Eşsiz, geç yanıklığa, çeşitliliğe dayanıklı. Domates Japon balığı 2019

Eşsiz, geç yanıklığa, çeşitliliğe dayanıklı. Domates Japon balığı 2019

Eşsiz, geç yanıklığa, çeşitliliğe dayanıklı. Domates Japon balığı 80 15.02.2019, 18:50

Eşsiz, geç yanıklığa, çeşitliliğe dayanıklı. Domates Japon balığı

Bu çeşitliliğin küçük sarı meyveleri iyidir,oldukça uzun bir süre saklandıklarını. Eğer domates Goldfish bitki karar verirseniz, o zaman Yılbaşı masada iyi kendi bahçesinden bu taze sebze ile bir salata olabilir.

Domates Goldfish. Olumlu niteliklerin tanımı

omata akvaryum balığıÇeşitlilik seralarda yetiştirme amaçlıdır veaçık havada. meyveler, küçük 80-120 gramdır. Renk turuncu kendilerini ince uzun domates kabuğu, armut şeklinde bir sulu sulu hamuru ile. yandan genellikle üretken çeşitleri yapar en azından 8-10 meyve vardır.

Çeşitliliğin avantajları, erken olgunlaşma olmasıdır. Bu durumda, genetically domates Goldfish geç yanıklığa dayanıklıdır. Bu olağanüstü özellik, sonbaharın ortasına kadar pazarlanabilir meyve vermesine izin veriyor. Domatesler, uzun bir süre için, bozulmadan, yalan söylüyorlar. Bu, Ağustos'tan Ekim'e kadar keyfine varacaksınız.

Çeşitlilik sağlayan karoten bakımından zengindir.parlak sarı renk. Bir fırça ile çekilen meyveler mükemmel olgunlaşır. Kök için sonbaharda bir çukur asmak mümkündür. İniş sahası ovada ise sorun yok. Soğuk çiy bu çeşidi incitmez. Domatesin kalın kabuğu, konserve yaparken ideal şekli korumasını sağlar. Baharatlı ve tuzlu atıştırmalıkların hazırlanması, bütün konserve domatesler bu çeşitlilik için idealdir. Goldfish için uzun mesafeye ulaşım korkunç değildir.

zayıflıklar

Bazen bahçıvanların şikayetlerini karşılamak mümkündür.Domates Goldfish tarafından hayal kırıklığına uğradılar gerçeği. Yorumlar domates tadı belirgin değil, çok küçük olduğunu söylüyorlar. Bir salata için bu en lezzetli çeşit değil, o zaman konserve için mükemmel. Goldfish'in derisi çatlamaz. Baharatla kombine nötr tat mükemmel bir sonuç verir.domates akvaryum balığı yorumlar

Bahçıvanlar, domates çalısının uzun olduğundan şikayet ediyoryetişir, yumurtalıklar vermez. Gerçekten ilk çiçeklenmeler 8-9. Yapraklar genellikle büyür ve domatesin düzenli olarak toplanması gerekir.

Büyüme için ipuçları

Yeşillik büyümesi ve eksikliği ile ilgili sorunlaryumurtalıklar deneyimli bahçıvanlar için bilinir. Benzer eğimlere sahip domates yetiştirmek için birçok sır vardır. Rozet oluşturulduktan sonra, domatesleri özel gübrelerle beslemek, gereksiz yapraklar ve üvey çocuklara dalmak, çiçeklenme ve yumurtalık için şartlar sağlamak için gereklidir:

 • Seradaki hava kuru olmalıdır. Domatesleri şu anda sulayamazsınız.
 • Pencereyi kullanarak serada hava akımı oluşturun.
 • Sitedeki böcekleri zehirlemeyin: tozlaşmaya yardımcı olurlar.
 • Eski kanıtlanmış tozlaşma yöntemini bir havlı mitten ile uygulayın.
 • Sinek çekmek için serada bal veya şeker şurubu ile bir tencereye koyun. Domates Goldfish geleneksel şekilde tozlaşmıştır.

Unutmayın ki bitkiler istenen sayıda yumurtalık vermeyerek “tembel” olma eğilimindedir. Bir metrekareden doğru agroteknikler ile, bu yararlı domateslerin 9 kilogram kadarını toplayabilirsiniz.

Domates Goldfish AçıklamaBazı yaz sakinleri domates akvaryumunuevin güneşli tarafında kova-kovalar. Çarpma, kafeslere bağlanabilir ve daha sonra domates sadece bir sebze değil, aynı zamanda altın meyvelerden uzun süre keyif alacağınız bir tür süs de olabilir. Tohum üreticilerinin tarımı sırasında bir kirlilik bırakmasını tavsiye etmelerine rağmen, bazı yaz sakinleri güçlü üvey çocukları bırakıyor ve onlardan büyük bir hasat aldılar. Isı erken geldiyse, açık zeminde "balık" dikmekten korkmayın.

Fidelerdeki tohumları ekmek için bir ikidiğer çeşitlerden haftalar önce. Sonra 2 metreye kadar bir kamçı yetiştirmek için zamanınız olacak ve hasat daha da büyük olacak. Zaten fide ile bir tencerede, bir değnek koymak böylece bitki kırılmaz. Mümkünse, ekimden önce, bu çeşitliliği periyodik olarak gölgeleyin, böylece büyüyemez. Sonra, sürgünlerden sonraki 100. günde, ilk olgun domatesleri alacaksınız. Olgunlaşmamış domatesleri çıkar, çünkü iyi giderler. Bu, bitkinin hayatını kolaylaştıracak ve çalılıktaki meyve sayısını artıracak ve onlara gelecekte oluşma fırsatı verecektir.

Konserve için ipuçları

Domates akvaryum balığı bir kabuğu olmasına rağmen, bu değilMelezlerde olduğu gibi yoğun, onu rahatlıkla koruyabilir. Bir tutam sitrik asit, meyvenin renginin korunmasına yardımcı olacaktır. Güzel atıştırmalıklarınız, aynı yoğunlukta ve farklı renklerde domates çeşitlerini bir araya getirecektir. Olgunlaşmamış akvaryum balığı da yuvarlanabilir, meyveler bir gevrek ile çıkacaktır.

Eşsiz, geç yanıklığa, çeşitliliğe dayanıklı. Domates Japon balığı 2019

Eşsiz, geç yanıklığa, çeşitliliğe dayanıklı. Domates Japon balığı 2019

Related news

 • Yoksa rüküş müsünüz
 • KESE SABUN LİFLERİNİN EN GÜZELİNİN YAPILIŞI
 • Kendi ellerinizle bir motoblok için bir römork nasıl yapılır: talimat
 • Serenay Sarıkaya (Lale Devri – Yeşim) Biyografi
 • Kendi elleriyle organze çiçekleri

 • Eşsiz, geç yanıklığa, çeşitliliğe dayanıklı. Domates Japon balığı 74

  Eşsiz, geç yanıklığa, çeşitliliğe dayanıklı. Domates Japon balığı


  Eşsiz, geç yanıklığa, çeşitliliğe dayanıklı. Domates Japon balığı 32

  Eşsiz, geç yanıklığa, çeşitliliğe dayanıklı. Domates Japon balığı 86

  Eşsiz, geç yanıklığa, çeşitliliğe dayanıklı. Domates Japon balığı 15

  Eşsiz, geç yanıklığa, çeşitliliğe dayanıklı. Domates Japon balığı 90

  Eşsiz, geç yanıklığa, çeşitliliğe dayanıklı. Domates Japon balığı 58

  Eşsiz, geç yanıklığa, çeşitliliğe dayanıklı. Domates Japon balığı 21

  Eşsiz, geç yanıklığa, çeşitliliğe dayanıklı. Domates Japon balığı 5

  Eşsiz, geç yanıklığa, çeşitliliğe dayanıklı. Domates Japon balığı 84

  Eşsiz, geç yanıklığa, çeşitliliğe dayanıklı. Domates Japon balığı 51

  Eşsiz, geç yanıklığa, çeşitliliğe dayanıklı. Domates Japon balığı 53

  Eşsiz, geç yanıklığa, çeşitliliğe dayanıklı. Domates Japon balığı 90

  Eşsiz, geç yanıklığa, çeşitliliğe dayanıklı. Domates Japon balığı 17