Elbrus (kayak merkezi): fotoğraf, inceleme, konum, oteller 2019

Elbrus (kayak merkezi): fotoğraf, inceleme, konum, oteller 2019

Elbrus (kayak merkezi): fotoğraf, inceleme, konum, oteller 98 08.02.2019, 16:34

"Elbrus" (kayak merkezi): fotoğraf, inceleme, konum, oteller

Tabii ki herkes harikaları biliyorBüyük Kafkasya - Elbrus'un volkanik yükselmesi. Yüzyıllar boyunca en yüksek dağlardan biridir ve Kabardey-Balkar bölgesinin bir ziyaret kartı olarak kabul edilir. Burası bilinmeyenleri çekiyor, gizemlere hayranlık duyuyor ve tüm ülkelerin dağcılarını ve kayakçılarını çekiyor.

Dünyanın en yüksek noktasına tırmanınsadece tehlikeli değil, aynı zamanda prestijli bir yol olarak kabul edilir. "Elbrus" dünya çapında ün kazanmış bir kayak merkezidir. İlginç olan görkemli sırtların, pitoresk buz yamaçlarının, aşırı dinlenme ve rahat doğal ve iklim koşullarının yükselmesidir.

Volkanik zirvenin fethi büyük gerektirirgerginlik, fiziksel hazırlık ve teknik beceri. Hedefe ulaştığınızda, öfori ve tarif edilemez bir haz duyuyorsun. Yükselişi başarılı bir şekilde geçen cesur insanlar kişisel sertifikalar alırlar.

Buzlu glade ile gezi

Elbrus kayak merkezi

Turizm sezonu yıl boyunca devam ediyorElbrus Dağı (kayak merkezi). Uzun süren volkan nerede? Nalçik kentine 130 km mesafedeki Karaçay-Çerkesya ve Kabardey-Balkar sınırında yer almaktadır. Ayağa araba ile ulaşabilirsiniz. Hava kararsız ve çığ tehlikesi arttıkça sezon dışı tepeyi ziyaret etmek tavsiye edilmez.

Kabartmaların ana kısmı 4000 m yükseklikte eğimlidir.sıcaklık -35С ulaşır. Kuzey ve batı yamaçlarında buzullar derin çatlaklarla kaplıdır, güneyde daha düz ve düzdürler. Burası, maden kaynaklarının püskürtüldüğü Azau vadisi ile ünlüdür. Ayrıca aşırı freeriderlerin yanı sıra kayak merkezi "Elbrus" ile de popüler. "Azau", uzun yollara, buz pateni pistlerine ve teleferiklere sahip karlı bir glade.

Boş zaman organizasyonu

kayak merkezi elbrus azau

Kış ve yaz için sınırsız fırsatlar"Elbrus" dağında dinlenin. Kayak tesisi sadece engebeli manzaralar için değil, aynı zamanda zengin flora ve fauna için de ünlüdür. Profesyonel dağcılar buraya geliyor, heyecan ve adrenalin için can atıyorlar, turistler doğa ile yalnızlık, aktif eğlence ve olumlu duygular arıyorlar.

Çok ilginç yollar var.gorges ve popüler konumlar önde gelen. Konuklar, doğrudan kaynaklardan yararlı mineralli su içmek için vahşi atların sürülerini ve koyun sürüsünü kişisel olarak gözlemleme fırsatına sahip olacaklar. Yıl boyunca konuklar kayak ve snowboard yapabilir ve kaymalara katlanabilirler.

Elbrus kayak merkezi nerede bulunur

Farklı karmaşıklığa sahip donanımlı yollar var vezevk ve baş döndürücü ruh hali verecek manevra kabiliyeti. Güvenlik nedenleriyle, tüm teleferikler video gözetleme, hoparlör ile donatılmıştır. İnekler özel işaretler, paspaslar ve koruyucu ağlarla donatılmıştır. Her transfer istasyonu, turistleri rahat bir restoranda ısınmaya ve farklı yemekleri denemeye davet edecek ve ardından tekrar bir geziye çıkacak. Gerekli spor ekipmanlarının kiralanması için de puanlar vardır.

Paten için siteler

Elbrus Kayak Merkezi Resmi

Tırmanma misafirleri Azau vadisinden dağa başlar."Elbrus". Kayak tesisi, sporcular ve acemi amatörlerin yetiştirildiği bir gondol, sarkaç ve telesiyej ile donatılmıştır. Turistlerle buluşan ilk istasyona Eski Krugozor (3945-2366 metre) denir. Bu deneyimli kayakçılar için zor bir sitedir. Bundan sonra, istasyona yeni bir iniş başlar. Dünya (3500-3000 m) karmaşık ve en yoğun yoldur.

Askeri Zafer Müzesi ile ilginç1941-1945 tarihleri ​​arasında sergiler. İlgilenenler, teleferiğe istasyona daha da gidebilirler. Gara-Bashi - genişletilmiş bir 3780-3500 m arsa - Aşırı kayak için muhteşem alanlar görünmeden önce. Çocuklar ve yeni başlayanlar için, tepenin dibinde bir teleferik açıktır. İnişten önce bir uzmanla kısa bir brifing vermek gerekir.

Elbrus (kayak merkezi): oteller

Bu alanda aktif bir gelişme varturizm sektörü: Yeni altyapı, modernize teleferik ve yamaçları, yeni rahat rekreasyon merkezleri ve oteller inşa etti. Burada yaşamak için tercih edilen yerler oldukça zengindir - sadece uygun seçenekleri göz önünde bulundurmanız gerekir. Yani, otellere ek olarak, kalacak yer ve özel evler, yerel sakinlerle bir oda kiralamak.

Otel kompleksi "Balkaria"

elbrus ski resort otel

Büyük yer burası yapartatilciler arasında talep var. Yani, bu teleferik "Elbrus" (kayak merkezi) yakındır. Fotoğraf, otelin neye benzediğini ve çevreleyen doğa hakkında bir fikir veriyor. Konuklar için bütçe odalarından (blok başına kolaylık), jakuziye ve oturma alanına sahip superior süitlere kadar geniş bir oda seçeneği vardır.

Bir çocukla birlikte hareket edebilirsiniz (üç yaşından küçük çocuklarücretsiz yaşamak). Sıcak iki öğün sundu: Kahvaltı, açık büfe, akşam yemeği - menü olarak servis edilir. Otel ısıtılmaktadır, iş seyahatinde olanlar, kafeterya ve bar için küçük bir iş merkezi bulunmaktadır. Eğlenceden buhar odası, sinema ve kütüphane sunulacak. Kayak, kızak ve diğer ekipman için kiralamalar kiraya verilir.

"Chiran Azau"

kayak merkezi elbrus azau

Sevgili misafirlerine yıl boyunca ziyaretçilerModern ve rahat odaların banyo, internet erişimi ve ısıtma ile yoğunlaştığı 6 katlı bir binadan oluşan otel kompleksi. Fiyata yemekler dahildir (kahvaltı, akşam yemeği). Ayrıca lezzetli ve eğleneceğiniz cafe'yi de gezebilirsiniz. Otelin kendi otoparkı vardır (ödeme gerektiren).

"Yedi zirveler"

Elbrus kayak merkezi

Bu, bu bölgedeki en iyi ve en popüler otellerden biridir.alanları. Konukların üretken bir eğlence olan sessiz bir atmosfer bekliyor. Gün boyunca parkurları ziyaret edebilir, turistik yerleri keşfedebilir ve çevredeki muhteşem doğanın keyfini çıkarabilirsiniz. Etkin bir günün ardından akşam, "La Terrasse" restoranda sauna veya disko ile ısıtmalı havuza uğrayın. Sayı fonu hakkında biraz: Farklı kategoriler ve sınıfların odaları var. Her odada bir TV, banyo ve yatak takımı vardır.

Elbrus (kayak merkezi): turist yorumu

Temiz hava, duyguların havai fişekleri, fırlatmaadrenalin, gevrek kar ve hafif bir güneş - bu sayede misafirler ve yöre halkı tesisi nasıl karakterize ediyor. İlk andan ona aşık oluyorsun. Yani, hiçbir şey yok yok sönmüş yanardağ "Elbrus" yurtdışında tutuyor. Kayak merkezi, sosyal statü ve refahtan bağımsız olarak herkese hitap etmektedir.

Yolculara göre, tepede olmak,zevk mutluluğuna dalmış, bakir doğada çözünmüş ve sadece cömert hediyelerinin tadını çıkarmıştır. Bu eşsiz yerin atmosferini belirleyen yamaçların karla kaplı kabartmaları ve tarif edilemez güzelliğidir. Yüksek hızlı yollar, asansörler ve kaliteli hizmet hakkında birçok hoş söz söylendi. Ayrıca, fiyatlar, modern otellerin kullanılabilirliği ve personelin iyi niyetiyle çok memnunlar.

elbrus ski resort yorumlar

Kafkasya'nın en yüksek noktasına giden rota

Bu tatil beldesine nasıl ulaşacağınız için birkaç seçenek vardır:

 • Havaalanına uçakla ilk varış Nalçik veya Maden suları. Ardından toplu taşıma (otobüs, taksi) veya Terskol köye götürecek özel taksi transfer (200 km.).
 • Nalchik'e trenle, Prokhladny,Pyatigorsk ve Mineralli Sular. Grup transferini kullanabilirsiniz, bu durumda rezervasyon yapılan otelin çalışanları tarafından karşılanacak ve dağın eteklerine teslim edileceksiniz.
Elbrus (kayak merkezi): fotoğraf, inceleme, konum, oteller 2019

Elbrus (kayak merkezi): fotoğraf, inceleme, konum, oteller 2019

Related news

 • Merkez Haberleri: Amasya’ya 5 yıldızlı otel kazandırılacak
 • Rüyada Yüzden Ben Görmek Ve Koparmak Ne Demek
 • Yemeklerde Pırasa Kullanımı
 • Güzelliğiyle Göz Kamaştıran Boncuklu Yazma ve Havlu Kenarı

 • Elbrus (kayak merkezi): fotoğraf, inceleme, konum, oteller 29

  Elbrus (kayak merkezi): fotoğraf, inceleme, konum, oteller


  Elbrus (kayak merkezi): fotoğraf, inceleme, konum, oteller 96

  Elbrus (kayak merkezi): fotoğraf, inceleme, konum, oteller 10

  Elbrus (kayak merkezi): fotoğraf, inceleme, konum, oteller 36

  Elbrus (kayak merkezi): fotoğraf, inceleme, konum, oteller 80

  Elbrus (kayak merkezi): fotoğraf, inceleme, konum, oteller 65

  Elbrus (kayak merkezi): fotoğraf, inceleme, konum, oteller 66