Ekşi krema ile bisküvi kek - tatlı bulamıyor 2019

Ekşi krema ile bisküvi kek - tatlı bulamıyor 2019


Ekşi krema ile bisküvi kek - tatlı bulamıyor 42 06.02.2019, 08:40

Ekşi krema ile bisküvi kek - tatlı bulamıyor!

Dükkanlarda ne sıklıkla kek alınır ve nasılsıradan, bu tür pişirme davranışlarıydı! Ama annenin, çocukluğundaki ekşi krema ile bisküvi kekini nasıl pişirdiğini hatırlayın. Bu tatlı hane halkı tarafından çok çabuk dokunmuştur, çünkü tadı aşırı vurgulanamaz. Kuşkusuz, mağaza raflarından tek bir pasta, kendi elleri ile pişirilmiş bir kek gibi bir kalpten bir kalple teslim edemez. Her kız ekşi krema ile bir pasta hazırlayabilmelidir, çünkü bu tür bir pişirme için erkekler ellerini giymeye hazırdır. Ekşi krema ile bir kek bisküvi nasıl hazırlanır?

İhtiyacınız olan lezzetli bir tatlı hazırlamak içinİlham, çünkü sadece gerçekten muhteşem ve yumuşak bir bisküvi olduğu ortaya çıkıyor. Doğru ve iyi bir reçete olmadan vazgeçilmezdir. Kek yapmak için şeker (1 bardak), yoğunlaştırılmış süt (1 tencere), ekşi krema (yarım bardak), yumurta (4 parça) ve un (1.5 bardak). Lezzetli bir bisküvi yapan birçok yemek tarifi var. Fakat farkı anlamak için, çeşitli pişirme yöntemlerini denemeye değer.

Bisküvileri pişirmenin zamanı da belirlenemeztam olarak, çünkü fırının gücüne bağlı olarak değişir. Pastanın hazır olup olmadığını anlamak için sadece tahta bir şiş ile delmeniz gerekir. Kuru ise ve hamur ona yapışmazsa, bisküviyi fırından alabilirsiniz. Kekleri soğumaya bırakın. O zaman kremayı hazırlamaya başlamalısın.

Ekşi krema çok basit hazırlanır. Bunu yapmak için, mayalanmış süt ürününü şekerle karıştırın ve ikincisinin tamamen eriyebilmesini sağlayın. Burada hangi meyvenin içinde bulunacağını düşünmeye değer. Muz çok lezzetli pandispanya olarak kabul edilir, ancak bu yüksek kalorili meyve kolayca şeftali veya ananas, çilekler ya da kivi ile ikame edilmiş olabilir. Sadece, muzların ekşi krema ile mükemmel şekilde birleştiğini fark etmek gerekir.

Meyve dilimlendiğinde, başlamanız gerekirpastayı yağlamak için. İlk olarak, üzerine dökülen ilk tabaka dökülür, sonra bir sonraki tabaka serilir ve tüm kekler yağlanana kadar işlem tekrarlanır. Son kek emdirilir, ancak meyve bunun için ortaya konmaz, çünkü sonunda dekore edilir. Ev yapımı keklerin her zaman mağazada olduğu kadar düzgün olmadığına dikkat edilmelidir, bu aşamada keskin bir bıçak kullanabilir ve kek şeklini ideal duruma getirebilirsiniz. Şimdi ekşi krema ile bisküvi kek neredeyse hazır. Süslemek için kalır.

Pastayı dekore etmek için seçmek zorundasınız.buzlanma. Ekşi krema çikolata ve krema ile iyi kombine edilir. Bir sır olarak, aynı fermente süt ürünü temelinde yapılan bir krem ​​hazırlayabilirsiniz ve yağlı kremayı kırıp bir şekerleme poşeti ile pasta süsleyebilirsiniz. Üstünden genellikle çikolata parçacıklarına serpilir veya sırla dökülür. Pastayı meyveleriyle dekore edebilirsiniz. Zaten bilindiği gibi, muzlar ekşi krema ile mükemmel bir şekilde kombine edilirler, ama onları yukarıdan yaymak tavsiye edilmez, çünkü zamanla onlar tatlıyı bütünüyle bozar ve bozarlar. Krema ve ekşi krema ile çilekleri mükemmel bir şekilde uyuşturabilirsiniz, böylece orta büyüklükteki üç tabakalı meyveleri bir gram satın alabilirsiniz.

Yemek pişirme aşaması aşamasıTatlı bitti, ekşi krema ile bisküvi kek hazır olduğunu varsayabiliriz. Buzdolabında yaklaşık otuz dakika durana kadar beklemekte ve tüm aile üyelerinin iştahını uyandırmaktadır.

Ekşi krema ile bisküvi kek - tatlı bulamıyor 2019

Ekşi krema ile bisküvi kek - tatlı bulamıyor 2019

Related news

 • Kahve Nasıl Yapılır Videosu
 • Kolay Ve Gösterişli İğne Oyası Yapılışı Türkçe Anlatımlı Videolu
 • Köri Soslu Makarna Tarifi Videosu
 • Zayn Malikten One Directiona gönderme

 • Ekşi krema ile bisküvi kek - tatlı bulamıyor 97

  Ekşi krema ile bisküvi kek - tatlı bulamıyor


  Ekşi krema ile bisküvi kek - tatlı bulamıyor 27

  Ekşi krema ile bisküvi kek - tatlı bulamıyor 3

  Ekşi krema ile bisküvi kek - tatlı bulamıyor 33

  Ekşi krema ile bisküvi kek - tatlı bulamıyor 35

  Ekşi krema ile bisküvi kek - tatlı bulamıyor 47

  Ekşi krema ile bisküvi kek - tatlı bulamıyor 25