Domuz turşusu 2019

Domuz turşusu 2019 Domuz turşusu

Domuz turşusu

Gerçekten lezzetli olabilmek içinet, önceden hazırlanmış olmalıdır. mutfak numaralarından biri yeni et tatlar ve farklı bir lezzet vermek için yardımcı domuz, bir turşusu olduğunu. Buna ek olarak, ürünün marine edilmesi çanağın pişirme süresini önemli ölçüde düşürür.

Kaybedilmeyen seçeneklerden biri soyadomuz eti için marine Bunu yapmak için koyu soya sosu, nişasta ve kıyılmış sarımsak karıştırmanız gerekir. Nişasta et parçalarını sarar, bunun sayesinde sulu ve yumuşak kalır. Suculaştırma için en basit karışım, limon suyunun su ile karışması ve en sevdiği baharatlardan oluşur. Soğan ve mayonezli domuz eti için daha az popüler marine içilir, içindeki et sadece 1 saat kadar turmeye yeterlidir.

"Egzotik" domuz eti domuz eti için

Bunu yapmak için, bir ananas ortamına ihtiyacınız var.iki orta boy ampul, kırmızı bir acı biber, limon suyu ve bitkisel yağ konserveleri ile tamamen değiştirilebilen boyutlar. Soğan halka şeklinde kesilmeli, domuz eti eklenmelidir. Kırmızı biberi tohumlardan çıkarın, yağda ince doğrayın ve kızartın. Blenderde, doğranmış ananas, kızarmış biber, limon suyu ve biraz herhangi bir bitkisel yağ doğrayın. Elde edilen pürese benzer kütlenin ete dökülmesi, iyice karıştırılması ve 2 saat boyunca marine bırakılması gerekir. Heyecanlı misafirlerin bir reçete talep etmeleri garanti edilir.

Cevizli domuz balığı turşusu

Saflaştırılmış cevizlerin öğütülmesi vebitkisel yağ ve sarımsak ile karıştırılır. Oluşan karışım bıçakları rendeleyin, birkaç saat buzdolabında bekletin. Hazır olana kadar eti ızgarada kızartın, salatalık ve maydanoz yeşillikleri ile servis yapın. Bu marine, domuz ete narin bir çatlak tadı verir.

Domuz eti için Küba turşusu

Baharatlı sarımsaklı narenciye ile emprenye edilmiş etsos, renkli salsa ile servis edilir. Marinayı hazırlamak için portakal ve limon suyu (daha iyi sıkılmış), sarımsak, hafif soya sosu, kekik, defne yaprağı, karabiber gerekir. Tüm malzemeleri karıştırıp, marine eti dökün. 2 saat sonra domuz eti fırında pişirin. Salsa için mango, ananas, soğan, biber ve silantro küplerini kesmeniz gerekir. Her şeyi karıştırın ve limon suyunu döktürün, yeni rendelenmiş karabiber ekleyin, soğutun.

Biftek için "Hindistan Cevizi" Marinası

Olağandışı ve sevimli tüm aşıklar için bu tarifiegzotik yemekler. Sonra hindistancevizi marinası narin bir sos haline gelir. Hazırlanmak için konserve hindistan cevizi sütüne (herhangi bir büyük süpermarkette bulunabilir), limon suyu, hindistan cevizi, zerdeçal, taze kekik, nişasta gerekir. Nişasta haricindeki bütün malzemeler karıştırıcıda karıştırılır, balkona marine konur, buzdolabında en az 1 saat beklenir. Izgarada pişirilecek domuz eti, şu anda, marine, bir tencereye döküp ateşe verin. Nişasta biraz su ile inceltilir ve kaynar bir marineaya dökülür. Kadar pişirmek için sos
Kalınlaştırmak, domuz biftek için hizmet vermektedir.

Domuz eti "China Town" dan biftek için Marinade

Bu tarifin üzerine domuz alışılmadık şekilde elde edilirsulu ve narin. Bir çay turşusu yapmak için, toz siyah çay, karabiber, kahverengi soya sosu, kuru dereotu ve kişnişe ihtiyacınız olacaktır. Çay kaynar su ile demlenmeli, demeleyin, sonra süzün. Baharatları, soya sosu ekleyin, eti turşuya dökün ve 1 saat kaynatın. Bir parça domuz üzerinde, bir ağ şeklinde kesimler yapmalısınız, pişirilene kadar fırında pişirin.

Domuz eti "Azerbaycan" için Marinade

Bu turşu domuz eti ve kuzu eti için uygundur.
Nar suyu kırmızı ve karabiber ile karıştırılmalıdır.
kişniş ve tuz. Soğan halkaları ve turşusu ile domuz eti karışımı, 8 emmek
serin bir yerde saatler.

Domuz turşusu 2019

Domuz turşusu 2019

Related news

 • Diyabetik ensefalopati: semptomlar, bulgular, önleme ve tedavi özellikleri
 • Ton Balıklı Makarna
 • IMEI tarafından bir telefon nasıl bulunur
 • Dünyanın En Uzun Adamı Kimdir ve Kaç Metredir
 • Yoğurtlu Pirinç Çorbası (Lebeniyye)

 • Domuz turşusu

  Domuz turşusu


  Domuz turşusu

  Domuz turşusu

  Domuz turşusu

  Domuz turşusu

  Domuz turşusu

  Domuz turşusu

  Domuz turşusu

  Domuz turşusu

  Domuz turşusu

  Domuz turşusu

  Domuz turşusu

  Domuz turşusu

  Domuz turşusu

  Domuz turşusu

  Domuz turşusu

  Domuz turşusu

  Domuz turşusu

  Domuz turşusu

  Domuz turşusu

  Domuz turşusu

  Domuz turşusu

  Domuz turşusu

  Domuz turşusu

  Domuz turşusu

  Domuz turşusu

  Domuz turşusu

  Domuz turşusu

  Domuz turşusu

  Domuz turşusu