Ekaterina Rednikova: aktrisin biyografisi 2019

Ekaterina Rednikova: aktrisin biyografisi 2019

Ekaterina Rednikova: aktrisin biyografisi 52 02.02.2019, 03:41

Ekaterina Rednikova: aktrisin biyografisi

"Hırsız", "Genç bayan-köylü kadın", "Ev", "Erkeklerin yolu"- Catherine Rednikova'nın oynadığı tüm büyüleyici filmleri listelemek zordur. Aktrisin biyografisi şöhret yolunun yeterince uzun olduğunu gösteriyor. Ancak şimdi adı Rusya'da değil sadece 43 yaşında tüm dünyada 50'den fazla filmde ve TV projesinde yer alıyordu. Başka ne anlatabilirsin?

Ekaterina Rednikova: yıldız biyografisi

Gelecekteki aktris yerli bir Muskovit,Mayıs 1973'te doğdu. Annesi, tiyatrodan ve sinemadan uzakta sıradan insanlardı, annesi bir ekonomist olarak çalıştı, babasının faaliyetleri bilimle bağlantılıydı. Ekaterina'nın hayatını bir teknik mesleğe bağlayan ağabeyi var.

Ekaterina Rednikova biyografisi

Sahnedeki performanslar erken saatlerdeki başka şeylerdirÇocukluk Ekaterina Rednikova'yı hayal etmeye başladı. Aktrisin biyografisi, hayatının ilk yıllarında utangaç olduğunu söyledi. Bu sorundan kurtulmak için, yetenekli kızın annesi yardım etmiş ve kızın kızını altıncı sınıfındayken tiyatro stüdyosunda çalışmaya başlamasına ikna etmişti. Katya, sahnenin korkusunu yavaş yavaş kaybetti, rahatladı ve sakince geniş bir kitleye konuşmaya başladı.

Eğitim, tiyatro

Sadece bir aktris yetişkinlikte kendini gördüEkaterina Rednikova. Yıldızın biyografisi, okula devam ederken tiyatro enstitüsüne girme kararını verdiğini iddia ediyor. GITIS öğrencisi Katya, ilk girişim olmayı başardı, kursuna Lazarev ve Terekhova tarafından liderlik edildi. Diploma, 1995 yılında gelecek yıldıza verildi.

Ekaterina Rudnikova biyografisi

Tiyatro dünyasında daima Catherine,diplomayı aldıktan sonra Et Cetera grubuna katıldığı şaşırtıcı değildir. "Ufuk Arkasında" adlı prodüksiyonda ilk kez Rednikova başarılıydı, fakat bu genç oyuncu gerçek bir zafer yaratmadı. Bu tiyatroyla olan romantizm işe yaramadı, ancak kız film ve dizi çalışmalarına aktif olarak başlamıştı kız onu rahatsız etmedi. Birkaç yıl sonra, Catherine yakında kapatılan "Yıldız İmparatorluğu" tiyatrosunun sahnelenmesinde küçük bir rol oynamıştır.

Sinemada ilk roller

Film oyuncusu, beyan edebileceği niteliktedir.Kendim hakkında Ekaterina Rednikova. Filmin biyografisi, aldığı ilk rolün ancak 16'ncı yıldönümünü kutladığını gösteriyor. Katya'nın ilk filmi, oynadığı bölümde “The Womanizer” adlı komedi oldu. Aynı yıl, "Bahar sonundaki dersler" drama, katılımıyla serbest bırakıldı.

Ekaterina remnikova biyografi kişisel yaşam

Rednikov'un ikincil rolü zaten başardı1993 yılında, o zaman GITIS'te çalışmıştı. Catherine, "Abyss, yedinci daire" adlı filmde yer aldığı karakteristik görüntüde zekice başarılı oldu. Sonraki rolleri seyirciler tarafından fark edilmedi, bu yüzden filmin "The Young Lady-Peasant Woman" filminin yayınlanmasına kadar devam etti. Aktris, eğer sözlerine inanırsanız, az bilinen tablolarda filme çekilmekten pişman olmaz, çünkü bu çalışma sayesinde çok değerli bir deneyim elde etti ve kameradan korkmamaya karar verdi.

Oyun rolleri

"Genç hanım köylü kadın" - içinden geçen bir filmİlk kez izleyicilerin Ekaterina Rednikova'nın ilgisini çekti. Biyografi, başlangıçtaki aktrisin fotoğrafı halkla ilgilendi, ilk hayranları vardı. Tarihsel resimde Katya, Anastasia'nın hizmetçisinin imajını somutlaştırdı. Katılımı ile film birçok prestijli ödül kazandı.

Ekaterina remnikova biyografi kişisel yaşam koca

Başarıyı pekiştirmek için Catherine “The Thief” kasetine yardım etti.ilk kez merkezi bir rol oynadı. Bu film yıldızı sadece yeni taraftarlara değil, aynı zamanda bir meslektaşı Vladimir Mashkov olan bir arkadaşa da verdi. Rednikova'nın "Hırsızı" nda bir rol almanın zor olduğu biliniyor, ancak çok sayıda rakibi baypas etmeyi başardı.

Yurtdışında Çalışmak

Bir sonraki büyük başarı bir oyuncuAmerikan drama "Ölüm için vize" çekmeyi düşünür. Yabancı sinemanın hayatına girdiği bu resim sayesinde oldu. Ekaterina Rednikova'nın biyografisi, “Başmelek” te ve “Melekler Şehri'nde Rus” dizisinde oynadığı “Border Blues” daki ana rollerden birini oynadığını söylüyor.

екатерина редникова biyografi fotoğraf

Yine de, Rusya'da, Catherine başarmayı başardıAmerika Birleşik Devletleri'nden daha büyük başarı. Aktris televizyon projesi "Hindu" da "House" ve "Stalin'e Hediye" dramalarında görülebilir. döküm tarafından onun katılımıyla söz değil Dedektif "Aile manyak Belyaev" Büyüledi seyirci orijinal senaryo ve parlak performansları ile son projeler.

Sahne Arkasındaki Hayat

Uzun yıllar boyunca laikliğin bir kahramanı oldu.chronicle Catherine Rednikova. Biyografi, oyuncunun kişisel hayatı, tam anlamıyla bir mikroskop altında gazeteciler ve taraftarlar tarafından düşünülür. İkinci yarısı sette yıldızla buluştu, 2005'te oldu. Yapımcı Sergei Konov, toplantıdan iki yıl boyunca film yıldızlarının dikkatini çekti. İlk başta yavaş yavaş romantik olanlara dönüşen dostane ilişkiler vardı.

Oyuncu ve prodüktörün düğünü gerçekleştiSadece 2008'de, yaşlarında önemli bir fark onları karıştırmadı. Catherine, “Çevirmenlerin Hizmeti” adlı kitabının kendisine gelmesinden hemen sonra, düşüncesinin özgünlüğüyle zihninden vazgeçtiğinde, Konova'ya aşık olduğunu iddia ediyor. Efsane, aktrisin dostane ilişkileri olduğu ünlü Al Pacino'nun, evlenme teklifini kabul etmesi için ikna ettiğini söylüyor. Bu arada, yabancı sinemada çekimlerin yapıldığı yıllar boyunca, Redknova Milla Jovovich ile arkadaşlık kurmayı başardı.

Catherine için ilk olan çocuk, 2012 yılında doğdu. Oğlunun için günümüzde nadir bir isim seçildi, Laurus.

Boşanma mümkün

2016'da herkes de dikkat çekiyorkamu Ekaterina Rednikova. Biyografi, kişisel yaşam, aktrisin kocası gazetecilerin favori bir konusudur. 2015'in sonunda, yıldız çiftinin mola noktasında olduğu söylentileri vardı. Her şeyden önce, Moskova'da düzenlenen film festivalinde Catherine'in gizemli Arjantinli sayımın toplumunda ortaya çıktığı gerçeğiyle bağlantılılar.

Rednikov ve Konov şu ana kadar reddettiAilelerindeki bozukluklar ve ünlü çiftle yakından tanıdık olan insanlar hakkında söylentiler hakkında yorum. Ancak, Catherine ve Sergei birlikte daha az sıklıkta görülürler, bu yüzden boşanma olasılığını dışlayamazsınız.

Ekaterina Rednikova: aktrisin biyografisi 2019

Ekaterina Rednikova: aktrisin biyografisi 2019

Related news

 • Instagramda bir işletme hesabı nasıl oluşturulur İnternet girişimciliği için basit bir çözüm
 • 2019 yılında adından en çok söz ettiren kadın sporcular
 • Dünya Kupası öncesinde Rusyada öldürülen köpeklerin yer aldığı fotoğraf sahte çıktı
 • Teknoloji altyapısını girişimlerden aldı
 • Rahim erozyonu: nedenleri, belirtileri ve tedavi yöntemleri

 • Ekaterina Rednikova: aktrisin biyografisi 97

  Ekaterina Rednikova: aktrisin biyografisi


  Ekaterina Rednikova: aktrisin biyografisi 9

  Ekaterina Rednikova: aktrisin biyografisi 99

  Ekaterina Rednikova: aktrisin biyografisi 98

  Ekaterina Rednikova: aktrisin biyografisi 74

  Ekaterina Rednikova: aktrisin biyografisi 76

  Ekaterina Rednikova: aktrisin biyografisi 20

  Ekaterina Rednikova: aktrisin biyografisi 32

  Ekaterina Rednikova: aktrisin biyografisi 63

  Ekaterina Rednikova: aktrisin biyografisi 15

  Ekaterina Rednikova: aktrisin biyografisi 89

  Ekaterina Rednikova: aktrisin biyografisi 84

  Ekaterina Rednikova: aktrisin biyografisi 41

  Ekaterina Rednikova: aktrisin biyografisi 96

  Ekaterina Rednikova: aktrisin biyografisi 32