Egorova Tatyana tiyatro ve sinema oyuncusu 2019

Egorova Tatyana tiyatro ve sinema oyuncusu 2019 Egorova Tatyana tiyatro ve sinema oyuncusu

Egorova Tatyana tiyatro ve sinema oyuncusu

Tiyatro ve sinema dünyasındaki en popüler figürlerden biriEgorova Tatyana - aktris ve gazeteci olarak kabul edilir. Tiyatro sahnelerinde sahne aldı ve hem Sovyetler Birliği zamanlarında hem de çökmesinden sonra filmlerde yer aldı. Dünyaca ünlü aktör Andrei Mironov'un sevilen kadını olarak da bilinir. İzleyiciler, Tatyana'nın kendisi tarafından yazılan anıları-anıları sayesinde bu ilişkileri öğrendi.

biyografi

Yegorova Tatyana Nikolaevna, bir aktris olarak doğduOcak 1944'de Moskova kentinde. Mezuniyetten sonra kız Shchukinsky Tiyatro Okulu'na girmeye karar verdi. Mezuniyet sonrası Egorova'nın 1989'da terk ettiği Satire Tiyatrosu'na seçildi.Egorova Tatiana oyuncu

Gelecekteki sevgili insanlarla yapılan toplantı,1966'da Satire tiyatrosunun performanslarıyla geldiği Riga turunda. Bu, Tatiana'nın başka bir aktrisin yerini alması ve rol oynadığı için şanslı olduğu getirilen performanslardan birinin provasında gerçekleşti. Bu tiyatro gösterisinde, biyografisi artık birçok kişiyle ilgilenen Tatyana Yegorova, Andrei Mironov'a katıldı. Burada sırasıyla Sally Hayes ve Holden Caulfield rollerini oynuyorlardı. Ölümcül performansın kendisine "Çavdarda Yakalayıcı" deniyordu. O zamandan beri, Mironov ve Yegorova ciddi bir romana dönüşen romantik ilişkiler geliştirdiler. Büyük sanatçının ölümüne kadar yirmi bir yıl sürdü.

Skandal romanı

Bugüne kadar,Andrei Mironov'un iki resmi evliliği Tatiana Egorova'nın neredeyse tüm hayatına bir başka sevgiyle karşılandı. Kişisel hayatları şimdi kitaplarında bulunan aktris, karşılıklı olarak Mironova'ya aşıktı ve onunla evlenmek istedi. Fakat ona göre, Mironov'un annesi kategorik olarak bu evliliğe karşıydı ve mümkün olan her şekilde oğlunu ikna ettiler.Tatiana Egorova aktrisin kişisel hayatı

Bununla birlikte, beş yıl birlikte yaşıyorlardı,parlak duygularla doludur. Mironov'un iki kez evlendiğine rağmen, Yegorova'nın ona karşı duyduğu hisler kaybolmadı. Görüşmelerinden birinde itiraf ederken, kırk yaş üzerindeyken evleneceklerdi. Ancak, bu planların gerçekleşmesi mukadder değildi: Andrei Mironov sevdiği kişilerin kollarında öldü.

Tiyatro gösterileri

Bir sürü gösteri sıralayabilirsiniz.Sahnede farklı bir plan rolleri oynayan Egorova Tatiana, bir aktrist. Bunların arasında, V. Mayakovsky'nin "Bedbug", A.N.'nin "Kadın Manastırı", "Karlı bir yer" gibi. Ostrovsky, "Eksantrik Adam" (V. Azernikov), "Doll House" (G. Ibsen) ve diğerleri.

Egorova da kendini birtiyatro yönetmeni. Onun rehberliğinde, sahnede "Aşk Çılgınlığı" adlı bir performans sahnelendi. Seyircinin eleştirilerine göre bu dram olumlu bir izlenim bıraktı.

Filmografi

Domuzcuk bankası Yegorova'da daha az etkileyici bir liste yoksinemada makyaj ve rol yapma. Özellikle, "Gitme Hakkı" filmindeki gazeteci Yegorova Tatyana tarafından oynandı. Aktris bu mesleği biliyor, bu nedenle bu imajı izleyiciye getirmesi kolay oldu. Ayrıca Gyula'nın kızları Marie rolünü "Uyan ve şarkı söyler" filminde profesyonelce çalıştı. Sovyet döneminde popüler televizyon performanslarında birçok rol vardı. Bunların arasında "Kim kimdir", "Eh, halk", "Nora", "Çok sadık bir eş" den bahsedilmelidir. Son filmde oyuncu, Tanya müdürünün resmini sundu - Dina Grigoryevna.

Yakın tarihli eserlerde, 2019 yılında piyasaya sürülen Mum Işığı adlı bir tabloyu not alabiliriz. Burada Yegorova, ana Doha Zhenya Smolentseva olan Sophia Arkadevna'nın rolünü oynuyordu.Egorova Tatiana Nikolaevna Kadın Oyuncu

kitaplar

Tiyatroda çekim ve çalışma dışında, büyük bir bölümedebi eserler. Kişisel hayatı hem meslektaşları hem de halk tarafından özenle tartışılan bir aktrist Tatiana Egorova, "Andrei Mironov ve I." başlıklı kendi anılarını serbest bırakmaya karar verdi. Bu sansasyonel kitap ünlü çiftin ilişkisi hakkında gerçeği anlatıyor. Birçok okur kitap derhal skandal ve kışkırtıcı, bazı eleştirmenler ise utanmaz bile denir. Fırtınalı bir tepki de vardı, çünkü 1999'da anıların yayınlanmasından önce bu türden açıklamalar henüz kağıtta değildi.

Aktrisin itirafı inanılmaz sayıda kopya sattı -üç milyondan fazla. Kitlenin çoğunun ilgisini çeken bu kitap sadece bir aşk hikayesi değil, Rus ünlülerinin ilişkileri. Bu sadece Rusya ve BDT'de değil, aynı zamanda yabancı ülkelerde de satın alındı.

İlginçtir ki, onun aşk ilişkisine ek olarakEgorova'nın çalışması, tiyatro sahnesinin arkasında olan gerçek işleri de etkiledi. Birçok aktör elbette bunu beğenmedi ve Tatyana ile dostça ilişkiler sürdürdü. Tatiana Egorova biyografisi

Ayrıca tiyatro ve sinema oyuncusu Yegorova Tatiana,yazarın yeteneğini gösterdi ve "Aşkla Bahan Edildi", daha sonra - "Romantik Gül" adlı otobiyografik roman hikayesini yayımladı. Bunlar, yaratıcı eserleri arasında en popüler olanlarıdır, ancak küçük oyunlar ve denemeler de vardır.

Egorova Tatyana tiyatro ve sinema oyuncusu 2019

Egorova Tatyana tiyatro ve sinema oyuncusu 2019

Related news

 • Ç Harfi ile Başlayan Atasözleri ve Anlamları
 • Tel ile Fiyonk Yapımı
 • Gövde üzerinde kabuklu deniz ürünleri
 • Çorumda altın madalya Taha Akgülün
 • Sergei Mikhailovich Bubnovsky: Osteochondrosis bir karar değil Egzersizler, yorumlar

 • Egorova Tatyana tiyatro ve sinema oyuncusu

  Egorova Tatyana tiyatro ve sinema oyuncusu


  Egorova Tatyana tiyatro ve sinema oyuncusu

  Egorova Tatyana tiyatro ve sinema oyuncusu

  Egorova Tatyana tiyatro ve sinema oyuncusu

  Egorova Tatyana tiyatro ve sinema oyuncusu

  Egorova Tatyana tiyatro ve sinema oyuncusu

  Egorova Tatyana tiyatro ve sinema oyuncusu

  Egorova Tatyana tiyatro ve sinema oyuncusu

  Egorova Tatyana tiyatro ve sinema oyuncusu

  Egorova Tatyana tiyatro ve sinema oyuncusu