Dominik Cumhuriyeti bölgesindeki en iyi oteller: seçilecek bol miktarda yer var 2019

Dominik Cumhuriyeti bölgesindeki en iyi oteller: seçilecek bol miktarda yer var 2019

Dominik Cumhuriyeti bölgesindeki en iyi oteller: seçilecek bol miktarda yer var 84 13.02.2019, 23:21

Dominik Cumhuriyeti bölgesindeki en iyi oteller: seçilecek bol miktarda yer var.

Dominik Cumhuriyeti - Karayipler'de küçük bir ülke, burada değilyaz sona eriyor. Atlantik'in turkuaz suları ile yıkanan beyaz kumlarla donatılmış egzotik ada, yalnızca birinci sınıf hizmete alışkın olanlar da dahil olmak üzere farklı kıtalardan gelen sayısız konukları cezbetmektedir.

Ülkede birçok konforlu otel var veDominik Cumhuriyeti'ndeki hemen hemen tüm en iyi oteller Punta Cana'da yoğunlaşmıştır. Beş yıldızlı kompleksler rekreasyon için mükemmel şartlara sahiptir ve birinci sınıf hizmet sunmaktadır.

Dominik Cumhuriyeti bölgesindeki en iyi otellerAncak, Dominik Cumhuriyeti'ndeki en iyi otel,tatilciler ve seyahat acenteleri - bu Casa de Campo, La Romana kasabası yakınında yer almaktadır. Lüks beş yıldızlı kompleks boyutunda şaşırtıcı. Mükemmel altyapıya ve kendi havaalanına sahip gerçek bir tatil beldesi olan budur. Otel rekreasyon ve bilimsel etkinlikler için ideal bir mekandır. Kampus, kıyı alanı, liman, villalar ve golf sahalarının kompleksinden oluşan birkaç bölümden oluşmaktadır. Otel 1960 yılında inşa edilmiş, yetmişli yıllarda bir golf kulübü, seksenli bir kampüs kurulmuştur.

Dominik Cumhuriyeti bölgesindeki en iyi oteller"En İyi Dominik Otelleri" sıralamasındaPunta Cana'daki beş yıldızlı otel Paradisus uzaklaşmıyor. Bu, ülkedeki en prestijli tesis kompleksidir ve maksimum lüks ve konfor sunmaktadır. Uzun boylu avuç içi kar-beyaz Bavaro plajında ​​bulunan muhteşem bungalovlardan oluşur. Bu, çiftler ve golf severler için uygun bir yer. Otelde 10 restoran, çok sayıda bar ve ekolojik parklar bulunmaktadır.

Dominik Cumhuriyeti'ndeki en iyi otel"En iyi otel" kategorisindeki başka bir otelDominicans »- Exenence 5 * Punta Cana'da. Egzotik düğünler ve balayı için geleneksel bir yer. Otel, kalabalık tatil beldeleri uzak sakin bir tenha yerde bulunur. Tropikal ağaçlarla çevrili sömürge tarzdaki bina, romantik bir tatil için mükemmeldir.

En iyi oteller Santo Domingo'nun merkezi caddelerinden birindeprestijli beş yıldızlı Barcelo Gran Hotel Lina'dır. Rekreasyon ve iş toplantıları için mükemmel şartlar vardır. Restoran "Lina", otel topraklarında bulunan, tüm Dominik Cumhuriyeti'nde en iyisidir.

En iyi otel Ülkenin en ünlü otellerinden birien son Punta Cana'da inşa edilen modern beş yıldızlı kompleks Barcelo Bavaro Palace Deluxe. Dünyaca ünlü ağa aittir ve süitlerde konaklama imkanı sunmaktadır. Eğlence ve eğlence için ideal bir yerdir. Kompleks mağazalar, restoranlar, gece kulüpleri, 24 saat açık bir kumarhane ve hatta bir tiyatro içermektedir. Otelin restoranları ve kafeleri dünyanın tüm milletlerinin mutfağını sunmaktadır.

Dominik Cumhuriyeti Grand Palladium Bavaro Resort & Spa - başkaKarmaşık "Dominik Cumhuriyeti'nin en iyi oteller" derecelendirmesinde yüksek yer işgal ediyor. Konforlu binalardan oluşan otel, Hindistan cevizi avuçlarıyla çevrilidir ve sahil boyunca uzanan bir mercan kayalığı uzanır. Bu dalış meraklıları ve SPA-prosedürleri hayranları için harika bir dinlenme yeridir.

Yeryüzündeki en egzotik yerlerden birisağ Dominik Cumhuriyeti olarak kabul edilir. Ülkedeki en iyi oteller, Avrupa modeline hizmet vermeye alışık olan en talepkar turistleri karşılamaya her zaman hazırdır.

Dominik Cumhuriyeti bölgesindeki en iyi oteller: seçilecek bol miktarda yer var 2019

Dominik Cumhuriyeti bölgesindeki en iyi oteller: seçilecek bol miktarda yer var 2019

Related news

 • Saç Parlatıcı Maske Tarifi
 • Pudingli Kek Tarifi
 • Rüya yorumu yapın, açıklayın, açıklayın Parmağındaki düğün yüzü neyle ilgili

 • Dominik Cumhuriyeti bölgesindeki en iyi oteller: seçilecek bol miktarda yer var 28

  Dominik Cumhuriyeti bölgesindeki en iyi oteller: seçilecek bol miktarda yer var


  Dominik Cumhuriyeti bölgesindeki en iyi oteller: seçilecek bol miktarda yer var 98

  Dominik Cumhuriyeti bölgesindeki en iyi oteller: seçilecek bol miktarda yer var 68

  Dominik Cumhuriyeti bölgesindeki en iyi oteller: seçilecek bol miktarda yer var 34

  Dominik Cumhuriyeti bölgesindeki en iyi oteller: seçilecek bol miktarda yer var 76

  Dominik Cumhuriyeti bölgesindeki en iyi oteller: seçilecek bol miktarda yer var 66

  Dominik Cumhuriyeti bölgesindeki en iyi oteller: seçilecek bol miktarda yer var 17