Ekaterinburgdaki en iyi kafeler: fotoğraflar ve yorumlar 2019

Ekaterinburgdaki en iyi kafeler: fotoğraflar ve yorumlar 2019
18.09.2019

Ekaterinburgdaki en iyi kafeler: fotoğraflar ve yorumlar 5

Ekaterinburg'daki en iyi kafeler: fotoğraflar ve yorumlar

Rusya'nın şehirleri için orijinal bir derece var.catering farklı noktalarda sağlanması gibi zeminler, orada böyle bir derecelendirme ve kahve hakkında. Ekaterinburg, Moskova ve Peter'ın ardından üçüncü sırada yer alıyor. Uralların başkentinde bir çok kahve dükkanı var - 150'den fazla ve yeni yazarlar, tematik veya ağ kuruluşları sürekli olarak açılıyor. Biz sadece böyle ilginç bir küçük kahve aromatik taze demlenmiş bir fincan kahve verir konfor ve huzur düzeyde rekabet edebilir olduğunu, tuğla ve harç arasında ilk 10'a seçtik.

Engels

Bu kahvehane profesyonel bir yaklaşımla öne çıkıyorİşe ve menünün özgünlüğüne. Yani barista, en az 150 litre kahve kaynatmalı, ancak bundan sonra kahvecinin misafirleri için çalışabilir. Bu arada, kahve en iyi tahıllardan elde edilir ve en iyi içeceğin hoş kokulu fincanına waffle, granola ve kruvasan hazırlanır. Kahvaltıda, en taze köy yumurtalarından bile kızarmış yumurtalar.

24 saat açık kahve dükkanları екатеринбург

Değerlendirmeler, burada sunulan kahve kalitesinin yüksek seviyesini işaret etmektedir, bu da herhangi bir kahve evi için en önemli olanıdır, ancak aynı zamanda personelin uygun eğitim seviyesi ve nezaketi olmadığını da not eder.

eserler

Bu yer kendini bir kahve dükkanı olarak konumlandırıyor.daha kesin olarak, şehrin farklı bölgelerinde iki atölye bile. Bu genç meraklıları tarafından yapılır - nadir şuruplar veya sedir fındık veya helva gibi katkı maddeleri ile sıradışı kahve türleri hizmet veren neşeli ve dostça çocuklar. Değerlendirmeler çok hoş bir dost atmosferi ve iyi bir kahve işaret, ancak odada boşluk ve temiz hava eksikliği hakkında şikayet. Bu, kelimenin tam anlamıyla bir kafe olmasa da, kahvenin eve götürülmesi için hazırlandığı bir dükkân olsa da, birçoğu arkadaşlarıyla ya da samimi bir barista ile oturup konuşmak ister.

Kahvehane Şirketi

Bu kahve dükkanı "Greenwich" alışveriş merkezinde çalışıyor.ve zaten üç katlı kendi rahat salonları var. Tabelada da belirtildiği gibi, bu sadece bir kahve evi değil, Viyana'ya ait olmakla birlikte, Viyana'ya ait olanın tam olarak neyin sorumlu olduğunu anlamak zor olsa da. Ancak, değerlendirme lezzetli kahve ve çok hoş bir atmosfere işaret eder. Ama dezavantajları da var - çoğunlukla durgun ya da çok kibar değiller. Şehirde 24 saat kahve dükkanları bulmak zor. Ekaterinburg sadece bu tür işletmelere sahiptir ve bunlardan üçü ağlıdır, bunlardan başka sadece Coffeeshop Company size günün her saatinde sıcak aromalı kahve verebilir.

Yekaterinburg kahve dükkanları

Kahve Projesi

Sadece bir kahve evi değil, bir mağaza ve bir bütünEvde kahve hazırlamak için akademi. Her zaman taze kahve verilmeden önce kaç gün kaldığını söylerler ve haftada iki kez yapılır. Dileyenlere ücretsiz numune verilecek ve evde nasıl kahve yapılacağı ayrıntılı olarak anlatılacaktır. Ve sadece eğitimsiz kulaklar Rafa, düzenli ve doppio hatta yeni aromalı içecek bir bardak olağan latte, espresso ve cappuccino ilave olarak sunulacak istiyor ve olanlar. Ve onlara ek olarak - salatalar, sıcak yemekler, çorbalar, kahvaltı ve tatlıların yanı sıra iş yemeği.

kahve dükkanları Yekaterinburg yorum

"Shoko"

Sahipler bu kahve dükkanını doğru olarak konumlandırıyorlarParisli. Bu fikir, duvarlarda rahat derin kanepeler, tasarımcı tavan ve sanat objeleri ile bir iç tarafından desteklenmektedir. Kahve evi, otelin "Ekaterinburg-Tsentralny" binasında yer almaktadır, bu nedenle sadece yerli halk arasında değil, aynı zamanda şehrin konukları arasında da popülerdir.

Kahve evi tatlıları ile ünlüdür ve yorumlar gerçekten unutulmaz olduklarını söylemektedir, ancak menüdeki yemeklerin geri kalanı bu kadar hevesli bir dert olmasına neden olmaz.

kahve dükkanları екатеринбург

Basit kahve

Yıldan yıla bu kahve dükkanı listelere düşüyorportal Foursquare en iyi sürümü. Bugün, şehrin farklı bölgelerinde bulunan üç kahve evinden oluşan küçük bir ağdır ve birçok yerel insan, çekinmeden, bunların Ekaterinburg'daki en iyi kahve evleri olduğunu söyleyecektir. Burada kahve bilinen tüm şekillerde üretilir ve bunun yanında kakao, hamur işleri ve salatalar servis edilir. Sabahları çok ucuz kahvaltılar var ve içeceklerin alabileceği bir indirim var.

Mükemmel kahve ve bu kahve dükkanları Yekaterinburg sakinleri için. Operanın yakınındaki yeni ve geniş bir yerde, tarihlere, iş toplantılarına ve atmosferin keyfini çıkarmaya bayılıyorlar.

Iyi kahve

Şehirde, tüm yeni kahve evleri sürekli açılıyor. Ekaterinburg, internette geri bildirim bırakmak da dahil olmak üzere en iyisini seçiyor. Bu kahvehane - geribildirim sürümü ile portal sürümünde liderlerden sadece biri.

İyi kahve, küçük, rahat bir kafeözgün tasarım Ana avantajı, olumlu eleştiriler verilen iyi kahve ve profesyonel barista. Ziyaretçiler burada en önemli şeyi not eder: Menüdeki ana içeceğin sürekli yüksek kalitesi - kahve.

"Kokulu bardak"

Gerçekten efsanevi bir yer en eskiŞehirde bir kahve dükkanı ve diğer kahve dükkanlarının övünemeyeceği birkaç önemli özelliği var. Ekaterinburg, öncelikle, çok fazla kahve ve sütlü alkollü içki seçeneklerinin bulunduğu başka bir kuruma sahip değil. Kahve, votka, rom, likör ve topaklar gibi kombinasyonlar başka hiçbir yerde denemeyecektir. İkinci olarak, espressodan daha fazla bir şey olmadığı düşünüldüğünde, espressoların standart hazırlanması haricinde burada yeni demleme kahve yöntemleri kullanılmamaktadır. Ve üçüncü olarak, bu kafenin iç mekanı on yıldır değişmedi ve kurum bu kuruma hiç zarar vermez.

Tesla kahvesi

Burası hipsterlar, kahve makineleri arasında favorive kahve dünyasında profesyoneller. Buraya ilk kez yeni izlenimler için ve ikincisi - barista mesleğinin yenilikleri için ve Tesla'nın ardından Yekaterinburg'daki diğer kafelere gidecek olan taze partileri ve kahve çeşitlerini tatmak için buraya geliyorlar.

Yekaterinburg'un en iyi kafeleri

İncelemeler burada deneyebilirsiniz veBaşka hiçbir yerde bulamayacağınız türden çeşitler ve onları mümkün olduğu kadar çok şekilde üretiyorlar. Burada zevkle oynamak, bir ahududu latte, tarhun ile raffin, nane ile kakao ya da kahve ve zanaat birasına dayalı bir içecek oluşturmaktan hoşlanıyorlar. Ve tüm bu ihtişamı pişirmenin sakramentine başlamış olanlar, ev deneyleri için kahve ve nadir çeşitler üretmek için ekipman satın alabilirler.

en

Bugün böyle yerler kesişme noktalarıdırsadece kahve dükkanları değil, en ilginç insanlar ve hikayeler. Ekaterinburg, efsanevi sinema evi ile ünlüdür ve şu anda işlettiği kahve dükkanının zemin katındadır. Çoğu rahat bir retro iç mekanı ve kendi kavurmasıyla mükemmel kahveye sahiptir. Aslında atmosfer ve, ek olarak, kahve ziyaretçi (falafel veya vegan burger pide gibi) yemekleri ve sabah mükemmel bir kahvaltı (bu yeni paketlenmiş gıda her gün "kahvaltı uyanır" kavramıdır) değil, aynı zamanda günlük ve ücretsiz akustik sırasında master class ilginç bir seçim kaydetti akşamları konserler.

Papa Carlo kahvesi

Yekaterinburg'un kafeleri birbirinden çok farklı ve farklı. En iyilerin listesi "Papa Carlo" olmadan eksik olurdu.

Yekaterinburg'un en iyi kafeleri

Bu, her şeyin daha önce düşünülmüş olduğu çok şık bir yer.bir şölen ve emaye kupalar ile bir logo ve mobilya ve yemekler servis edilir. Çok ilginç ve menüde: mevsimsel kahve çeşitleri, limonata gibi mevsimlik içecekler, modaya uygun brunchlar ve lezzetli tatlılar. Değerlendirmelere göre değerlendirmek, bu gerçekten gitmek gereken bir atmosferik yerdir.

Günümüzde kahvenin sadece bir içecek değil, aynı zamanda felsefe ve din, hobiler ve işçilik, herkesin açabileceği ilginç bir dünya, sadece kahve dükkanına gideceği açıktır.

Ekaterinburgdaki en iyi kafeler: fotoğraflar ve yorumlar 2019

Ekaterinburgdaki en iyi kafeler: fotoğraflar ve yorumlar 2019

Related news

 • Paskalya Çöreği
 • Floresan lambalar için gaz: cihaz çeşitleri, amaç, devre ve geri besleme
 • Oktay Usta Galeta Unlu Kıymalı Poğaca Videosu
 • Bahçeli yarın Erdoğanla bir araya gelecek: Gündemi davet sahibi belirler
 • Mountain Beach - su parkı, yılın her mevsim yaz

 • Ekaterinburgdaki en iyi kafeler: fotoğraflar ve yorumlar 41

  Ekaterinburgdaki en iyi kafeler: fotoğraflar ve yorumlar


  Ekaterinburgdaki en iyi kafeler: fotoğraflar ve yorumlar 50

  Ekaterinburgdaki en iyi kafeler: fotoğraflar ve yorumlar 100

  Ekaterinburgdaki en iyi kafeler: fotoğraflar ve yorumlar 2

  Ekaterinburgdaki en iyi kafeler: fotoğraflar ve yorumlar 95

  Ekaterinburgdaki en iyi kafeler: fotoğraflar ve yorumlar 63

  Ekaterinburgdaki en iyi kafeler: fotoğraflar ve yorumlar 1

  Ekaterinburgdaki en iyi kafeler: fotoğraflar ve yorumlar 79

  Ekaterinburgdaki en iyi kafeler: fotoğraflar ve yorumlar 45

  Ekaterinburgdaki en iyi kafeler: fotoğraflar ve yorumlar 50

  Ekaterinburgdaki en iyi kafeler: fotoğraflar ve yorumlar 92

  Ekaterinburgdaki en iyi kafeler: fotoğraflar ve yorumlar 33

  Ekaterinburgdaki en iyi kafeler: fotoğraflar ve yorumlar 8

  Ekaterinburgdaki en iyi kafeler: fotoğraflar ve yorumlar 52