Duphaston, ilaca ilişkin incelemesini, kapsamını 2019

Duphaston, ilaca ilişkin incelemesini, kapsamını 2019

Duphaston, ilaca ilişkin incelemesini, kapsamını 36 05.02.2019, 08:18

Duphaston, ilaca ilişkin incelemesini, kapsamını

Dyufaston ilacı,laboratuar koşulları kadın cinsiyet hormonu progesteron analoğu. Dufaston incelemeleri, progesteronun bu belirli farmakolojik formunun hormonun en iyi analoglarından biri olduğunu gösteriyor.

Bu ilaç lehine gösterileri veDiğer ilaçların neden olduğu yan etkilerin büyük bir listesi. Bu nedenle, progesteronun farklı bir analogunu alarak, kadınlar erkek tipinde aşırı saç dökülmesinin ortaya çıkması gibi sorunları alabilir. Bu gibi olumsuz sonuçların ortaya çıkışı, dufastonun aksine diğer ilaçların erkek hormonları temelinde sentezlenmesinden kaynaklanmaktadır.

Dyufastone kapsamı ile ilgili olarak,Oldukça kapsamlı. Bu ilacın kullanıldığı hastalıkların listesi arasında endometriozis, uterin kanama, infertilite, adet öncesi sendrom, düzensiz menstrüasyon bulunur.

Dyufaston'un size hangi konuda yardımcı olabileceğini gözden geçirdiğini unutmayınİnterneti okumak oldukça ciddi bir uyuşturucudur; bu da, uygun randevuyu sadece muayene ve testlerin tesliminden sonra yapan bir doktora danışmadan kullanılamayacağı anlamına gelir. Aksi takdirde, hormonal ilaçların izinsiz alınması menstrüel siklus bozuklukları, yumurtlamayla ilgili sorunların ortaya çıkması gibi yan etkilerin ortaya çıkmasına neden olabilir.

Duftaston ve kontrendikasyonlar var. Malign tümörler, karaciğerde ciddi ihlaller ve kan pıhtılaşması ile ilgili sorunların varlığında kullanımı yasaktır.

Duhaston yan etkileri oldu. Böylece, kanama atılımı mümkündür, ilacın dozunu artırarak onlardan kurtulabilirsiniz. Buna ek olarak, baş ağrısı, kaşınma, deride kızarıklıklar ve karaciğer sorunları sıklıkla görülür. Klinik uygulamada, aşırı dozda bir dyufastone olduğuna dair bir kanıt bulunmamakla birlikte, eğer bir doktor tarafından tavsiye edilenden daha çok veya talimatlarda belirtilen bir doz alınırsa, bir gastrik lavaj yapılması önerilir.

Doktorun tedavi edici ilaç boyası olarak doğru bir şekilde teşhis ve reçete yazabilmesi için aşağıdaki testleri geçmek gerekir:

 1. Miktarı belirleyen kan testiProgesteron gövdesi tarafından üretilmiştir. Çalışma materyali genellikle önerilen yumurtlamadan bir hafta sonra alınır. Menstruasyonun kan bağışından 10 gün sonra geçtiği ortaya çıkarsa, bir sonraki döngüde tekrar alınmalıdır. Sarı gövdenin durumunu doğru olarak belirlemek için bu gereklidir.
 2. Yumurtlama anını belirlemek için ultrason (ultrason) iletimi.

Jinekolojik bölümlerin hastaları arasındadyufaston'un ilgilendiğine dair gözden kaçan yanlış düşüncenin yumurtlama üzerinde hiçbir etkisi yoktur. Aslında, bu doğru değil ve bu ilacı, sarı vücudun fazını uzatmak için tasarlanan, nevovremya alınan, yumurtlama olmadan adet döngüsü görünümünü neden olabilir. Aslında, ilaç beklenen sonucu, yani kontraseptif sonucu verecektir.

Duphaston kullanılır ve yardımcı olan bir ilaç olarakhamilelik devam et. Genellikle kanda progesteron eksikliği olan kadınlara reçete edilir, başvuru süresi gebeliğin 16-20 haftasına kadardır. Genellikle, dyufastonun çekilmesinden sonra, hiçbir yan etki gözlenmez. Hatırlanması gereken tek şey, hamilelik sırasında yavaş yavaş, yani, randevu günde 2 tablet ilacın kullanımını reçete eğer, o zaman, doz 2-3 gün içinde bir tabletin yarısı kadar azaltılmalıdır.

Genel olarak, dufaston incelemeleri oldukça olumludur, bu yüzden bir doktorun gözetiminde doğru kullanıldığında hiçbir sorun ortaya çıkmaz.

Duphaston, ilaca ilişkin incelemesini, kapsamını 2019

Duphaston, ilaca ilişkin incelemesini, kapsamını 2019

Related news

 • 4 Haftalık Gebelik
 • Etsiz Bamya Yapılışı Video
 • Gölgeler Uzarken 11.Bölüm izle
 • Beton B15 (marka): kompozisyon, karakteristikler
 • Rostov-on-Don: iyi restoranlar. Adresler, menü, incelemeler
 • İki Pıtırcık İki Örümcek Tığ Oyası Yapılışı Türkçe Videolu

 • Duphaston, ilaca ilişkin incelemesini, kapsamını 14

  Duphaston, ilaca ilişkin incelemesini, kapsamını


  Duphaston, ilaca ilişkin incelemesini, kapsamını 24

  Duphaston, ilaca ilişkin incelemesini, kapsamını 7

  Duphaston, ilaca ilişkin incelemesini, kapsamını 68

  Duphaston, ilaca ilişkin incelemesini, kapsamını 53

  Duphaston, ilaca ilişkin incelemesini, kapsamını 63

  Duphaston, ilaca ilişkin incelemesini, kapsamını 33

  Duphaston, ilaca ilişkin incelemesini, kapsamını 21

  Duphaston, ilaca ilişkin incelemesini, kapsamını 14

  Duphaston, ilaca ilişkin incelemesini, kapsamını 53

  Duphaston, ilaca ilişkin incelemesini, kapsamını 43

  Duphaston, ilaca ilişkin incelemesini, kapsamını 77

  Duphaston, ilaca ilişkin incelemesini, kapsamını 88

  Duphaston, ilaca ilişkin incelemesini, kapsamını 92

  Duphaston, ilaca ilişkin incelemesini, kapsamını 23