Diplo Şarkıları Dinle, Diplo Klipleri 2019

Diplo Şarkıları Dinle, Diplo Klipleri 2019

Diplo Şarkıları Dinle, Diplo Klipleri 56 14.02.2019, 17:32

Diplo Şarkıları

Müziğin Her Yerinde Aynı Anda Olmak Diplo İçin Zor Değil

10 Kasım 1978 yılında, Los Angeles Calilornia’da doğan Diplo’nun gerçek adı, Thomas Wesley Pentz’dir. Amerika’da müzik konusunda önemli çalışmalar yapanDiplo, aynı zamanda Liseli Polisler adında bir filimde rol almıştır. Dj’lik, müzik prodüktörlüğü ve söz yazarlığının dışında, Skrillex İle Jack Ü adlı grupta aktif rol üstlenmiştir. Diplo, yapmış olduğu albümlerinde sadece bir tarza bağlı kalmaması ile sevenlerini zaman zaman şaşkınlığa uğratan çalışmalar yapmıştır. Bu çalışmaları hayata geçirirken sahibi bulunduğu müzik prodüksiyon şirketinin avantajlarını da kullanmıştır.

Bazen Hip hop, bazen melankolik tarzda albümler çıkaran Diplo, aynı zamanda Mad Decent adlı bir plak şirketinin de kurucusu ve yöneticisidir. Philadelphia’da bir dönem öğretmenlikte yapmıştır. Müzik alanında aktif rol almaktan çekinmeyen Diplo, DJ Jillionaire ve Walshy Fire’in de aralarında kurucu olarak yer aldığı Major Lazer’in kurucusu olmuştur.

Dikkat çekenDiplo şarkılarıarasında; diplo revolution, diplo boy oh boy, diplo be right there, diplo blame gibi unutulmazlar dikkat çekmektedir. Sanatçıya ait şarkılara diplo dinle kalıbı ile arama yaparak internet üzerinden ulaşabilirsiniz. 

İngiliz müzisyen M.I.A ile çalışmaları Diplo için mesleki kariyerinin başında, kendisine gelecekte ihtiyaç duyacağı deneyimleri yaşama fırsatı sunması açısından önemli bir rol oynamıştır. Daha sonra M.I.A’nın arkadaşı olan Prodüktör Switch ile bir araya gelerek Jameika dans grubu projesini ve bir çizgi filmi hayata geçirmiştir.

Diplo kendi adına yapmış olduğu çalışmaların yanı sıra, Birtney Spears’tan Madonna’ya, Shakira’dan Justin Bieber’e kadar pek çok ünlü ismin prodüksiyon ve mixtape işlerini yapmaktadır. Diplo özellikle Madonna ile yaptığı çalışmalarda son derece aktif bir rol oynayarak, Madonna’nın albüm çalışmalarında yapımcılık yapmış ve sanatçının 2015 yılında yapmış olduğu Rebel Heart albümünde birkaç şarkının prodüktörlüğünü yaparak bu konuda da son derece başarılı olduğunu gösterme fırsatı bulmuştur. 

Kendine has yorumlarının yanı sıra yapmış olduğu tüm çalışmalarda ve oluşumlarda son derece hassas ve titiz çalışmasıyla mükemmeliyetçi yapısının tüm özelliklerini işine yansıtan Diplo, sanatçının güz önünde bulunmalarını, eğitimlerinin aksaması endişesi ile istemediği Lockett Pentz ve Lazer Pentz adlı iki çocuğu vardır.

Diplo Şarkıları Dinle, Diplo Klipleri 2019

Diplo Şarkıları Dinle, Diplo Klipleri 2019

Related news

 • Şık Bir Örgülü Topuz Nasıl Yapılır
 • Bir Erkeğin Aşık Olduğu Nasıl Anlaşılır
 • Hasır İpten Kuş Yapımı
 • Powerlifting: IPFye göre kadınlar ve erkekler için standartlar
 • Sebze Pişirme Yöntemleri
 • Kuru Patlıcan Dolması Videosu

 • Diplo Şarkıları Dinle, Diplo Klipleri 70

  Diplo Şarkıları Dinle, Diplo Klipleri


  Diplo Şarkıları Dinle, Diplo Klipleri 86

  Diplo Şarkıları Dinle, Diplo Klipleri 78

  Diplo Şarkıları Dinle, Diplo Klipleri 22

  Diplo Şarkıları Dinle, Diplo Klipleri 42

  Diplo Şarkıları Dinle, Diplo Klipleri 69

  Diplo Şarkıları Dinle, Diplo Klipleri 1

  Diplo Şarkıları Dinle, Diplo Klipleri 55

  Diplo Şarkıları Dinle, Diplo Klipleri 18

  Diplo Şarkıları Dinle, Diplo Klipleri 79

  Diplo Şarkıları Dinle, Diplo Klipleri 67

  Diplo Şarkıları Dinle, Diplo Klipleri 75

  Diplo Şarkıları Dinle, Diplo Klipleri 90

  Diplo Şarkıları Dinle, Diplo Klipleri 40