Dolce Gabbana’dan Sahip Olmanız Gereken 5 Ayakkabı 2019

Dolce Gabbana’dan Sahip Olmanız Gereken 5 Ayakkabı 2019
18.05.2019

Dolce Gabbana’dan Sahip Olmanız Gereken 5 Ayakkabı 54

Dolce Gabbana’dan Sahip Olmanız Gereken 5 Ayakkabı

Dolce Gabbana’dan Sahip Olmanız Gereken 5 Ayakkabı

Dolce & Gabbana, 2019 İlkbahar/Yaz koleksiyonunu sundu.  Kreasyonda genel olarak tropikal bir hava yaratılmış olup, İtalya’nın simgeleri de kullanılarak romantik ve cezp edici bir konsept hazırlanmış. Feminen ruhu, ince bir şekilde işlenmiş doku ve desenleriyle de içinizi ısıtacak. 2019 sezonunda daha çok tropikal esintiyi hissettiren koleksiyonda, defilenin ev sahipliğini yapan Stefano Gabbana ve Domenico Dolce  göz alıcı bir koleksiyon hazırlamış.Dolce Gabbana trendleriarasından ayakkabı modelleri deen çok göze çarpan parçalardan denilebilir. Birbirinden şık, alımlı bu modellerden mutlaka sahip olmanız gereken 5 ayakkabı modeline göz atmaya ne dersiniz?

Markanın İtalyan Topuk Modelleri

1-İtalyan Topuk Modeller

İtalya tutkunuysanız, kesinlikle kaçırmamanız gereken modellerden bir tanesi. Kalın topuk, her yerden dökülen püsküller ve koyu yeşil rengiyle İtalya’yı anımsatan bu sandaletler tam size göre. Feminist ruhun ince bir şekilde işlendiği bu tasarımı, dilediğiniz an dilediğiniz yerde kullanabilirsiniz. Farklı ve göze çarpan diğer bir detay ise kalın topuk olmasına rağmen oldukça narin bir yapısı olan bu modelde fark yaratacaksınız.

 

Dolce & Gabbana’dan kırmızının çekiciliği

2-Kırmızı ve Aşk

Kırmızı sevenler için, kadının tutkusunu simgeleyen  bu model,  Dolce & Gabbana ayakkabıları arasında favoriniz olacak. Topuğun, ayakkabı altında birleştiği  konum ilgi çekici. Ateş kırmızısı rengi, bütün tabuları yıkan kalın topuğu ve ince işlenmiş deseniyle sizi cezp etmeye yetecek.

Dolce & Gabbana’nın ışıltılı modelleri

 

 

3-Işıltılı Adımlar

Dolce & Gabbana Türkiye’de ise  Akdeniz kadınlarının feminist ruhunu, ışıltıyı seven tarafını unutmamış, ışıl ışıl bir model tasarlamış. Sanki sadece sizler için tasarlanmış gibi. Işıl ışıl adımlar, karanlıkta bile fark edilmenizi sağlayacak.

 

4-Puantiyeli Dolgu Topuklar

Dolgu topuklar, yaz aylarında birçok kişinin favori modelidir. Tatilde, işte, caddede, sinemaya giderken giyilebildiği ve hatta kullanım alanı çok geniş olduğu için aynı zamanda çokta tercih edilen bir modeldir. AncakDolce & Gabbana ayakkabımodelinde bir farkındalık yaratmış. Şeffaf dolgu topuk ile tropikal esintiyi yaşatırken, puantiyeli kısmıyla da klasik bir hava veren bu model, bu sezon dolabınızı süsleyecek.

Dolce & Gabbana’nın terlik modelleri

 

5-Dolce&Gabbana’dan Rahat ve Şık Terlikler

Dolce &  Gabbana trendleriarasında yer alan terlikler, bu sezonda kendini gösterdi. Her sezon, farklı kumaş ve renklerde olan terlikler yine alıcılarını bulacak gibi gözüküyor. Hem rahat, hem şık. Özellikle rahatına düşkün, farklı tarz ve kombinleri seven stil sahibi kadınlar, bu terliklere bayılacaklar.

Tropikal esintileri ve İtalya kokusu duyacağınız Dolce&Gabbana 2019 İlkbahar/Yaz koleksiyonunda, önerilen bu 5 parçadan en az birini almayı unutmayın. Dolabınızı renklendirecek olan bu modeller, aynı zamanda modern kesimin de bir parçası. Terliğinizi giyip, arkadaşlarınızla buluşabilirsiniz.

Domenico Dolce ve Stefano Gabbana, yine yaratıcılıklarını konuşturarak, epey ses getirecek, muhteşem bir koleksiyona imza atmışlar.


Dolce Gabbana’dan Sahip Olmanız Gereken 5 Ayakkabı 2019

Dolce Gabbana’dan Sahip Olmanız Gereken 5 Ayakkabı 2019

Related news

 • Fuar nedir Olağan piyasadan farklılıkları
 • Harareti kesen doğal içecekler
 • Trump: Putin ile görüşüp görüşmeyeceğime uçakta karar vereceğim
 • Çocuklarda ayaklı ayaklar ve nasıl tedavi edilir
 • Yoğurtlu Tavuk Çorbası Tarifi Videosu

 • Dolce Gabbana’dan Sahip Olmanız Gereken 5 Ayakkabı 76

  Dolce Gabbana’dan Sahip Olmanız Gereken 5 Ayakkabı


  Dolce Gabbana’dan Sahip Olmanız Gereken 5 Ayakkabı 18

  Dolce Gabbana’dan Sahip Olmanız Gereken 5 Ayakkabı 35

  Dolce Gabbana’dan Sahip Olmanız Gereken 5 Ayakkabı 65

  Dolce Gabbana’dan Sahip Olmanız Gereken 5 Ayakkabı 28

  Dolce Gabbana’dan Sahip Olmanız Gereken 5 Ayakkabı 32

  Dolce Gabbana’dan Sahip Olmanız Gereken 5 Ayakkabı 59

  Dolce Gabbana’dan Sahip Olmanız Gereken 5 Ayakkabı 35

  Dolce Gabbana’dan Sahip Olmanız Gereken 5 Ayakkabı 30

  Dolce Gabbana’dan Sahip Olmanız Gereken 5 Ayakkabı 39

  Dolce Gabbana’dan Sahip Olmanız Gereken 5 Ayakkabı 82

  Dolce Gabbana’dan Sahip Olmanız Gereken 5 Ayakkabı 97

  Dolce Gabbana’dan Sahip Olmanız Gereken 5 Ayakkabı 41

  Dolce Gabbana’dan Sahip Olmanız Gereken 5 Ayakkabı 76