17.06.2019

Domuz yavrusu spikelets i kendi ellerinizle 21

Domuz yavrusu "spikelets" i kendi ellerinizle

Bir saç kuyruğunda örgü saçlar "spikelets", aksi haldeHâlâ Fransız tırpanı deniyor. Örgü, en rahat saç modellerinden biridir. Bir bakıma hem evde, hem de tatilte ve günlük hayatta uygun - her durumda çok saf, romantik ve güzel görünecektir.

kuyruk kulağı

Örgülü pigtail "spikelets" yalnızca yaklaşım değilküçük kızlar, aynı zamanda genç kızlar ve hatta olgunlaşmış kadınlar. Bu saç stili ile her zaman onurlu, etkili ve çok düzgün görüneceğinden emin olun. O kadının dış görünüşünün bir süsü ve başı bakımlı ve düzgün görünüyor. "Spike", örgülerden oluşan birçok orijinal saç stilinin temelini oluşturur. İlk bakışta "örgülü" örgü örgülerinin çok zor ve zahmetli olduğunu düşünebilirsiniz. Fakat zamanla bazı eğitimden sonra, her şeyin ilk bakışta göründüğü kadar karmaşık ve korkutucu olmadığı anlaşılır. Evde anne, anneannesi veya kızkardeşi bir örgüyü örgüte yardımcı olduğunda çok kullanışlıdır, bu durumda talimatları incelemek ve kendini örgülü örgüyle kendiniz yormaya gerek yoktur. Ancak, çoğu zaman, kendisine ek olarak, umutlanacak kimse yoktur ve bu durumda, dışarıdan yardım beklemeksizin her şeyi bağımsız olarak yapabilmeliyiz.

Eğer kalın ve pürüzsüz saçlarınız varsa o haldesaç ince ya da kıvırcık saçlardan örgülü, ipek kuyruğu "spikelets" ten daha avantajlı görünecektir. Ancak bu sorunların her ikisi de çözülebilir. Böyle bir saç modu yapmadan önce, ince saçların şampuanla yıkanması, hacim verilmesi ve hacmi artırmak için özel bir köpük veya köpük kullanılması gerekir. Kıvırcık saçlar yıkanmalı, kurutulmalı ve saç demiri kullanarak düzeltmelidirler. Bu işlemlerden sonra, "spikelets" örgülerini örgü yapabilir ve saçlarınızın mükemmel ve düz saçlı kızlardan daha kötü görünmeyeceğinden emin olabilirsiniz.

örgü örgüler

Kendinizi örgü yapmak için örgü talimatlarını kullanmaya çalışalım.

 1. Saç köklerine bir saç kesimi yapın ve karmaşık görünmemeleri için kolayca tarayın.örgü örgü
 2. Örgüyü kafanın üstünden başlayarak saçları üç ipliğe bölün. Eğer pigtail "spikelets" in hacimli olmasını istiyorsanız, o zaman büyük boyun ipleri almalısınız.
 3. Sanki düzenli örgüyü diş ipi gibi çalıştırın. Yeni yan şeritleri kavramak onları düzenli örgüye örtün. Sol elinizle, örgü ana parçasını her zaman düzgün bir şekilde tutmanız gerekir.
 4. En büyük sağ şeridi orta şeritten taban ile bükün.
 5. Aynı şeyi sol iplikten yapın ve dokumanın sonuna kadar devam edin.

Şimdi o örgü Fransız görüyorsunPigtail çok zor değil. Ana şey, dokuma sırasında acele etmeyin, ve sonra pigtail "spikelets" düzgün ve yoğun görünecek, ve buna göre, saç daha uzun sürecek saç daha acele ve telaşlı yapılır. Eğer hala örgüyü örgülemek için bir sabrınız yoksa ve yardım edecek kimse yoksa, bu durumda deneyimli bir ustanın istediğiniz şekilde sizi örttüğü bir güzellik salonuna veya kuaföre gitmek daha iyidir.Related news

 • Bir av tüfeği ... Bir av tüfeği mesleğin, görevlerin ve özelliklerin bir açıklamasıdır
 • Örümcek Adam Görünümünde Çocuk Patik Yapımı. 8 yaş
 • TAŞLI SUTAŞI OYASI İLE YAZMALAR IŞILDIYOR
 • Albet sayesinde Bonus Farkı
 • Kadınlar İçin En İyi 2019 Yuvarlak Güneş Gözlüğü Modelleri

 • Domuz yavrusu spikelets i kendi ellerinizle 65

  Domuz yavrusu spikelets i kendi ellerinizle


  Domuz yavrusu spikelets i kendi ellerinizle 80

  Domuz yavrusu spikelets i kendi ellerinizle 24

  Domuz yavrusu spikelets i kendi ellerinizle 66

  Domuz yavrusu spikelets i kendi ellerinizle 68

  Domuz yavrusu spikelets i kendi ellerinizle 33

  Domuz yavrusu spikelets i kendi ellerinizle 50

  Domuz yavrusu spikelets i kendi ellerinizle 17

  Domuz yavrusu spikelets i kendi ellerinizle 91

  Domuz yavrusu spikelets i kendi ellerinizle 47

  Domuz yavrusu spikelets i kendi ellerinizle 25

  Domuz yavrusu spikelets i kendi ellerinizle 17

  Domuz yavrusu spikelets i kendi ellerinizle 100

  Domuz yavrusu spikelets i kendi ellerinizle 25

  Domuz yavrusu spikelets i kendi ellerinizle 58

  Domuz yavrusu spikelets i kendi ellerinizle 87