Diyet AD ve Xenia Borodinanın diyeti. Özellikleri ve dezavantajları 2019

Diyet AD ve Xenia Borodinanın diyeti. Özellikleri ve dezavantajları 2019

Diyet AD ve Xenia Borodinanın diyeti. Özellikleri ve dezavantajları 100 17.01.2019, 15:24

Diyet AD ve Xenia Borodina'nın diyeti. Özellikleri ve dezavantajları

Nefret edilen kilogramlardan kurtulma arzusundaBazı kızlar kilo vermede kesinlikle stresli yöntemlere başvururlar. Diyetin çeşitliliği arasında, kişinin kendi sağlığının bedeli ile ağrılı bir şekilde zayıf bir bedene ulaşmasına yardımcı olan, karmaşık ve basit bir şekilde intihar vardır.

Diyet AD: Özelliklerdiyet reklamı

Bu diyetin ismine göre hemenOnun cehennemine uymanın zor olduğunu anlayın. Bu, bir ay veya üç ay boyunca oruç tutmanın özel bir yöntemidir. Belirli günlerde diyet sırasında, toplam kalori içeriği günde 1000 kaloriyi geçmeyen yiyecekler alabilirsiniz. Kalan süre boyunca sadece temiz su içebilirsiniz. Bu şartlara dayanarak, AD-diyetinin sağlık için son derece tehlikeli olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz. Böyle bir alayın sonuçları seni hiç memnun etmeyecek. Kim sindirim bozukluğu ve anoreksiye kadar zihinsel bir bozukluğa sahip olmak ister?

Bu diyetin yorumlarına bakarsanız, şunları yapabilirsiniz:coşkulu kızlardan geri bildirim almak, bu şekilde kilo kaybetmek gibi. Çoğu diyet D'nin metabolizmayı geliştirmelerine, metabolizmayı hızlandırmasına ve inanılmaz kilo vermelerine yardımcı olduğunu savunur. Bununla birlikte, World Wide Web'de yazılmış olan herşeyi tedavi etmek için çok yağlı olmayın. Herhangi bir beslenme uzmanı, vücudun normal çalışması için bir kadının günde en az 1200 kalori alması gerektiğini söyleyecektir. Kilo kaybetme yönteminin çok zararlı olduğu gerçeğine ek olarak, her insan en azından bir ay için bu ritmi sürdüremez, üçe kadar bahsetmez. Ve yine de hayali güzellik uğruna kadınlar en korkunç davalara bile gidebilirler.

İyi bir diyetin genel prensipleri aşağıdaki özellikleri içermelidir:

 • normal bir yaşam tarzına müdahale etmemelidir;
 • herhangi bir diyet diyet proteinler, yağlar, karbonhidratlar ve vitaminler içermelidir;
 • Diyet, sağlıklı bir yaşam tarzına ve uygun bir diyete bağlı kalmayı hedeflemeli ve ağrılı bir incelik ve iç organların bir bozukluğuna erişmemelidir.

reklam diyeti

AD diyeti bunlardan hiçbirine sahip değildir.nitelikleri. Bu sadece kadın sağlığı üzerinde zararlı bir etkisi olacak, gıda için sağlıksız bir tutum kazanmak, distrofi, kardiyak aritmi, bağırsak tıkanıklığı ve kalsiyum eksikliği, yardımcı olacaktır. Birçok insan, birkaç hafta sonra bu diyetin tüm koşullarına uyuyorsa, iştahın neredeyse tamamen düştüğünü söylüyor. Kural olarak, tüm kursu sona erdirenler, zaten bir hastane yatağında bitirirler. Buna ek olarak, bu diyeti bitirir bitirmez, atılan her gram size bir çift arkadaş götürerek anında geri dönecektir. Bu cehennem çabalarının AD diyetine değer mi? Tabii ki değil.

Diyet Ksyusha Borodina

Birçok kişi ne kadar popüler olduğunu fark ettiTV sunucusu sıradan sonra büyüdü. Xenia, kilo verme yolunu paylaşmaya karar verdi. Diyeti 2 hafta boyunca tasarlanmıştır, ana bileşeni salatalıktır. Bu yeşil sebzeden 3-4 parça bir gün yemek tavsiye edilir. Bazen sebze çorbası veya haşlanmış et ile ısmarlanabilir. Ayrıca kahvaltıda 2 dilim çavdar ekmeği yiyebilirsiniz.Ksyusha'nın sakallı beslenmesiTabii ki, bu diyet oldukça etkilidir, amaAyrıca çok kısıtlı ve vücut birçok yararlı madde almıyor. Ayrıca, peptik ülserden muzdarip olanlar için gözlemlemek imkansızdır çünkü salatalık mide asiditesini arttırır.

İdeal bir vücut peşinde en iyisisağlıklı bir diyete dönüş. Ve en azından sonucu daha uzun süre elde edeceksin, ama uzun bir süre senin yanında kalacak ve sağlığınıza zarar vermeyeceksin!

Diyet AD ve Xenia Borodinanın diyeti. Özellikleri ve dezavantajları 2019

Diyet AD ve Xenia Borodinanın diyeti. Özellikleri ve dezavantajları 2019

Related news

 • Geçmişin ve günümüzün en pahalı otomobil markası
 • Ebru Şallıdan 21 günlük mucize kür
 • Cesur olduğunuz kadar dürüstsünüz de

 • Diyet AD ve Xenia Borodinanın diyeti. Özellikleri ve dezavantajları 51

  Diyet AD ve Xenia Borodinanın diyeti. Özellikleri ve dezavantajları


  Diyet AD ve Xenia Borodinanın diyeti. Özellikleri ve dezavantajları 37

  Diyet AD ve Xenia Borodinanın diyeti. Özellikleri ve dezavantajları 93

  Diyet AD ve Xenia Borodinanın diyeti. Özellikleri ve dezavantajları 5

  Diyet AD ve Xenia Borodinanın diyeti. Özellikleri ve dezavantajları 49

  Diyet AD ve Xenia Borodinanın diyeti. Özellikleri ve dezavantajları 94

  Diyet AD ve Xenia Borodinanın diyeti. Özellikleri ve dezavantajları 91

  Diyet AD ve Xenia Borodinanın diyeti. Özellikleri ve dezavantajları 34