Dinle, peri masalı gibi

Dinle, peri masalı gibi

Karpatlar 1500 için uzanan bir dağ zinciridir.Orta Asya ovalarını kapsayan kilometreler. Karpat Dağları, Güney, Batı ve Doğu dağlarına ayrılmıştır. Güney Karpatlar Romanya topraklarında, Doğu - Ukrayna, Batı, Çek Cumhuriyeti, Slovakya, Polonya ve Macaristan topraklarında bulunmaktadır. Burada, Batı Karpatlar'da, deniz seviyesinden 2.061 metre yükseklikte bulunan Karpatlar - Hoverla Dağı'nın en yüksek noktasıdır.

Karpat Dağları için kayalık çıkıntılarla karakterize değildir. Aksine, bunlar sayısız ve pitoresk karstik mağaraları olan düz dağlardır. Dağların tepelerinde, çeşitli bitki türleriyle kaplı muhteşem dağ çayırlarına sahip bir yayla vardır. Yaban mersini ve yabanmersini burada bolca yetişir, ve dağların eteklerinde bir tanesi böğürtlen çalılıkları bulabilir. Karpatlar! Sonbaharda dinlenme, çilek, mantar ve şifalı bitkilerin toplanmasıyla mükemmel bir şekilde birleştirilebilir.

Karpatlar topraklarında, eşsizormanları ıslatmak. Bazı yerlerde insan ayağının henüz ayak basmadığı kayın ve iğne yapraklı ormanlar, dağların ana kısmını kaplamaktadır. Batı Ukrayna'nın birçok nehirleri, Avrupa'nın en temiz nehri Limnica'nın da aralarında bulunduğu dağlardan kaynaklanmaktadır. Kaya tuzu çökellerinin üstünde, İsrail'de bulunan Ölü Deniz'e benzer özellikteki tıbbi tuz gölleri vardır. Ve hepsi bu - Karpatlar Dinlenme burada tedavi ile kombine edilebilir. Karpat Dağları'nın topraklarında, insanlar ve turistler arasında eğlenceli efsaneler olan iyileştirici gücü bilinen ve bilinmeyen çok sayıda maden kaynağı bulunmaktadır.

Karpatlar'daki yönetimin ana alanıturizm. Turizmin altyapısı iyi gelişmiştir - çok sayıda otel ve otel, rekreasyon merkezi ve rahat özel yatılı evleri misafirlerini bekliyor ve tüm yıl boyunca yaşayabileceğiniz tüm yaşam kolaylığını sağlıyor. Birçoğu Karpatlar'da çok popüler olan kış rekreasyonunda uzmanlaşmıştır. Her yıl turistler sadece dinlenmek değil aynı zamanda tıbbi tedavi almak için buraya geliyorlar. Burada Karpatlar'ın sayısız tatil yeri en temiz dağ havası, ozon ve çam iğnelerinin kokusu veren tazeliği ile ünlüdür. Karpatlar'da bulunan birçok sanatoryumun solunum hastalıklarını tedavi etmesinin nedeni budur.

Yılda beş ay dağların tepeleri karla kaplıdır. Bu nedenle, binlerce turist Karpatlar'da kayak yapmaya giderler, kışın dinlenme burada özellikle caziptir. Kayak yapmaya uygun yerlerde her yerde kayak merkezleri, sanatoryumlar ve kayak merkezleri bulunmaktadır. Volovets-Podobovets, Dragobrat, Bukovel ve Slavske dağlarda geçirdiği kışın Karpat Rest dinlenmeye davet iyi tatil uzun bir süre burada turist unutulmaz bir deneyim olmuştur bırakır. En uzak yerlerde bile bulunan çok kullanışlı asansörler, tırmanış sırasında, pitoresk çevreye hayranlıkla bakan turistleri hızla teslim ediyor. Tatilciler, neredeyse modern Avrupa seviyesinde, yaşam koşullarında mükemmel sunulmaktadır. Kayak ekipmanı kiralanabilir. Ev sahipleri, ciplerde ve sıcak bir banyoda transfer yapmak isteyenler sunabilir. Yaz aylarında yapılacak bir şey de var - dört yarışa biniyor, at biniyor ve ormanın içinden geçiyor. Sadece oturabilir, şifalı dağ havasını soluyabilir, çay içebilir, bitkilere bulaşabilir.

Karpatlar'da sadece mükemmel dağ kayakları yoktur.tatil köyleri ve yollar. Burada, Zhdenievo, Shayan ve diğerleri gibi balneolojik tatil köyleri için bilinen Karpatlar'ın mükemmel iklimsel ve balneolojik merkezleri bulunmaktadır. Kalabalık değil, sessizliğin tadını çıkararak şehrin gürültüsünden rahatlayabilirsiniz.

Dinle, peri masalı gibigaleriler Fotograf resim Goruntuler

Related news

 • İşletmenin rekabet gücü ve üretim maliyetlerinin analizi
 • Bu İçecek Kilo Vermenize Yardımcı Olur
 • Eviniz için bir LED lamba nasıl seçilir LED lambalar ve ev için lambalar
 • Astım hastalarına yazın dikkat etmeleri gereken öneriler
 • Kulaklı Çorba

 • Dinle, peri masalı gibi

  Dinle, peri masalı gibi


  Dinle, peri masalı gibi

  Dinle, peri masalı gibi

  Dinle, peri masalı gibi

  Dinle, peri masalı gibi

  Dinle, peri masalı gibi

  Dinle, peri masalı gibi

  Dinle, peri masalı gibi

  Dinle, peri masalı gibi

  Dinle, peri masalı gibi

  Dinle, peri masalı gibi

  Dinle, peri masalı gibi

  Dinle, peri masalı gibi

  Dinle, peri masalı gibi