Ebeveynlerden dua selamları. Gelinin ebeveynden düğün tebrikleri 2019

Ebeveynlerden dua selamları. Gelinin ebeveynden düğün tebrikleri 2019 Ebeveynlerden dua selamları. Gelinin ebeveynden düğün tebrikleri

Ebeveynlerden dua selamları. Gelinin ebeveynden düğün tebrikleri

Yeni evliler ebeveynler için düğünDokunaklı ve önemli olay, çünkü bu günlerde çocuklarının bağımsız ve bağımsız hale gelmesi, yani "ebeveynin yuvasını terk et" demek. Bütün dünyada Anne ve Babadan daha yakın ve sevgili insanlar yoktur. Bu nedenle, en samimi, en samimi, nazik, nazik ve güzel, elbette, ebeveynlerden düğün selamı olacak.

Ebeveynlerin düğün dileklerine hazırlanırken dikkat etmesi gereken ana noktalara bakalım ve ayrıca olası tebrikler için örnekler verelim.

Düğün selamlaşma kuralları

Tabi ki, çocuklarınızın mutluluğunu dilediğiniz gibi yapabilirsiniz.artık 3-4 dakikadan fazla, bu nedenle, en önemli en sıcak ve en önemli istekleri dikkatle düşünün - ve birkaç saat boyunca sevgi, ama genç velilere düğün tebrikler uzunluğunda olması gerekmez unutmayın. Sözlerin ve öbekleri konuşma çekildi tüm misafirler dikkatine, parlak ve unutulmaz olmalıdır. Duygusal selam vermek için, deyişler ya aforizmalar kullanabilirsiniz.Ebeveynlerden düğün selamları

Bir düğün tebrik yapmak için birkaç ipucu

Her şeyden önce, ebeveynlerden düğün selamlarıözlü ve anlaşılabilir olmalıdır. Bu nedenle, bir düğün tost için hazırlarken, kolayca dinleyiciler tarafından algılanan basit cümleler kullanın. Ayrıca, çocuklarınızın hayatından bazı komik hikayeler anımsayabilir ve bu konuyu tebriklerinize ekleyerek konuklara anlatabilirsiniz. Oğlunu ya da kızını incitebilecek ya da incitebilecek hiçbir şeyden bahsetme.

Düğün günü çok heyecan verici olacak, bu yüzden,Kaybolmak ve hazırlanan konuşmayı unutmamak için, onu yazmak ve yanınızda götürmek daha iyidir. Kutlamadan önce kelimeleri tekrar okuyun ve yanınızda bırakın. Anne ve babalardan yeni evliler için yapılan düğün tebrikleri, duyguların taşması ve aniden ortaya çıkması için kötüden daha iyi okunmaktadır. Bir konuşma yaparken, yeni evlilere baktığınızdan emin olun.

Düğün dileklerinin biçimi

Kural olarak, düğün senaryosu açıkça değilGençleri tebrik etmenin anı, bağımsız olarak rehberlik ettiği gibi, kayınvalidesine, kayınpedere ve kayınpedere ve kayınpedere bir söz verirken tanımlanır. Çoğu zaman, ebeveynlerden gelen düğün selamları ilk söylenenler. Konuştuktan sonra yeni evliler, büyükanneleri, büyük babaları, kız kardeşleri, erkek kardeşleri ve diğer misafirler tarafından tebrik edilir.

Tostmaster'ın ne yapacağına hazırlıklı olunÇocuklarınıza dileklerin özel bir töreni. Genellikle ebeveynlerden gelen düğün selamları, sessiz ruh müziği veya ışık efektleri ile eşlik eder. Senin ayrılık sözlerin ve dileklerin şekli farklı olabilir. Örneğin, ayet veya düzyazı olarak konuşabilirsiniz. Ayrıca, kendi sözleriyle ebeveynlerin düğün selamı olabilir. Sizin için en uygun seçeneği seçin. Aslında, gelin ve damadı kutlamak için ne tür bir yöntem seçmeniz o kadar önemli değildir, çünkü kutlamadaki ana şey ne biçim, ne de sözlerin samimidir. Tüm ebeveynler çocuklarıyla gurur duyuyorlar, bu nedenle ebeveyn konuşmanınızı, mirasçılarınızdan ne kadar gurur duyduğunuzu gösterecek şekilde söyleyin. Yeni evlilere hitap eden en nazik ve dokunaklı kelimeleri alın - ve bunların hiçbiri ciddi olaylara kayıtsız kalmayacaktır.Gelinin ebeveynlerinden düğün selamlar

Ebeveynlerin düğün tebrikleri - şiirler

Sanatsal ve kendinizi engelsiz isenizBüyük bir dinleyici kitlesinin önünde hissedin, ayette tebrikler - sizin için en uygun seçenek. Velilerden bir düğün için dileklerin birkaç örneğini sunuyoruz.

Bugün özel bir gününüz var.

Bu anı uzun süre sakla!

Neşeli bir aile olsun,

Hayat kolay olsun.

Okşamak, inanç, hassasiyet tutmak,

İlk toplantıların gözlerinde ateş açın.

Ve altın yüzüklerin,

Sonsuza dek sakladığınızdan emin olun!

Bütün kalbimle sizi tebrik ediyoruz!

Size parlak bir şekilde diliyoruz,

Sağlık güçlü ve anlayışlıdır.

Torunlarımıza diliyoruz,

Çocuklar bizim zayıflığımızdır.

Ve biz çok az soruyoruz,

Çocuklar beş yaşlarında.

Evin kahkaha dolu olsun

Gözlerin mutlulukla ışıl ışıl olsun.

Güneş hayatında parlak bir şekilde parlasın.

Ve aşk asla solmaz.

Bu gün mutlu,

Özellikle söylemek istediğimiz,

Verecek sıcak ve kibar kelimeler.

Mutlu bir mutluluk diliyorum,

Büyük aşk ve sıcaklık.

İlk kızı ve ikinci oğlu,

Dost canlısı ve güçlü bir aile.

Yıllardır size en yakın olacak,

Talihsizlikler ve ayrılık bilmiyorum!

Düzyazılı düğün selamları

Ebeveynlerin evliliğinde bir düğün selamı oluşurÇocuklara hitap eden en nazik ve sevecen kelimelerden. Tebriklerinize yeni evlilerin çocukluğundan anılarla başlayabilir veya hemen kendi isteklerinizi yapmaya başlayabilirsiniz. Birkaç olası düğün tostu sunuyoruz.Kendi sözleriyle ebeveynlere tebrikler

Sevgili çocuklar! İşte olgunlaştığınız, genç ailenizi yarattığınız ve ebeveyn evimizi terk ettiğiniz gün geliyor. Size büyük sevgi, karşılıklı anlayış ve karşılıklı saygı diliyoruz. Hayatınız boyunca birbirinizi takdir edin. Unutmayın: Bugün, sizler tek bir bütünsiniz, siz bir aileniz, artık Dünya'da, birbiriniz için olduğundan daha yakın bir kişi yok. Birlikte yaşayın, bir tarafa bakın, yardıma yardım edin ve yardım edin. Eh, yakın olacağız ve daima yaşam yolunda destek olacağız.

Favori ve sevgili çocuklar! Bugün, hayatınızdaki en uzun süredir beklenen, en önemli ve en mutlu günü - düğün günü. Her dakika hatırla ve ne zaman üzüldüğünü hatırla. Ailenizin dünyanın en mutlu ve en dost canlısı olmasını diliyoruz, birbirinizi takdir ettiğinize ve saygı duyduğunuza emin olun. Evin, en iyi arkadaşın ve mutlu annenin şefi olmak istiyoruz. Damadın güçlü bir "duvar" haline gelmesini ve ailemizin desteğini diliyoruz! Sizin için sevgili varlığınız, sağlıklı olun ve birbirinizi sevin, gerisi de gerçek olacak! Bu acı!

Güzel çocuklarımız! Bugün senin günün, ailenizin doğum günü. Sevgini diliyoruz, tüm hayatın boyunca onunla git ve altın düğüne kadar sakla. Tüm sevinçleri ve üzüntüleri birbirinden ayırın ve sizi hiçbir şeyin yaşam yolundan koparabilmesine izin vermeyin. Sevginizi koruyun ve koruyun, takdir edin, anlayın ve birbirinize saygı gösterin. Sizlerin, yaşadığınız her yıl ailenizin daha güçlü ve daha güçlü hale gelmesini diliyoruz. Evinize çocukça kahkaha ve neşeyle doluydu. Senin için sevgilim! Bu acı!

Sevgili olanlar (gelin ve damadın isimleri). Bu özel günde, size büyük bir aşk ve çılgın mutluluk içinde birlikte uzun bir yaşam dilemek istiyoruz. Hayatta iyi olmayı, iyi olmayı, başarılar diliyoruz. Her gün birlikte yaşayalım, unutulmaz ve ilginç olun. Takdir edin, saygı gösterin ve her zaman birbirinize yardım edin, çünkü dünyada güçlü ve arkadaş canlısı bir aileden daha fazla mutluluk yoktur. Yakın gelecekte çocukların gülüşlerini duymanızı diliyoruz. Seni çok seviyoruz, sevgili çocuklarımız. Yeni ailen için. Bu acı!

Gelinin ebeveynlerinden düğün selamlar

Tabii ki, her ebeveyn için bir düğünÇocukla ayrılışı sembolize eder, çünkü bu günlerde çocukları yetişkin olurlar ve kendi bağımsız yaşam tarzlarına girerler. Gelinin babası için - bu, kıymetli hayvanını, küçük prensesi, damatın güçlü ve güvenilir ellerine geçirdiği gün. Gelinin annesi için bir düğün evinin kızını yaratmak anlamına gelir, bu yüzden onun yaşam deneyimini onunla paylaşmak ve kelimeler ayırmak ister. Anne ve babanın kızı için yapılan düğün tebrikleri, düzyazıdaki gibi ayetlerde olabilir. Bu size bağlı. Kuşkusuz, kız her ailenin bir "çiçeği", bu nedenle gelinin ebeveynlerinden gelen düğün selamlar nazik ve dokunaklı olacak. İşte kızının düğünü kutlamasının birkaç örneği.Velilerden yeni evlilere düğün selamları

Ayetin gelinin ebeveynlerinden selamlar

Bugün harikasın kızım

Mutluluktan bir yırtıyor.

Sonuçta, artık kendi ailen var,

Çok istediğin şeyi.

Yani sen harika bir eş ol,

Bakım ve nazik.

Ve ailede kendine iyi bak, her zaman coziness,

Ve eşine bir arkadaş ol.Ebeveynlerinden oğlu için düğün tebrik

Yıllar ne kadar hızlı koştu?

Ve sen olgunlaştın, kızım.

Sanki dün seni okula götürdüm sanki

Ve bugün bir perdenin var.

Yeni bir hayat başladı.

Hayatının sevgi dolu olsun,

Mutluluk ve sıcaklık.

Çocukların kahkahaları evi doldurur.

Eşinle birlikte, altın olandan önce düğüne gideceksin.

Gelinin ailesinden nesir olarak tebrikler

Sevgili kızım! Büyüdüğünüzü hiç fark etmedik ve en güzel gelin olduk. Seni küçük bir kız olarak hatırlıyoruz, görünüşe göre, bugün, örgü örülmüş, ve bugün kafanızda zaten bir peçe giyiyorsunuz. Ve bu olağanüstü günde sonsuz mutluluklar dileriz. Evinizdeki sevginin ateşinin daima yanmasını istiyoruz. Öyleyse eşiniz için en iyi eş ve kız arkadaşı olun, ona yardım edin, hem sevinç hem de üzüntüyle paylaşın. Birbirimizi takdir edin ve saygı gösterin.

Sevgili kızımız! Bugün hayatının en önemli günü. Bu yüzden tüm hayatın bugünkü kadar mutlu, parlak ve unutulmaz olsun. Bizim için her zaman en sevilen ve kıymetli kız olacaksın. Bu nedenle, ailenizin bizim kadar samimi, güvenilir ve güçlü olmasını diliyoruz. Sevgili, kocayla bir ol, sadece birlikte yaşa, yardım et ve birbirimize yardım et. En sevilen ve sadık karısı ol.Ebeveynlerin evliliğinde düğün selamları

Ebeveynlerinden oğlu için tebrikler

Ebeveynleri bir oğlu için bir düğün tebrik edebilirsinizilk önce babayı, sonra anneyi söyle. Babanın ailenin başı olduğu için, tebrikler, anneden gelen tebrikler ile karşılaştırıldığında daha kesin ve öz olmalıdır. Bir anne sevdiği gibi, her çocuğun bildiği gibi, çocuklar da sözcüklerin tüm duygularını ve duygularını iletemeyeceğini bilirler.

Damadın babasından oğluna selamlar

Güzel çocuklar, işte size gün geliyor.Ebeveynlerini eve bırak ve kendi hayatına birlikte başla. Size kolay ve kaygısız olacağına dair söz veremem. Ama birlikte olmak, tüm zor durumlarla başa çıkacaksın. Yüzlerin her zaman bugünkü aynı gülüşe sahip olsun. Oğlum, (gelinin adı) için güçlü ve güvenilir bir destek ol, sevgi ve ona tüm hayatına saygı göster. Size mutluluklar dilerim sevgili çocuklar.

Oğlum, bugün aileni sen yarattın. Unutmayın, şimdi geleceği için tamamen siz sorumlusunuz. Tüm dünyadaki en mutlu olsun. Aileniz çocuklarla doldurun, çünkü mutluluk onların içinde. Birbirinizi sevin.

Damadın annesinden oğluna selamlar

Oğlum sen benim sahip olduğum en değerli şeysin. Ama bugün başka bir eve gitmene izin veriyorum - yeni evine, seni sevgili karına gönderiyorum, böylece seni seveceğim ve takdir ediyorum. Sonuçta, kocası her zaman orada olması gereken güvenilir bir arkadaştır ve eşi onun sadık desteğidir. Oğluma veriyorum ama yakında büyükannem olacağına söz veriyorum. Size sevgi, mutluluk ve uzun, uzun bir aile hayatı diliyorum.Ebeveynlerin şiirlerinden düğün selamları

Sevgili oğlum, bugün senin en önemli günün.Ailenin doğumgünü. Aile hayatında karşılıklı sevgiden ve çocuklardan daha pahalı bir şey olmadığı konusunda emin olabilirim. Öyleyse, ailenizin, (gelinin adı) ile birlikte yaratılmış olmasına izin verin, bir çocuğun kahkahası var, ve her zaman birbirinizden zevk alacak, birbirinizi ve saygınızı anlayacaksınız. Sevginizin asla dışarı çıkmasına izin vermeyin, ancak her yıl sadece daha parlak ve parlak bir şekilde parlayın. Size mutluluklar dilerim sevgili çocuklar.

Gördüğünüz gibi, düğün selamlar olabilirFarklı. Tavsiyemizi dinleyin, bu yazıdan güzel sözler veya şiirler seçin ve elbette, çocuklara sadece en gerçek ve samimi duyguları ifade edin - ve sözlerini uzun süre hatırlayacaklardır.

Ebeveynlerden dua selamları. Gelinin ebeveynden düğün tebrikleri 2019

Ebeveynlerden dua selamları. Gelinin ebeveynden düğün tebrikleri 2019

Related news

 • Burun Kızarıklığına Ne İyi Gelir
 • Bilirubin, norm ve sapma nedir
 • Skyrim - pasaj. Skyrim: Diplomatik Engellenemezlik: ana arsanın misyonu
 • Mutlakütim, devlet iktidarının biçimlerinden biridir
 • Böyle farklı lahana ruloları. En sevdiğiniz yemek tarifi

 • Ebeveynlerden dua selamları. Gelinin ebeveynden düğün tebrikleri

  Ebeveynlerden dua selamları. Gelinin ebeveynden düğün tebrikleri


  Ebeveynlerden dua selamları. Gelinin ebeveynden düğün tebrikleri

  Ebeveynlerden dua selamları. Gelinin ebeveynden düğün tebrikleri

  Ebeveynlerden dua selamları. Gelinin ebeveynden düğün tebrikleri

  Ebeveynlerden dua selamları. Gelinin ebeveynden düğün tebrikleri

  Ebeveynlerden dua selamları. Gelinin ebeveynden düğün tebrikleri

  Ebeveynlerden dua selamları. Gelinin ebeveynden düğün tebrikleri

  Ebeveynlerden dua selamları. Gelinin ebeveynden düğün tebrikleri

  Ebeveynlerden dua selamları. Gelinin ebeveynden düğün tebrikleri

  Ebeveynlerden dua selamları. Gelinin ebeveynden düğün tebrikleri

  Ebeveynlerden dua selamları. Gelinin ebeveynden düğün tebrikleri

  Ebeveynlerden dua selamları. Gelinin ebeveynden düğün tebrikleri

  Ebeveynlerden dua selamları. Gelinin ebeveynden düğün tebrikleri

  Ebeveynlerden dua selamları. Gelinin ebeveynden düğün tebrikleri