinekoloji, doğum hastanesi, yorumlar, adresler ve kişiler 44