East Sea Resort Paradise 4 (Pattaya): Açıklama, Fotoğraf ve Değerlendirmeler 2019

East Sea Resort Paradise 4 (Pattaya): Açıklama, Fotoğraf ve Değerlendirmeler 2019
25.08.2019

East Sea Resort Paradise 4 (Pattaya): Açıklama, Fotoğraf ve Değerlendirmeler 18

East Sea Resort Paradise 4 * (Pattaya): Açıklama, Fotoğraf ve Değerlendirmeler

Pattaya'da (Tayland) plaj ve şehir merkezine yakın konforlu bir otel arıyorsanız, East Sea Resort Paradise 4 * sizin için mükemmel bir seçenek olabilir.doğu deniz tatil cenneti 4

tanım

Dört yıldızlı bu otel 4 kilometre uzaklıktadır.iyi gelişmiş turistik altyapıya sahip bir alanda Pattaya'nın merkezinden ve denize 300 metre mesafededir. Utapao Havaalanı 43 kilometre, Bangkok hava limanı ise 110 kilometre uzaklıktadır.

Otel 2008 yılında inşa edilmiştir. 40 tek katlı bungalovdan oluşmaktadır. Otelin toplam alanı 20 binin üzerinde metrekare. Her odada yüksek kaliteli konforlu mobilyalar, TV, mini bar buzdolabı, banyo, klima, saç kurutma makinesi ve telefon bulunmaktadır. Otel bünyesinde büyük bir yüzme havuzu ve güneşlenme terası bulunmaktadır.doğu deniz tatil cenneti 4 fotoğraf

East Sea Resort Paradise 4 * (Pattaya): Değerlendirmeler

Yurtdışı dinlenme zamanı için otelgezgin için ikinci tür bir ev haline gelir, seçiminde hata yapmamak çok önemlidir. Sonuçta, otelinizden büyük ölçüde memnun değilseniz, o zaman tatil izlenimleri o kadar pembe olmayacaktır. Deneyimli turistler, kalacak bir yer seçme aşamasında, belirli bir otelde kalmış gerçek insanların görüşlerini olabildiğince incelemek için tavsiyelerde bulunur. Sonuçta, belirli bir otelin artı ve eksileri hakkında güvenilir bilgi edinebilirler. Bugün size otel Doğu Denizi Resort Paradise 4 * hakkındaki gezi görüşlerine özlem göstermenizi öneririz. Bir keresinde fark edeceğiz ki, temelde seçtiği şahıslar mutlu kaldı. Onlara göre, otel çok uygun fiyata hoş bir konaklama imkanı sunmaktadır.east sea resort paradise 4 yorumlar

Bölge, yer

Otele göre "Doğu Denizi Cenneti" nin büyük artıyolcuları, konumu. Buradan itibaren tuk-tuk üzerinden sadece birkaç dakika içinde Pattaya'nın merkezine gidebilirsiniz. Yürüme Caddesi'ni isterseniz, yürüyebilir ve yürüyebilirsiniz. Bu yaklaşık bir saat sürecektir. Otelin sakin bir sokakta bulunması sayesinde, dinlenmenizle hiçbir şey müdahale etmeyecektir. Otelden sadece birkaç dakikalık yürüme mesafesinde, ihtiyacınız olan her şeyi satın alabileceğiniz birkaç dükkan var. Ayrıca otel çevresinde çeşitli kafeler, tur masası ve araba kiralama hizmeti bulunmaktadır.

Doğu Denizi Resort Paradise bölgesi için4 * (otelin fotoğrafları bu makalede görülebilir), o zaman konuklara göre çok büyük değil, yeşil ve iyi bakımlı. Çok güzel ağaçlar var, güneşlenme terasına ve rahat şezlonglara sahip büyük bir yüzme havuzu var.

Konut fonu

Oteldeki tüm odalar küçükbungalov. Yolcuların notuna göre, daireler yeterince geniş, temiz ve rahattır. Burada özel bir lüks bulamazsınız, ancak tüm mobilya ve aletler kaliteli ve iyi çalışıyor durumda. Turistlere göre büyük artı, otel genelinde ücretsiz kablosuz internet erişiminin bulunması.hotel east sea resort paradise 4 pattaya yorum

hizmet

Doğuda hizmet kalitesine ilişkin özel iddialarSea Resort Paradise 4 * Müşteri yorumları içermez. Doğru, bazı turistler bazen odalarında temizlik çok kapsamlı olmadığını şikayet etti. Bununla birlikte, hoşnutsuzluk durumunda resepsiyona başvurma ihtimali her zaman vardır ve örneğin zemini yıkamayı, kişisel bakım ürünlerinin tedariklerini yenmesini veya havluları değiştirmesini isteyebilir. Genel olarak, East Sea Resort Paradise personelinin samimi, konuksever ve özenli. Tüm çalışanlar her sorunu çözmede size her zaman yardımcı olmaya hazırdır.

Güç kaynağı

Bu noktada, birçok kişimize göreDostunlar, dedikleri gibi, söz konusu otelin zayıf bir bağını oluşturuyor. Yani, burada yaşamanın bedeli sadece kahvaltı içindir. Tayland'daki çoğu otelde alışılagelmiş olduğu gibi açık büfe olarak geçmezler. Sabahınızda omlet, yumurta veya haşlanmış yumurta, sosis, kızarmış ekmek ve krep sunulacak. Ve menü her gün aynı. Bu bağlamda, günlük konukların birçoğu otelde kahvaltı yaptı. Birçok kişi sabahları yemek yemeyi tercih etti ya da makashnits'de (mobil kiosklar) satın alınan bir yemek ya da yakınlardaki kafelerde bir şeyler çerez tercih etti.

plaj

Turistlerin belirttiği gibi "Doğu Denizi Resort'undan"En yakın plaja yürüyerek yaklaşık yedi dakika içinde ulaşılabilir. Burada şezlong ve şemsiyeleri kiralayabilirsiniz. Doğru, sahil yakınlarında yeterince taşlı, bacaklarına zarar verebilirsin. Vatandaşlarımız vahşi sahile biraz sola gitmenizi tavsiye ediyor. Şezlonglar burada kiralanamaz, ancak yüzmek oldukça rahat. Genel olarak, tecrübeli yolcular, Pattaya'nın unutulmaz bir plaj tatilinde güvenebileceği bir yer olmadığı konusunda uyarıda bulunur. Burada yüzen tatilciler çoğunlukla yakındaki adalara giderler.

East Sea Resort Paradise 4 (Pattaya): Açıklama, Fotoğraf ve Değerlendirmeler 2019

East Sea Resort Paradise 4 (Pattaya): Açıklama, Fotoğraf ve Değerlendirmeler 2019

Related news

 • Emzirirken Kanefron içebilir miyim
 • Yabancı kimlik no doğrulama yabancı kimlik bilgileri sorgulama
 • Çelyabinsk şehri. Yerel Tarih Müzesi
 • Domates fidelerinin ne zaman açık zemine dikileceği
 • Çok İzlenen Videolar

 • East Sea Resort Paradise 4 (Pattaya): Açıklama, Fotoğraf ve Değerlendirmeler 22

  East Sea Resort Paradise 4 (Pattaya): Açıklama, Fotoğraf ve Değerlendirmeler


  East Sea Resort Paradise 4 (Pattaya): Açıklama, Fotoğraf ve Değerlendirmeler 76

  East Sea Resort Paradise 4 (Pattaya): Açıklama, Fotoğraf ve Değerlendirmeler 6

  East Sea Resort Paradise 4 (Pattaya): Açıklama, Fotoğraf ve Değerlendirmeler 77

  East Sea Resort Paradise 4 (Pattaya): Açıklama, Fotoğraf ve Değerlendirmeler 11

  East Sea Resort Paradise 4 (Pattaya): Açıklama, Fotoğraf ve Değerlendirmeler 17

  East Sea Resort Paradise 4 (Pattaya): Açıklama, Fotoğraf ve Değerlendirmeler 60

  East Sea Resort Paradise 4 (Pattaya): Açıklama, Fotoğraf ve Değerlendirmeler 83

  East Sea Resort Paradise 4 (Pattaya): Açıklama, Fotoğraf ve Değerlendirmeler 91

  East Sea Resort Paradise 4 (Pattaya): Açıklama, Fotoğraf ve Değerlendirmeler 93

  East Sea Resort Paradise 4 (Pattaya): Açıklama, Fotoğraf ve Değerlendirmeler 68

  East Sea Resort Paradise 4 (Pattaya): Açıklama, Fotoğraf ve Değerlendirmeler 47

  East Sea Resort Paradise 4 (Pattaya): Açıklama, Fotoğraf ve Değerlendirmeler 60