Dondurulmuş köfte: Kızartma tavasında nasıl kızartılır, çok değişkenli ve fırında 2019

Dondurulmuş köfte: Kızartma tavasında nasıl kızartılır, çok değişkenli ve fırında 2019

Dondurulmuş köfte: Kızartma tavasında nasıl kızartılır, çok değişkenli ve fırında 47 28.02.2019, 20:22

Dondurulmuş köfte: Kızartma tavasında nasıl kızartılır, çok değişkenli ve fırında

Hiç kimse evinintaze hazırlanmış yiyecek, dondurulmuş yarı mamul ürünlerden daha lezzetli ve daha yararlıdır. Ancak, işten eve döndükten sonra herkesin soba içinde bir iki saat beklemesi, bütün ailenin lezzetli bir öğle yemeği veya akşam yemeği yemesi fırsatı yoktur. Bu gibi anlarda yarı bitmiş ürünlerin kurtarılmasına neden oluyor.

Dondurulmuş pirzola: Yarı mamullerin kızartılması nasıl yapılır?

Neredeyse tüm dükkanlarda, hipermarketlerde veküçük et tezgahlarına kadar çok çeşitli dondurulmuş et ürünlerini çok makul bir fiyata sunuyoruz. Bunların arasında, yarı mamul ürünler var, paketleri üzerine dondurulmuş fıstıkların nasıl kızartılacağı ayrıntılı olarak yazılmış. Satın alırken esas olan, malların gecikmediğinden emin olmaktır ve ayrıca bileşenlerin kompozisyonunun incelenmesi gereklidir.

Yüksek ilgi çeken bir ürün satın almanız gerekiret içeriği. Bitmiş dondurulmuş et yarı mamulleri sadece diyet içerisine dahil ediliyorsa, henüz hazırlanmaları konusunda deneyime sahip değildir. Cutlets, en çok satılan yarı mamul ürünlerden biridir. Ve donmuş pirzola nasıl pişirilir? Birkaç seçenek var.

dondurulmuş pirzola kızartma

Yemekleri çok değişkenli nasıl pişirirsiniz?

Kızartma için böylesine alışagelmiş bir yola ek olarakdondurulmuş pirzola, aynı zamanda çok amaçlı bir fırında pişirilebilirler. Buharda pişirme, kişinin sağlığı için en faydalı yoludur. Tüm kullanışlı bileşenleri ellerinde tutuyorlar. Bu yarı mamul ürünler, hem çocuklar hem de sağlık nedenleriyle kızarmış yiyecekleri yeme izine sahip olmayan kişilerce tüketilebilir. Dondurulmuş pirzola çok değişkenli nasıl kızartılır?

Oldukça basit. Öncelikle, çoklu hareketi ısıtın, "Sıcak" modunu ayarlayın, zeytinyağı dökün, biraz bekleyin ve içine dondurulmuş bir ürün koyun. Her iki tarafın altın, kaba bir kabuk oluşmadan yaklaşık altı ila yedi dakika önce kızartın. O halde bir domates sosu hazırlamanız lazım.

Dik bir kaynar su vermek için iki veya üç orta boy domatesCildi onlardan çıkarın, çekirdeği çıkarın ve bir blender ile yoğurun. Domateslere yarım çay kaşığı tuz, iki karanfil sarımsak, bir adet orta boy soğan, karabiber ekleyin ve yumuşayıncaya kadar karıştırın. Hazırlanan domates sosu köftesi dökün. Sos neredeyse tamamen pirzolaları kapsamalıdır. Kapağı kapatın ve otuz dakika daha pişirin. Bu şekilde pişirilmiş pirzola yumuşak, sulu ve çok lezzetlidir. Masanın üzerine servis yaparken, taze doğranmış taze maydanozla veya istediğiniz her şeyi ile süsleyin.

bir tavada dondurulmuş pirzola nasıl kızartılır

Bir tavada pirzola nasıl pişirilir?

İkinci seçenek dondurmanın nasıl pişirileceğidir.pirzola, - onların kızartması. Bunun için, şüphe duymadığınız için iyi bir tava olmalı. Ama nasıl bir tavada dondurulmuş pirzola kızartmak için, biz daha yakından bir göz atacağız. Çözülmezler, çünkü çözüldüklerinde deforme olurlar, yumuşaklaşırlar ve sonuç olarak kızartmaları zorlaşırlar ve yanmaya eğilimlidirler. Çoğu ev hanımı, tavada dondurulmuş pirzolaları nasıl kızartılacağını bilir, böylece yanmazlar.

Kızartılmış et ürünleri için en iyisierimiş yağ kullanın. Ayrıca, pirzolaların iyi doldurulmuş olması önemlidir, aksi takdirde tavaya yapışırlar. İyi ısıtılmış tava yağ tavası kek içine kutunun dibine dolaşan alır sonra, erimiş yağ bir kaşık ya da iki koydu. Genellikle ambalaj üzerinde birçok yavru Burger dondurulmuş, ancak böyle bir bilgi varsa, o zaman her iki tarafta en az on dakika süreyle zorunlu olarak onları kızartma nasıl anlatır. Tuz ve karabiber eklenmesi gerekli değildir, çünkü pirzolada tüm bunlar zaten mevcuttur.

dondurulmuş burger nasıl pişirilir

Köfteyi fırında pişir

Kızartmak için dondurulmuş pirzola olabilir vefırında pişirin. Lezzetli yemek yemeyi seven insanlar, pirzola pişirmenin en iyi yolunun altın kahverengi kadar tavada kızartmak olduğuna inanırlar. Ancak, muhtemelen, birkaç kişi kendilerine şunu sormaktadır: Bu şekilde dondurulmuş et ürünleri ne kadar pişirilir? İdeal çözüm, fırında pirzola pişirmektir. Fırında hazırlanan kurabiyeler lezzetli, sulu, yumuşak ve en önemlisi faydalıdır. Fırında pişirilen ürünlerin daha hızlı hazırlandığına ek olarak, mutfak temizlemenin yanı sıra çok zaman almıyor.

Fırında bile donmuş pirzola olabilirfarklı pişirmek. En kolay yol, pirzolaları yağlanmış bir fırın tepsisine koymak, yüz seksen derece ısıtılmış bir fırına koyup kırk beş ila kırk dakika pişirmektir. Ardından tabağa koyup masaya servis yapın.

Başka bir yol ise folyoda "don" pişirmek. Sağlıklı bir diyetin destekçisi iseniz, bu seçenek tam size göre. Patatesler folyoda kavrulduklarında, meyve suyunu muhafaza ederler ve bu nedenle yağ eklemeye gerek yoktur. Fırın tepsisi, pişirme folyosu, üzerine donmuş dondurulmuş pirzola ile kaplanmalıdır. Üstüne ikinci bir folyo tabakası koyun ve iki tabakasını dikkatlice birleştirin: alt ve üst. Fırın yüz doksan dereceye kadar ısıtılmalıdır. Folyoda börek pirzolaları otuz beş dakika olmalıdır. Bu tür pirzola çok daha sulu ve yumuşak olacaktır. Taze yeşilliklerle süslenmiş masaya koyun.

çok değişkenli dondurulmuş pirzola

Yemek pişirmek için biraz daha zaman harcarsanız, soslu fırında pirzolaları pişirebilirsiniz.

Soslu pirzola

Gravy için ihtiyacınız olan:

 • Mayonez - üç yemek kaşığı.
 • Domates - iki çorba kaşığı.
 • Hardal - iki yemek kaşığı.
 • Sarımsak - dört karanfil.
 • Havuç - dört adet.
 • Domates üç parçadır.
 • Soğan - dört adet.
 • Un - üç yemek kaşığı.
 • Biber.
 • Tuz.

hazırlık

dondurulmuş pirzola kızartmak ne kadar

Hazır dondurulmuş donmuş köfte kilosuerimiş yağda tava ve folyo ile kaplı bir fırın tepsisine koyun. Küçük bir tencerede, su dökün, kaynatın ve karıştırın, içine un dökün. Topaklar önlemek için karıştırın. Bir kasede domates, hardal, mayonez, sarımsak, su ve un dökün, sonra iyice karıştırın.

Yıkanmış ve soyulmuş domates, havuç ve soğanince yarıya kesilir. Pirzolalar için, doğranmış sebzeleri eşit olarak ayırın ve sos dökün. Tava önceden ısıtılmış bir fırında yüz doksan dereceye kadar yerleştirin ve kırk kırk beş dakika pişirin. Pirzola kokulu ve sulu olacak. Patates, makarna, yulaf lapası veya ayrı bir yemek olarak servis yapabilirsiniz.

Dondurulmuş köfte: Kızartma tavasında nasıl kızartılır, çok değişkenli ve fırında 2019

Dondurulmuş köfte: Kızartma tavasında nasıl kızartılır, çok değişkenli ve fırında 2019

Related news

 • Türk Dizi Sektöründe Yaşam Mücadelesi Vermiş 8 Alternatif Dizi
 • Doğum kontrol haplarından sonra gebelik mümkün mü
 • 3 Günde 3 Kilo Verdiren Detoks Diyeti
 • Moskova’da Zafer Günü kutlamaları havai fişek şovuyla sona erdi
 • Cümlenin sözdizimsel analizi
 • Girişimcilikte kadının sesi yok

 • Dondurulmuş köfte: Kızartma tavasında nasıl kızartılır, çok değişkenli ve fırında 77

  Dondurulmuş köfte: Kızartma tavasında nasıl kızartılır, çok değişkenli ve fırında


  Dondurulmuş köfte: Kızartma tavasında nasıl kızartılır, çok değişkenli ve fırında 30

  Dondurulmuş köfte: Kızartma tavasında nasıl kızartılır, çok değişkenli ve fırında 57

  Dondurulmuş köfte: Kızartma tavasında nasıl kızartılır, çok değişkenli ve fırında 26

  Dondurulmuş köfte: Kızartma tavasında nasıl kızartılır, çok değişkenli ve fırında 77

  Dondurulmuş köfte: Kızartma tavasında nasıl kızartılır, çok değişkenli ve fırında 37

  Dondurulmuş köfte: Kızartma tavasında nasıl kızartılır, çok değişkenli ve fırında 13

  Dondurulmuş köfte: Kızartma tavasında nasıl kızartılır, çok değişkenli ve fırında 51

  Dondurulmuş köfte: Kızartma tavasında nasıl kızartılır, çok değişkenli ve fırında 87

  Dondurulmuş köfte: Kızartma tavasında nasıl kızartılır, çok değişkenli ve fırında 34

  Dondurulmuş köfte: Kızartma tavasında nasıl kızartılır, çok değişkenli ve fırında 48