Ekinezinin tentürü bağışıklığı artırmanın etkili bir aracıdır 2019

Ekinezinin tentürü bağışıklığı artırmanın etkili bir aracıdır 2019

Ekinezinin tentürü bağışıklığı artırmanın etkili bir aracıdır 28 11.02.2019, 20:33

Ekinezinin tentürü bağışıklığı artırmanın etkili bir aracıdır

Siz veya çocuklarınız çok maruz kaldıysaMevsimsel viral veya katarrbal hastalıklar dahil olmak üzere farklı hastalıklar, mutlak kesinlik ile bunun sebebinin vücudunuzun bağışıklığının azalması olduğu söylenebilir. Ve bu problem derhal çözülmelidir. Bu konuda yardımcı olmak için ekinezya tentürü gelecektir.

Ekinezya Özellikleri

Ekinezya sıklıkla bir ilaç olarak reçete edilirViral ve akut solunum yolu hastalıklarının kompleks tedavisinde. Ekinezya'nın çocuklar için olan tentürü sıklıkla soğuk enfeksiyonların gelişimini önleme ve vücudun savunma güçlerini güçlendirmenin bir yolu olarak önerilir. Aynı zamanda doktorlar, bitkinin kendisinin bağışıklık komplekslerini (özellikle makrofajları ve nötrofilleri) ve kan hücrelerini uyaran verilere dayanıyor. Bu nedenle, catarrhal hastalıklarının gelişmesini önlemek veya sürelerini kısaltmak, semptomlarını zayıflatmak mümkündür.

Aslında Kuzey Amerika'dan Ekinezya, kökleri varve yapraklar herhangi bir yarayı tedavi etmek için Hintliler tarafından uzun süredir kullanılmaktadır. Ekinezya 9 türe, tıp alanında ise 3 tanesi (soluk, dar yapraklı ve mor) kullanılır, ancak çoğu tıbbi preparatlar ve besin takviyeleri mor ekinezya'dan yapılır. Bütün bitkiyi bütün olarak uygulayın (kökler ve hava kısmı ile birlikte). Alkol konusunda ısrar etmek daha iyidir, tk. çay ve su özü alkol tentür ile karşılaştırıldığında çok etkili değildir.

Ekinezya Kompozisyonu

Ekinezanın bileşimi, büyük birmagnezyum, molibden, çinko, selenyum, gümüş, kalsiyum, demir, alüminyum gibi organizmanın normal işleyişi için gerekli olan maddelerin miktarı. Kök kısmı polisakkaritler, bitkisel yağlar, en değerli asitler içerir ve çiçekler zengin bir uçucu yağ kaynağıdır. Bu bitki, haklı olarak gerçek bir ev eczanesi olarak adlandırılabilir, ki bu size birçok hastalıktan kurtulmanıza izin verir.

Ekinezya tentürü: Hangi rahatsızlıklara karşı tıbbi preparat kullanılır

Ekinezya tentürü alkol, satıldıpratikte herhangi bir eczanede - insanların dokunulmazlığı kademeli olarak azalmaya başladığında, kış soğukta ve dengesiz havalarda özellikle aktif olarak satılan ortak bir ilaçtır. Bu nedenle, bu ilaç asla bir evde gereksiz hale gelecektir.

Tentürün güçlü antialerjik özelliği vardır, virüsleri, bakterileri nötralize eder, fungal hastalıklara, streptokok ile enfeksiyona, herpese yardımcı olur.

Bu ilaç dahili olarak kullanılabilir veharicen. Dış tentür ciddi yanıklara, trofik ülserlere, egzamaya, yaraları iyileştirmek zor tedavilere yardımcı olur. UV-radyasyon yanıkları, radyasyona maruz kalma, kemoterapi ve etkili bir antibiyotik için Echinacea tentürü kullanılması önerilir.

Bu, bugünün en güçlü kanı temizleyicisi olarak kabul edilen bu eşsiz bitkinin tentürüdür.

Doktorlar sık ​​sık bu karaciğer hastalıklarının tedavisinde kullanmayı öneririz.

Ekolojik olarak olumsuz bölgelerde yaşayan insanlar için çok kullanışlı bir tentür. İnsan vücudundaki ağır metal tuzlarını etkin bir şekilde gidermek için bir ilaç almak önerilir.

Bu doğal preparatı, iklim ve zaman dilimlerinin hızla değiştiği bir adaptasyon aracı olarak kullanmak mümkündür.

Tıbbi nitelikleri nedeniyle, büyükEkinezilerin popülaritesi jinekolojide alındı. Tentür kullanımı jinekologların çeşitli enflamatuar süreçlerle baş etmesine yardımcı olur. Adrenal bezlerin doğru çalışmasını etkili bir şekilde uyararak insan sağlığı için gerekli hormonların oluşumuna katkıda bulunur.

Bu bitkinin tentürü üst solunum yollarının iltihaplanmasının kompleks tedavisinde sıklıkla kullanılır.

sistit, idrar yolu enfeksiyonları, üretrit, üreter ya da böbrek hastalığının tedavisinde Echinacea preparasyonlar yaygın ürolojide kullanılmaktadır.

Son çalışmalar benzersiz olduğunu doğruladıekinezya'dan üretilen, çeşitli menşeli neoplazmların büyümesini etkili bir şekilde içermek üzere kaliteli bir tentür. Bu çare makul doğal lipidlerin serbest radikal oksidasyon sürecinin yoğunluğunu yavaşlatmaya yardımcı olan güçlü bir doğal antioksidan olarak adlandırılabilir ve bu romatoid artrit ve şeker hastalığı çeken insanlar için çok önemli.

Ekinezanın vazgeçilmez tonu ve hastalıklarıÖzellikle hastalık, zor tabii tiroid, kortikosteroidler ya da non-steroid anti-enflamatuar ilaçların uzun süreli kullanımı, ciddi komplikasyonlara sebep olurken.

Tedavi ve önleme için tentürü alınHastalıklar tabii ki önerilir: Günde üç kez yeme öncesi yarım saat 20 damla. Ancak ders, bir seferlik 40 kapsül alımı ile başlar. tentür, daha sonra saat başı 10 kap. (ilk gün). Kursun ikinci gününden itibaren tenteyi şemaya göre almanız gerekir: enfeksiyon üzerinde zafer kazanmak için 20 damla günde üç kez.

Ekinezinin tentürü bağışıklığı artırmanın etkili bir aracıdır 2019

Ekinezinin tentürü bağışıklığı artırmanın etkili bir aracıdır 2019

Related news

 • Mobilyalar kansorejen madde içeriyor
 • Cevizli Damla Tatlısı
 • Cevizlibağda tramvay kazası: Seferler durdu
 • Ayvalı Ters Yüz Kek

 • Ekinezinin tentürü bağışıklığı artırmanın etkili bir aracıdır 25

  Ekinezinin tentürü bağışıklığı artırmanın etkili bir aracıdır


  Ekinezinin tentürü bağışıklığı artırmanın etkili bir aracıdır 4

  Ekinezinin tentürü bağışıklığı artırmanın etkili bir aracıdır 54

  Ekinezinin tentürü bağışıklığı artırmanın etkili bir aracıdır 36

  Ekinezinin tentürü bağışıklığı artırmanın etkili bir aracıdır 98

  Ekinezinin tentürü bağışıklığı artırmanın etkili bir aracıdır 35

  Ekinezinin tentürü bağışıklığı artırmanın etkili bir aracıdır 83