Dmitry Kudryashov - Rus boksunun umudu 2019

Dmitry Kudryashov - Rus boksunun umudu 2019
21.09.2019

Dmitry Kudryashov - Rus boksunun umudu 45

Dmitry Kudryashov - Rus boksunun umudu

Rus toprakları şanlı savaşçıların doğum yeridir. Efsaneler hala onların gücü, kararlılığı ve cesareti hakkındadır. Ve tamamen haklılar, çünkü bugün bile, hem fiziksel hem de zihinsel olarak çok güçlü olan insanlar var. Bu tür kahramanlardan biri olan Slavlar güvenli bir şekilde Dmitry Kudryashov adlı Rus yetenek boks dünyası olarak adlandırılabilir.

Volgodonsk'dan Yetenekler

Günümüzde birçok seyirci ve uzman tarafından onurlandırıldıboksör Volgodonsk şehrinde, 26 Ekim 1985'te Rostov bölgesinde doğdu. Ortaokulda, 22 numaralı şehir okulunda aldı. İçinde genç adam spora katıldı. Başlangıçta, adam karate ile uğraşıyordu ve boksta on üç yaşına kadar erken saatlerde var. İlk koçu - Nikolai Timofeev (spor kulübü "Olympus-2" de çalıştı).

dmitriy kudryashov

Amatör zirveler

Dmitry Kudryashov dört yıl kutladısadece Rostov'da. Orada şehir ve bölge yarışmalarında kazanmak için birkaç kez başardı. Aynı zamanda, Dima el-ele mücadelede aktif olarak eğitildi. 2008 yılında Silahlı Kuvvetler’e alındı. Ancak, spor ve dövüş sanatları durmadı.

2019 yılında, genç adam el-ele dövüşte Spor Ustalığı unvanına layık görüldü ve bir yıl sonra boksta spor ustası oldu.

Toplamda, amatör arenada, atlet yüzlerce yüz dövüş geçirdi (sadece 12 nöbette yenildi), ardından mesleğe geçti.

dmitriy kudryashov boksör

Profesyonel Yol

30 Temmuz 2011'de yapılan ilk maçta düellodaUkrayna'dan yıl rakibi Alexander Okhrey bir boksör tarafından yenildi. Bundan sonra Dmitry Kudryashov dört muhteşem muhteşem düello yaptı ve sonra 2012'nin sonbaharında WBC CIS ve Slav ülkelerinin şampiyonu unvanını kazanmak için yüzüğe gitti. Savaş, Rus için başarılı oldu ve bu unvanı kazandı.

"Balyoz"

2013 yılında, Rostov vatandaşı unvanını savunuyor. Akrong ile düelloda UBO dünya unvanını kazandı. 2013 sonbaharında Dmitry Kudryashov, GBU'ya göre dünyanın en iyi ünvanını kazandı. Ve bu savaştaki rakip, öncekinden çok daha ciddiydi - bir zamanlar Barbados temsilcisi Sean Cox, bir zamanlar WBA kuşağı için resmi bir yarışmacının statüsündeydi. Ancak, bu boksör Dmitry'ya layık bir direnç göstermedi. Zaten ikinci üç dakikada yabancıyı çaldı.

2014 yılında, Dmitry Kudryashov muharebeleri zatendaha sık Bu süre zarfında, Hırvat Ivica Bachurin ve aynı zamanda efsanevi Carlos Gomez'den Çek Ljubos Sudu'yu yendi. Ve Küba, kahramanımız için on dokuz saniye kayıt yaptı.

Mayıs 2015'te, Rus, Namibya Meroro'yla savaşmak için yüzüğe girdi. Savaş Kudryashov için başarılı oldu ve meydan okuyucu bir nakavt içine gönderildi.

dmitry kudryashova savaşır

Yenilginin acısı

Ne yazık ki, Rus taraftarları için Dmitry Kudryashov, erken bir yenilginin tüm "lezzetlerini" bilen bir boksör.

"Tacizci" Kudryashov Nijerya vatandaşı oldu"Kuvalda" için engelleyici bir blok olmayı başaran Olanravaju Durodola. Bu rakip çifti arasındaki savaş Kasım 2015'te yapıldı. Kendi başına düello, çeşitli teknik ve taktik eylemler ve eğlence olarak çok zengindi. Ancak, sonunda, kavga oldukça uçucu ve çok sansasyonel oldu, çünkü Kudryashov ikinci turda zaten nakavt edildi.

Bunu söylemek adilSavaşın başlangıcı olan Dmitry, sol tarafı Nijeryalı'nın başına uygulayarak rakibin önemli ölçüde yavaşlamasına neden oldu. Ne yazık ki, Rusların bu yerel olarak başarılı saldırısı Olanravaju'yu durdurmadı ve hala saldırıya geçti ve saldırı eylemlerini gerçekleştirdi. Ve baskısı onun işini yaptı. İkinci turun ortasındaki Durodola, uzun bir çoklu saldırı saldırısından sonra bir Rus'ı nakavt ederek istediğini elde etti. Bu zafer Nijeryalı'nın yeni şampiyon olmasına izin verdi.

Dmitry Kudryashov - Rus boksunun umudu 2019

Dmitry Kudryashov - Rus boksunun umudu 2019

Related news

 • İstanbul ve Yurdun Büyük Bölümüne Kar Geliyor
 • Unsuz Fıstık Ezmeli Kurabiye
 • İslam neden dünya dinine dönüştü Öz ve olayın oluşumu
 • Tığ işi renkli çiçekli tülbent oyası tarifi By hatice
 • Karayılan 18. Bölüm Final izle

 • Dmitry Kudryashov - Rus boksunun umudu 78

  Dmitry Kudryashov - Rus boksunun umudu


  Dmitry Kudryashov - Rus boksunun umudu 41

  Dmitry Kudryashov - Rus boksunun umudu 98

  Dmitry Kudryashov - Rus boksunun umudu 51

  Dmitry Kudryashov - Rus boksunun umudu 68

  Dmitry Kudryashov - Rus boksunun umudu 67

  Dmitry Kudryashov - Rus boksunun umudu 38

  Dmitry Kudryashov - Rus boksunun umudu 38

  Dmitry Kudryashov - Rus boksunun umudu 37

  Dmitry Kudryashov - Rus boksunun umudu 87

  Dmitry Kudryashov - Rus boksunun umudu 72

  Dmitry Kudryashov - Rus boksunun umudu 16

  Dmitry Kudryashov - Rus boksunun umudu 94

  Dmitry Kudryashov - Rus boksunun umudu 53

  Dmitry Kudryashov - Rus boksunun umudu 27

  Dmitry Kudryashov - Rus boksunun umudu 27