Doğru Erkekle Mi BirliktesinizDoğru Erkekle Mi Birliktesiniz
Doğru Erkekle Mi Birliktesiniz


Doğru Erkekle Mi Birliktesiniz?

Doğru Erkekle Mi Birliktesiniz?

Doğru Erkekle Mi Birliktesiniz? Sakinleşmenize İzin Veriyor, Kavgasız Aktiviteleriniz Varsa, Hala Size Karşı Çok Mu Kibar?

Hayatınızda biri var. Uzun zamandır ya da kısa bir süredir güzel bir paylaşım içerisindesiniz. Hatta öyle ki zaman zaman ayaklarınızın yerden kesildiğini dahi hissediyorsunuz. Ama bunca şeye rağmen hala aklınızı kurcalayan önemli bir soru işareti var. O adam sizin için doğru erkek mi? Kadınlar için biri ile beraber olmak önemli değildir. Kadınlar için en önemli nokta doğru erkek ile birlikte olmaktır. Oysa ne yazık ki bunu filmin sonuna gelmeden anlamak birçok kadın için neredeyse imkansızdır.

Hayatınızı paylaştığınız, kendinizi yanında iyi hissettiğiniz adamın sizin için doğru erkek olduğunu gösterecek belli başlı ipuçları var elbette. Bu ipuçlarına bakarak hayatınızdaki kişi hakkında az çok bir karar vermeniz de mümkün olacaktır. Şimdi objektif bir gözle aşağıdaki kriterleri kendi sevgilinizle kıyaslayın. Bakalım bunca emek sarf ettiğiniz adam sizin için doğru bir erkek mi?

Hala Size Karşı Çok Mu Kibar?

İnsanların, özellikle de erkeklerin zamanla değiştiğini artık ne yazık ki hepimiz biliyoruz. Bu düşünceyi bize empoze edeneler yine erkeklerin kendisi. Oysa sizin için doğru bir erkekle birlikteyseniz onun zaman içerisinde çok değişmediğini görebilirsiniz. İlk başlarda size karşı olan kibar tavırları aylar hatta yıllar geçmesine rağmen değişmediyse bu onun kesinlikle doğru erkek olduğunun kanıtlarından biri olarak sayılabilir.

“Seni Özledim” Diyebilmek

Doğru Erkekle Mi Birliktesiniz

Bu cümlenin basit bir sevgi sözcü olduğunu düşünüyorsanız yanılıyorsunuz. Özlemek çok derin bir duygu gerektirir. Birkaç saat önce yanınızdan ayrılan ve birkaç saat sonra yanınızda olacak bir erkeği özlüyorsanız size gerçekten iyi gelen yanları oldukça fazladır. Bir kadın sadece yanında mutlu olduğu bir adamı özler.

Sevgilinizi Eleştirecek Bir Şey Bulamıyorsunuz

Mutlaka herkesin yanlışları hataları ve eksikleri olabilir. Ama arkadaşlarınız kendi hayatlarınızdaki erkekleri masaya yatırıp delik deşik ederken siz sessiz kalıyorsanız bu sevgilinle tam bir uyum içinde olduğunuzun göstergesidir. Yaşadığınız sorunlar çok ufak tefekse bize göre o masada hiç konusunu dahi açmayın.

Kavgasız Aktiviteleriniz Varsa

Kavga çiftlerin hem arasına mesafe koyan hem de ilişkinin temellerini sarsan noktalardan biridir. Eğer genel olarak yaptığınız aktivitelerde sevgilinizleçok nadir tartışıyorsanız siz kesinlikle doğru bir erkekle birliktesiniz demektir.

Sakinleşmenize İzin Veriyor

Doğru Erkekle Mi Birliktesiniz

Çiftlerin yaşadıkları en büyük problemlerden biri de kötü anlarda karşı tarafı çok daha fazla bunaltmalarıdır. Eğer kötü bir anınızda yalnız kalmak istediğinizde hayatınızdaki erkek buna imkan tanıyorsa o erkeğin sizinle empati kurabildiğine kanaat getirebilirsiniz. Bu durum sağlam ilişkilerin olmazsa olmaz kurallarından biridir.

Arkadaşlarınıza Önem Veriyor Mu?

Sizi arkadaşlarınızla zaman geçirmeye ya da hep birlikte bir şeyler yapmaya teşvik eden bir erkek arkadaşınız mı var? O halde size gıpta ile bakıyoruz. Sırf bu yönü ile bile doğru bir erkek olduğunu kanıtlamış olabilir.

Doğru Erkekle Mi BirliktesinizDoğru Erkekle Mi Birliktesiniz

Related news Doğru Erkekle Mi BirliktesinizDoğru Erkekle Mi Birliktesiniz


Doğru Erkekle Mi Birliktesiniz


Doğru Erkekle Mi Birliktesiniz


Doğru Erkekle Mi Birliktesiniz


Doğru Erkekle Mi Birliktesiniz


Doğru Erkekle Mi Birliktesiniz


Doğru Erkekle Mi Birliktesiniz