Dmitry Svetlov: harika bilimkurgu yazarı 2019

Dmitry Svetlov: harika bilimkurgu yazarı 2019

Dmitry Svetlov: harika bilimkurgu yazarı 20 20.02.2019, 05:57

Dmitry Svetlov: harika bilimkurgu yazarı

Svetlov Dmitry, modern bir bilim kurgu yazarıdıryeteneği için yaygın olarak biliniyordu. Kitapları, herkesi bu kadar renkli bir şekilde anlattığı fantastik kitap evrenine götürebiliyor.

Dmitry Svetlov: yazarın biyografisi

Dmitry Nikolaevich, Beyaz Rusya'da doğduMinsk, 10 Şubat 1948'de. Babası cephede görev yaptığı savaş sırasında onursal unvanına sahipti. Aile nedenlerinden ötürü Svetlov, 1963'te Tallinn'de Estonya'ya taşınmak zorunda kaldı. Bir süre sonra, Dmitry Svetlov, Tallinn deniz kuvvetlerinde askerlik görevine alındı. Ordudaki yıllar yazarın sadece olumlu duygularına neden oldu ve kariyerine Tallinn Shipping Company'de devam etmeye karar verdi. Aynı zamanda Dmitry Svetlov, Makarov'un adını taşıyan LVMU'ya girer. 1981'de Dmitry, Yönetim Bilimleri Fakültesi'nden mezun oldu.

Dmitry Svetlov

2001 yılında, yazar Rus kültür başkenti - St. Petersburg'a taşınmaya karar verdi. 2009 yılında emekli olduktan sonra Dmitry Svetlov edebiyatla ilgilenmeye başladı ve yazma yeteneğini geliştirmeye başladı.

Yazar Dmitry Svetlov: fantastik, nefes kesici

İnanılmaz dünyalar, komik maceralar,Bükülmüş hikayeler - bu, Svetlov tarafından yazılmış hikayeleri nasıl tanımlayabilirsiniz. Dmitri bütün kitapları kalbi ile yazdı. Olayların gelişimine göre, yazarın hayal gücünün ne kadar zengin olduğu açıktır. Yazıhanesinde pek çok hikaye var, ama diğerlerinin arka planına karşı açıkça öne çıkan iki dizi kitap var: Amiral ve Norman.

Dmitry Svetlov

Bir dizi kitap "Amiral": Sergei'nin inanılmaz maceraları

Svetlov Dmitry Nikolaevichbeş bölümden oluşan bir dizi oluşturdu.

İlk kitaba "Kaptan Komutanı" denir. Deniz subayı başına gelen inanılmaz olayları anlatıyor. Bir sabah uyanan ana karakter, XVIII. Yüzyılda Rusya'da bulunduğunu keşfeder. Kendisinden önce gördüğü gerçek, Sovyet tarih öğretmenlerinin kendisine söylediği şeyden çok farklı. Kahramanı hangi maceralar bekliyor?

Serinin ikinci kısmı - "Zafere atla". Büyük Catherine saltanatında yakalanan kahraman, sığınağını bulmayı başardı. Onun bilgisi, unvanı ve ünvanı almasına yardımcı oldu. Elde edilen şey üzerinde durmadan, kahraman yer kazanmaya devam ediyor - mevcut bilgiyi, metalurji endüstrisinin ve gemi inşasının gelişimine yardımcı olacak şekilde yönlendiriyor. Kahraman Osmanlı İmparatorluğu ile inanılmaz bir savaşa gidiyor ...

Üçüncü kitap "Okyanus Üzerindeki Bayrak" olarak adlandırıldı. Kahraman Catherine'nin saltanatı sırasında saray darbesinin organizatörlerine yaklaşıyor. Senato'nun oluşturulmasını ima eden yeni reformlara duyulan ihtiyacı düzenleyenleri ikna eden kişi. Bununla birlikte devletin tarihi bir anayasal monarşi olarak başlıyor ...

Dmitriy Dmitriy tüm kitaplar

Dördüncü bölüm "İlk arasında" olarak adlandırıldıeşit ". Bu kitapta, hikaye aniden değişiyor - şans eseri ana karakter uzay istasyonunda. Evindeki gezegene dönmek için o kadar endişelidir ki, pervasızlık, uzun süredir devam eden insansı ırkı yeniden canlandırır, şimdi olan her şeyi tehlikeye atıyor ...

Beşinci ve son bölüm seçildi"Galaksinin savaşı." Önceki bölümde olduğu gibi, arsa uzayda ortaya çıkar. Dünyaya dönüyor, yerli gezegeninin çok farklı bir zamanda olduğunu görüyor - tüm insan hayatı doğrudan kozmosla bağlantılı. Ana karakter evi tekrar kazanacak mı?

Bir dizi Norman kitabı: tarihi gerçekleri olan kitaplar

Serinin ilk bölümü dört bölümden oluşuyor."Ayı Kalesi" oldu. Olaylar Rusya'da 14. yüzyılda gelişiyor. Sonsuz savaş, prensler arasındaki toprağın bölünmesi - o dönemin belirsiz atmosferinde ana karakter ... Onun için asıl amaç hayatta kalmaktır. Ama hangi yollarla - sizin için bir gizem olsun!

İkinci kısım "Güç Hakkı" olarak adlandırılıyor. Arsa aynı dönemde ortaya çıkıyor, ancak bu kez kahramanı artık kolay bir hedef değil - tahtta düşüyor. Kahramanı hangi macera ve olaylar bekliyor?

Svetlov Dmitri Nikolaevich

Üçüncü kitap Kılıç Yasası idi. XIV yüzyılın Avrupa'sının gözünden önce, krallıkların doğum dönemi ve gizli emirler. Altın Ormanı ve batı Litvanya kentini yağmaladıktan sonra, Avrupa'nın orta kısmına kaçmaya karar verdi. Ama kurtarılacak mı?

Dördüncü kitap The Black Prince. Rus halkının her zaman birçok düşmanı vardı. Karelyalı bir prens olan ana karakter, halkını düşman saldırılarına karşı korumalıdır. Slav halkının tamamını kurtarabilecek mi? Her şey prensin cesaretine ve gücüne bağlıdır.

Dmitry Svetlov: harika bilimkurgu yazarı 2019

Dmitry Svetlov: harika bilimkurgu yazarı 2019

Related news

 • Erkeklerde genital herpes: tedavi
 • Evde Kefir Yapımı – 1
 • Post Tagged with: kandil simiti
 • İki Aşık Boncuklu Tığ Oyası
 • Ekonomik güven endeksi azaldı

 • Dmitry Svetlov: harika bilimkurgu yazarı 25

  Dmitry Svetlov: harika bilimkurgu yazarı


  Dmitry Svetlov: harika bilimkurgu yazarı 9

  Dmitry Svetlov: harika bilimkurgu yazarı 50

  Dmitry Svetlov: harika bilimkurgu yazarı 97

  Dmitry Svetlov: harika bilimkurgu yazarı 37

  Dmitry Svetlov: harika bilimkurgu yazarı 53

  Dmitry Svetlov: harika bilimkurgu yazarı 99

  Dmitry Svetlov: harika bilimkurgu yazarı 11

  Dmitry Svetlov: harika bilimkurgu yazarı 33

  Dmitry Svetlov: harika bilimkurgu yazarı 19

  Dmitry Svetlov: harika bilimkurgu yazarı 63

  Dmitry Svetlov: harika bilimkurgu yazarı 78

  Dmitry Svetlov: harika bilimkurgu yazarı 84

  Dmitry Svetlov: harika bilimkurgu yazarı 67

  Dmitry Svetlov: harika bilimkurgu yazarı 71

  Dmitry Svetlov: harika bilimkurgu yazarı 52