Duster gövdesinin artan hacmiDuster gövdesinin artan hacmi
Duster gövdesinin artan hacmi

Duster gövdesinin artan hacmi

Yeni kentsel SUV Renault Duster -güvenilirlik, pratiklik ve konfor bir arada. Kompakt boyutuna rağmen, araç büyük bir kabin ve geniş bir bagaj bölmesiyle donatılmıştır. Burada konfor ile beş yetişkin konaklayacaktır. Bu büyük bir aile için harika bir seçenek!

önyükleme birimi silgi

Modern modeller

Renault Duster - beş kapılı beş kapılıSUV, hem şehir ortamındaki geziler hem de şehir için geziler için mükemmel bir uyum sağlıyor. "Duster" bagaj bölmesinin hacmi, büyük bir şirket tarafından iyi bir dinlenme için ihtiyacınız olan her şeyi yanınızda götürmenizi sağlar. Bu geçit J sınıfı araçlara aittir, yani zorlu arazi koşullarında sürüş için uygundur. Bu arabanın SUV'lerin bütçe çeşitliliği olduğuna sevindim.

Renault daster'da litre cinsinden hangi hacimde bagaj

Bugün, üreticiler Renault Duster'ın beş standart modifikasyonunu sunmaya hazır:

 • Motor kapasitesi 1,6 litre olan ön tekerlek sürüşü modelleri 102 litre. beş ileri manuel şanzıman ile;
 • Dört tekerlekten çekişli modeller, motorun hacmi 1.6 litre, 102 litre kapasitedir. ile, altı ileri manuel şanzımana sahip;
 • Motor hacmi 2,0 litre olan 135 litre ön tekerlek tahrik modelleri. ile, dört vitesli otomatik şanzımana sahip;
 • tüm tekerleklerden çekiş ile desen, motor 2.0 litre kapasiteli 135 litre. ile, altı ileri manuel şanzımana sahip;
 • Tam sürücü ve hacmi 1.5 litre olan ve 90 litre güce sahip kirli bir motora sahip model. Altı vitesli manuel şanzıman ile.

Farklı araba konfigürasyonları farklıEk donanım ve maliyetinin diğer setleri. modifikasyonların her bir standart ekipman Authentique, ara ifadesi, sondan bir önceki en yüksek ve ayrıcalık Luxe ayrıcalık olabilir için.

Litre'de "Renault Daster" daki bagajın hacmi nedir?

Bu aracı satın aldığınızda herkes ilgilenirgöstergeleri. Birisi için, SUV'un acımasız yüzü önemlidir, birisi teknik özelliklerle ilgilenir ve birisi için Daster bagajının hacmi önemlidir.

litre cinsinden gövde kapasitesi

Aracın bagaj bölümünün boyutları, geçişin versiyonuna bağlıdır. Örneğin, dört tekerden çekişli modellerde, kapasitesi 405 litredir ve önden çekişte 475'e çıkarılır.

Geçit kargo bölmesinin kapasitesi nasıl artırılır?

Arka koltukta Renault Duster rahatçaüç yetişkin yolcuyu ağırlayacak. Dört tekerden çekişli bir otomobilde, arka koltuklarla basit manipülasyonlarla, "Daster" bagaj bölmesinin hacmini önemli ölçüde artırabilirsiniz: litrede, 1636 birim olacaktır. Ancak bu, geçişin yolcu bölümünü azaltacaktır. Salon dönüşümündeki önden çekişli modellerin bagaj bölmesi, 1570 litre kullanılabilir hacme kadar yükselebilir.

önyükleme birimi silgi

Duster'ın Avantajları: Gövdenin hacmi, mükemmel kros yetenek, makul maliyet

Bu SUV'un görünüşü bir hisRusya'nın otomotiv pazarı. Renault Duster, mobil yaşam tarzını tercih eden şehir sakinleri için yaratılmış gibi. Hemen hemen her şeyi hesaba katıyor: hareketin dinamikleri ve parkurun düzgünlüğü ve yolda mükemmel yol tutuşu. SUV, kendisini ve yıkanmış köy yollarında ve şehir ortamının sert kış koşullarında sürüşünü mükemmel bir şekilde gösterir.

Arabada büyük bagaj bölmesi varlığıHer zaman Ruslar için özel öneme sahip olmuştur. Sonuçta, (ülke, piknik veya bir aile tatili için) şehir dışına seyahat ederken bir çok şey almak gerekir. "Duster" yüklemek ve güvenli bir şekilde, özenle pencere yetişen bütün fideleri taşımak için izin verir bagaj miktarını ve sonra hasat - Bu SUV ruh hırslı bahçıvanlar için özellikle geldi.

Renault Duster bir off-roaderekonomi sınıfı. Bu arabanın kabul edilebilir maliyeti açık avantajı. Bu arabanın bir başka artı ekonomik yakıt tüketimidir. Yoğun şehir yollarında ilerlerken, yolun her 100 km'si için yaklaşık 8 litre benzin harcıyor.

Duster gövdesinin artan hacmiDuster gövdesinin artan hacmi

Related news

 • Arıların nasıl bal yaptığını hayal edemezsiniz
 • Kova bir adamdır. özellik
 • Varis Tedavisi
 • İdrar yolu enfeksiyonunu önlemenin 10 altın kuralı
 • Pankreas veya kronik pankreatit iltihabı

 • Duster gövdesinin artan hacmi

  Duster gövdesinin artan hacmi


  Duster gövdesinin artan hacmi

  Duster gövdesinin artan hacmi

  Duster gövdesinin artan hacmi

  Duster gövdesinin artan hacmi

  Duster gövdesinin artan hacmi

  Duster gövdesinin artan hacmi

  Duster gövdesinin artan hacmi

  Duster gövdesinin artan hacmi

  Duster gövdesinin artan hacmi

  Duster gövdesinin artan hacmi