Dudaklar için Hyaluronik asit: yorumlar, fotoğraflar öncesi ve sonrası 2019

Dudaklar için Hyaluronik asit: yorumlar, fotoğraflar öncesi ve sonrası 2019 Dudaklar için Hyaluronik asit: yorumlar, fotoğraflar öncesi ve sonrası

Dudaklar için Hyaluronik asit: yorumlar, fotoğraflar öncesi ve sonrası

Bütün kadınlar güzel olmak ister. Mükemmeliyet arayışlarında, diyete otururlar, fazla kilodan kurtulup, saçlara bakım yaparlar, görünüşlerini iyileştirmeye çalışırlar, vs. Görünüşün son özelliği, adil seks ve dudakların herhangi bir temsilcisi değildir. Tombul ve şehvetli, görüntüyü seksi ve çekici bir hale getirebilir. Ancak, tüm doğa istenilen özelliklere sahip değildir. Dudakların güzelliğinden ve yaş ayarlarından yararlanmayın. Daha incelikli hale gelirler ve artan soldurma belirtilerini vurgularlar.

hyaluronik asit sonrası dudaklar

Gençliğini ve güzelliğini korumak içinBazı kadınlar estetik prosedürlere karar verirler. Örneğin, dudakların kalıcı makyajı için. Fakat daha radikal önlemler var. Birçok kozmetik mağazası bugün onlara teklif ediyor. Uzmanlara dönersek, hyaluronik asitle dudak hacmini arttırabilirsiniz.

Doğa tarafından bize verilen madde

Hyaluronik asit doğaldırinsan vücudu tarafından üretilen bir element. Bu madde, dokularda büyük miktarlarda olan bir polisakkaridden başka bir şey değildir. Hiyalüronik asit, epidermis katmanlarında rejeneratif süreçlerin gerçekleştirilmesini sağlayan bir bileşen olarak görev yapar. Başka bir deyişle, bu değerli unsur cildin nemini ve nemini önlemek için gereklidir. Sonuç olarak, vücudumuzun yaşlanmasına yol açan nedenleri ortadan kaldırır.

Sağdaki hyaluronik asit olduğuna inanılmaktadır.miktarlar vücut tarafından sentezlenir. Ancak, bu sadece 25-30 yıla kadar gerçekleşir. Daha sonra bu değerli maddenin yeniden üretimi azalmaya başlar. Ve zaten vücutta bulunan hiyaluronik asit, çürüme sürecinde yavaş yavaş ortadan kaldırılır.

Mucizevi özellikler

Hyaluronik asit hücreler tarafından üretilirbağ dokusu. Bu maddenin ana değeri, nemi mükemmel şekilde muhafaza etmesidir. Yani, sadece bir asit asit molekülü bin molekül su biriktirir. Bu nedenle, doğal bileşen şunları yapabilir:

 • vücutta nem taşıması;
 • Epidermiste su dengesini normalize etmek;
 • kolajen ve elastin liflerinin oluşumunu arttıran bağ dokusunu aktive eder;
 • dokuları hacim ve esneklik kazandırmak;
 • serbest radikalleri nötralize eder.

Gençleştirme için araçlar

Hyaluronik asit vücudunda yetersizlik bizİlk kırışıklıkların ortaya çıktığı ve cildin tedricen soldurulduğu yaşta hissediyoruz. Bu durumdan çıkış yolu var mı? Evet. Bedeni, değerli bir elementin eksik miktarı ile doldurmak gerekir. Ancak, bunun sadece dışardan yapılabileceğini akılda tutmakta fayda var. Bunun için hyaluronik asit ile çeşitli ilaçlar üretilmektedir.

hyaluronik asit fotoğrafı ile dudak düzeltme

Bunun yararlı özelliklerinden bahsetmeye değer.Polisakkarit insanlar uzun zamandır bilinmektedir. Antik çağlarda, inekler ve boğaların oftalmik vitröz gövdesinden ve horozun taraklarından çıkarıldı. Bununla birlikte, kullanımdaki benzer ajanlar çeşitli alerjik reaksiyonlara ve komplikasyonlara neden olmuştur.

Modern gelişmeler

Bugün, yüz ve vücut derisini canlandırmaya ek olarak,dudaklar için hiyalüronik asit kullanır. İçeren müstahzarlar profesyonel düzeyde üretilmektedir. Fakat onlar için hammaddeler sadece hayvan dokuları değildir. Kozmetik ve kozmetoloji pazarında, hyaluronik asidin sentezlendiği birçok ilaç vardır. Bilim adamları, özel olarak yetiştirilen mantar ve bakterilerden bir nemlendirici madde analoğu elde ettiler. Sentetik hiyaluronik asit, doğal olana% 100 özdeş olarak bulundu. Aynı zamanda, insan vücudu için kesinlikle güvenlidir.

Elde edilen hiyalüronik asit eklenir.kozmetik merhem ve kremler. Bununla birlikte, bu tür ilaçların kullanımı çok etkili değildir. Dudaklarda hyaluronik asidin kullanıldığı en popüler teknikler lipofilling ve biorevitalizasyondur. Güzellik salonlarında da benzer işlemler yapılmaktadır.

Biogüçlendirme

Bu prosedür arttırmak için yapılırdudakların hacmi. Hiyalüronik asit içeren preparatın birkaç enjeksiyonundan oluşur. Dudaklarda, bu tür enjeksiyonlar oldukça etkilidir. Ve bu hastaların sayısız yorumuyla teyit edilir. Dudakların hiyaluronik asit ile düzeltilmesi (aşağıdaki fotoğrafa bakınız), onlara gerekli hacmi verir ve konturları daha belirgin hale getirir.

dudaklar için hiyalüronik asit

Biorevitalization neredeyse her tür cilt için geçerlidir. Hiyalüronik asit, nemi taşıyan dokuları doyurur ve ayrıca içlerindeki metabolik süreçleri harekete geçirir. Bu cilt canlılığını verir.

Sentezlenmiş humektantın olduğuna inanılmaktadır.özellikleri hemen hemen doğaldır. Ve bu, dudaklar için hyaluronik asidin vücut tarafından reddedilmemesi ve kızarıklık ve şişlik gibi alerjik reaksiyonlara neden olmaması gerçeğini etkiler. Ancak, bu konu tartışmalıdır. Dudaklar için Hyaluronik asit yüksek derecede saflaştırmaya ve iyi kalitede olmalıdır. Ancak bu durumda organizmanın temelindeki preparatların kolayca algılayabildiğini söylemek mümkün olacaktır.

Ayrıca çekici olduğunu hatırlamakta fayda var.Dudakların şekli, yapılan hyaluronik asit, hayatınızın geri kalanı boyunca yanınızda olmayacaktır. Preparatın temeli doğal bileşenlerden oluşuyorsa, bu maddeler vücut tarafından hızla serbest bırakılacaktır. Enjeksiyonların etkisi kısa sürecektir. Mümkünse, hyaluronik asit ile dudaklardaki artışı sağlamak için ne yapmalı? Enjeksiyonlar daha sonra silikon gibi sentetik bileşenlere sahip olmalıdır.

Biorevitalizasyon nasıl yapılır?

Dudaklarınıza hyaluronik asit (aşağıdaki fotoğraf) ile çekici ve doğal olmanızı istiyorsanız, sadece iyi belirlenmiş güzellik salonlarına başvurun.

hyaluronik asit fotoğraflı dudaklar

Prosedürün ilk zorunlu aşamasıuzman tavsiyesi almak. Böyle bir konuşma sırasında, biorevitalizasyon için endikasyonlar belirlenir. Aynı zamanda olası kontrendikasyonlar ortaya çıkar. Ek olarak, istenilen şekil ve hacim dudaklar belirtilmiştir, çünkü bunlar oldukça uyumlu bir şekilde görünmelidir.

İlacı ile enjeksiyondudaklar için hiyaluronik asit (aşağıdaki resme bakınız), oldukça acı verici olabilir. Hoş olmayan hislerden kaçınmak için, enjeksiyon bölgelerine bir anestezik krem ​​uygulanır. Hastanın isteği üzerine doktor, prosedürü olabildiğince rahat hale getirebilir. Bunu yapmak için dişe benzer bir anestezi enjeksiyonu enjekte edecektir. Hasta, Ultra ve Yuviderm gibi hyaluronik asit gibi ilaçlar aldığında rahatsızlık hissetmez. Gerçek şu ki zaten bir anestezi içermeleri.

öncesi ve sonrası dudak fotoğraf inceleme için hyaluronik asit

Antiseptik solüsyon ile dudak tedavisinden sonraprosedürün bir sonraki adımı hyaluronik asidin çok tanıtılmasıdır. Bu durumda, doktor en ince iğne ile bir şırınga kullanacaktır. Biorevitalizasyon süresi 30 ila 40 dakikadır.

Bir lazer kullanma

Şimdiye kadar güzellik salonlarıSadece enjeksiyon biorevitalization gerçekleştirmek. Lazeri kullanarak, dudaklara hiyalüronik asit de uygulanabilir. Yorumlar (aşağıdaki benzer prosedür öncesi ve sonrası fotoğraf) uzmanlar bu yeni tekniği çok takdir ediyor.

hyaluronik asit ile dudak formu

Lazerin, bütünlüğünü ihlal etmeden, cilt üzerinde sadece bir dış etkiye sahip olması gerçeğidir. Bu durumda, hastanın en ufak bir rahatsızlığı bile yoktur.

Ama benzer bir prosedür biraz vareksiklikler. Bu nedenle, lazer biorevitalizasyon, ilacın istenilen konsantrasyonda dokuyu getirmesini mümkün kılmamakta ve hiyaluronik asit ile epidermisin derin katmanlarını doyurmamaktadır.

lipofilling

Bu prosedür, biorevitalizasyon gibi,Bir enjeksiyon tekniğinden daha fazlası değil. Bununla birlikte, hyaluronik aside ek olarak, dolgu maddeleri doğal veya sentetik kökenli değildir. Enjeksiyonlar hastanın kendi yağ hücreleridir.

Bu doku, kumaş kesmemenizi sağlayan özel bir şırıngaya sahip bir kadının kalçalarından, göbeğinden veya uyluklarından alınır.

Özünde, lipofilling küçükcerrahi operasyon ve bu nedenle bazı hazırlık gerektirir. İlk aşamada, uzman, hastanın sağlık durumu ve vücut oranları ile ilgilenen bir muayene yapar. Ek olarak, doktor, yağların alındığı verici bölgeleri belirler. Bu prosedür için, içi boş bir tüp (kanül) ile normal bir şırınga kullanılır. Ayrıca alınan materyal özel cihazlar ile temizlenir. Bu işlemin bir sonucu olarak, tüm canlı yağ hücreleri ayrılır.

Son aşamada transplantasyon gerçekleştirilir. Uzman, hazırlamayı, ince bir iğne ile sunarak, kontur bölgesinin oluşturulması için gerekli olan herşeyi doldurur.

Dudak büyütme endikasyonları

Kural olarak, güzellik salonlarının uzmanlarınaideal bir görünüm yaratmaya çalışan kadınlar caziptir. Ve bu, doktorun dudaklarında hyaluronik asit tanıttığı bir prosedüre ulaşmalarına yardımcı olacaktır. Etkinin süresi ile ilgili olarak (fotoğraf süreci aşağıya bakınız) yorumlar, kontur plastiğinin bir sonraki sefer sadece altı ay sonra yapılması gerektiğini gösterir.

hyaluronik asit ile dudak formu

Güzellik salonlarında tedavi endikasyonları farklıdır. Ve hyaluronik asit sonra güzel ve dolgun dudaklar almak istiyorum:

 1. Çekici ve seksi görünmeye eğilimli 17 ila 30 yaş arası kızlar.
 2. 30 yaşındaki kadınlar, yüzlerisolgunluğun ilk belirtileri görünür. Bu hastalar için güzellik salonlarını ziyaret etmenin temel amacı, yüzün ovalini düzeltmek ve dudakların konturunu vurgulamaktır.
 3. 50 yıllık eşiği geçen kadınlar. Bu hastalar kırışıklıkları ortadan kaldırma veya azaltma, ağız köşelerini kaldırma ve dudakların görünümünü, kontur ve rengini geri yükleme eğilimindedir.

Konuşan bir kadının her tedavi ilekozmetikçi. Ana görevi hastanın tüm bireysel özelliklerini ve olası kontraendikasyonları dikkate alarak, durumu doğru bir şekilde değerlendirmek, ilacın doğru seçimini yapmaktır.

Prosedürü kim reddedecek?

Tabii ki, hiyalüronik asit görünümünden sonra dudaklarçekici ve elastik. Aynı zamanda, bu prosedürü geçmiş olan müşteriler sadece olumlu yanıt veriyor. Ancak, bir uzman, bazı veya diğer kontrendikasyonları dikkate alarak, bir salondaki bir kadına başvurmayı reddedebilir. Yani, dudaklarını büyütemezsin:

 • Hamilelik ve emzirme döneminde kadınlar;
 • özellikle hiyalüronik aside duyarlı;
 • kanama bozukluğu olan hastalar;
 • Enjeksiyon alanında enflamatuar süreçleri olan hastalar.

Örneğin, dudaklar herpes varsa ve oAktif aşamadadır, daha sonra hiyaluronik asitin sokulmasından sonra, öngörülemeyen bir reaksiyon meydana gelebilir. Menstrüel siklus boyunca kontur plastisi yapmak istenmeyen bir durumdur. Bu gerçek, uygulanan ilacın etki süresini etkileyecektir.

Yan Etkiler

Bazen hastalar, hyalüronik asit ile dudakları arttıran bir prosedür uyguladıkları zaman alerjik reaksiyonları olduğunu şikayet ederler (aşağıdaki resme bakınız).

dudaklar fotoğraf incelemesinde hyaluronik asit

Ancak, kusur polisakkaridin kendisi değildir. Bütün madde, enjekte edilen ilaçta bulunan dolgu maddelerinde yatmaktadır. Allerjik reaksiyonlar, sıklıkla kullanılan ilaçların temeli hayvanların dokusu olduğunda ortaya çıkar. Yan etkiler ayrıca hyaluronik asidin kendisinin düşük derecede saflaştırılmasıyla da gözlemlenmektedir.

Uzmanların önerileri

Dudaklarının kıvrımlarını düzeltmeye karar vermiş olan herkesprosedürden sonra küçük bir şişlik, şişlik ve kızarıklık olacağı gerçeğine hazırlıklı olun. Ancak birkaç gün sonra tüm bu belirtiler kesinlikle geçecek. Yüzme havuzları ve saunaları, hamamları ve solaryumlarını ziyaret etmemek için düzeltmenin ardından sadece yedi gün içinde gereklidir. Bu dönemde sıcak banyolar yasaktır. Ek olarak, üç veya dört gün boyunca herhangi bir kozmetik ürünü bırakmak daha iyidir. Ancak her şey yolunda giderse bile, bir doktor-güzellik uzmanı tarafından yapılan bir kontrolün hatasız yapılması gerekir. Uzmana resepsiyona gelmek için prosedürden 10-12 gün sonra arzu edilir.

Dudaklar için Hyaluronik asit: yorumlar, fotoğraflar öncesi ve sonrası 2019

Dudaklar için Hyaluronik asit: yorumlar, fotoğraflar öncesi ve sonrası 2019

Related news

 • Kimyager-teknolog: mesleğin tanımı, eğitimin özellikleri, artı ve eksileri
 • Depresif insanlar Alzheimer oluyor
 • Kistik Akne Nasıl Geçer: Kistik Sivilcelere Çözüm
 • Tığ İşi Baharlık Bayan Panço Yapımı
 • Ürün Fotoğrafı Nasıl Çekilir

 • Dudaklar için Hyaluronik asit: yorumlar, fotoğraflar öncesi ve sonrası

  Dudaklar için Hyaluronik asit: yorumlar, fotoğraflar öncesi ve sonrası


  Dudaklar için Hyaluronik asit: yorumlar, fotoğraflar öncesi ve sonrası

  Dudaklar için Hyaluronik asit: yorumlar, fotoğraflar öncesi ve sonrası

  Dudaklar için Hyaluronik asit: yorumlar, fotoğraflar öncesi ve sonrası

  Dudaklar için Hyaluronik asit: yorumlar, fotoğraflar öncesi ve sonrası

  Dudaklar için Hyaluronik asit: yorumlar, fotoğraflar öncesi ve sonrası

  Dudaklar için Hyaluronik asit: yorumlar, fotoğraflar öncesi ve sonrası

  Dudaklar için Hyaluronik asit: yorumlar, fotoğraflar öncesi ve sonrası

  Dudaklar için Hyaluronik asit: yorumlar, fotoğraflar öncesi ve sonrası

  Dudaklar için Hyaluronik asit: yorumlar, fotoğraflar öncesi ve sonrası

  Dudaklar için Hyaluronik asit: yorumlar, fotoğraflar öncesi ve sonrası

  Dudaklar için Hyaluronik asit: yorumlar, fotoğraflar öncesi ve sonrası

  Dudaklar için Hyaluronik asit: yorumlar, fotoğraflar öncesi ve sonrası

  Dudaklar için Hyaluronik asit: yorumlar, fotoğraflar öncesi ve sonrası

  Dudaklar için Hyaluronik asit: yorumlar, fotoğraflar öncesi ve sonrası

  Dudaklar için Hyaluronik asit: yorumlar, fotoğraflar öncesi ve sonrası

  Dudaklar için Hyaluronik asit: yorumlar, fotoğraflar öncesi ve sonrası

  Dudaklar için Hyaluronik asit: yorumlar, fotoğraflar öncesi ve sonrası

  Dudaklar için Hyaluronik asit: yorumlar, fotoğraflar öncesi ve sonrası

  Dudaklar için Hyaluronik asit: yorumlar, fotoğraflar öncesi ve sonrası

  Dudaklar için Hyaluronik asit: yorumlar, fotoğraflar öncesi ve sonrası

  Dudaklar için Hyaluronik asit: yorumlar, fotoğraflar öncesi ve sonrası

  Dudaklar için Hyaluronik asit: yorumlar, fotoğraflar öncesi ve sonrası

  Dudaklar için Hyaluronik asit: yorumlar, fotoğraflar öncesi ve sonrası

  Dudaklar için Hyaluronik asit: yorumlar, fotoğraflar öncesi ve sonrası