Digiturk Muppets Aranıyor’ Filminin Ön Gösterimini GerçekleştirdiDigiturk Muppets Aranıyor’ Filminin Ön Gösterimini Gerçekleştirdi

23.05.2019

Digiturk Muppets Aranıyor’ Filminin Ön Gösterimini Gerçekleştirdi 69

Digiturk ‘Muppets Aranıyor’ Filminin Ön Gösterimini Gerçekleştirdi

Digiturk, Disney Türkiye ile imzaladığı anlaşma ile yepyeni bir filmin daha ön gösterimini yaptı. Muppets üyelerini yepyeni macerada buluşturan Disney’den Muppets Aranıyor’un ön gösterimi 7 Haziran Cumartesi günü, Cinemaximum Akasya Acıbadem’de özel bir etkinlikle gerçekleştirildi.

Digiturk üyelerine 1 bilet alana 2. bilet hediye

Digiturk üyelerinin tüm yıl boyunca ayrıcalıklı olarak izleyebilecekleri 9 Disney filminden biri olan ve 13 Haziran’da izleyici ile buluşacak film, tüm Digiturk üyelerine özel olarak 1 bilet alana 2’inci bilet bedava kampanyası ile vizyona girecek. Tüm Cinemaximumlar’da geçerli olacak kampanya için film, dizi, avantaj veya çocuk paketi sahibi Digiturk üyelerinin yapması gereken Digiturk’e kayıtlı cep telefonlarından 13 Haziran – 28 Haziran 2014 tarihleri arasında MUPPETS yazıp 3555’e göndermek.

Tüm Muppets ekibi macera dolu bir dünya turuna çıkıyor

Disney’den ‘Muppets Aranıyor’ filminde tüm Muppets ekibi dünya turnesine çıkıyor ve Berlin, Madrid, Londra gibi Avrupa’nın en heyecan verici şehirlerinde büyük salonlarda biletleri tükeniyor. Ama kargaşa Muppets ekibinin peşini yurt dışında da bırakmıyor ve kendilerini istemeden, Dünya’nın Bir Numaralı Suçlusu ve Kermit’in tıpatıp benzeri Constantine ve İki Numara adıyla da bilinen, Ricky Gervais’in canlandırdığı, korkak yardımcısı Dominic tarafından yönetilen uluslararası bir suç hareketinin içinde buluyorlar. Filmde Tina Fey, cesur bir hapishane gardiyanı olan Nadya’yı, Ty Burrell ise İnterpol ajanı Jean Pierre Napoleon’u canlandırıyor.

Yönetmenliğini James Bobin’in yaptığı filmin yapımcısı David Hoberman ve Todd Lieberman. James Bobin, filmin senaryoyu Nicholas Stoller ve aynı zamanda yönetici yapımcı olan John G. Scotti ile birlikte yazdı. Disney’den Muppets Aranıyor filminin müzikleri ise Oscar® ödüllü şarkı yazarı Bret McKenzie’nin elinden çıkıyor.

Digiturk’ün Disney Türkiye ile gerçekleştirdiği özel anlaşma ile Mayıs 2015 yılına kadar sinemaseverlerle buluşturacağı bir diğer film ise, 1 Ağustos’ta vizyona girecek Marvel’ın ‘Galaksinin Koruyucuları’, ‘Tomorrowland’, ‘Sindirella’, ‘Uçaklar 2: Söndür ve Kurtar’’, ‘6 Büyük Kahraman’ ve ‘Avengers: Age Of Ultron’’ ise 2015 yılında gösterime girecek diğer filmler arasında bulunuyor.

Digiturk Muppets Aranıyor’ Filminin Ön Gösterimini GerçekleştirdiDigiturk Muppets Aranıyor’ Filminin Ön Gösterimini Gerçekleştirdi

Related news

 • Göz Altı Morlukları İçin Krem Önerileri
 • Ekose İşlemeli Bebek Yelek Modeli Yapılışı Videolu Anlatımlı
 • İcra memuruna karşı yürütülen şikayet: hazırlama örneği
 • Ünlü yönetmen Sergei Ursulyak
 • Yapraklı Çiçekler İğne Oyası Modeli Yapılışı

 • Digiturk Muppets Aranıyor’ Filminin Ön Gösterimini Gerçekleştirdi 42

  Digiturk Muppets Aranıyor’ Filminin Ön Gösterimini Gerçekleştirdi


  Digiturk Muppets Aranıyor’ Filminin Ön Gösterimini Gerçekleştirdi 87

  Digiturk Muppets Aranıyor’ Filminin Ön Gösterimini Gerçekleştirdi 31

  Digiturk Muppets Aranıyor’ Filminin Ön Gösterimini Gerçekleştirdi 42

  Digiturk Muppets Aranıyor’ Filminin Ön Gösterimini Gerçekleştirdi 55

  Digiturk Muppets Aranıyor’ Filminin Ön Gösterimini Gerçekleştirdi 64

  Digiturk Muppets Aranıyor’ Filminin Ön Gösterimini Gerçekleştirdi 72

  Digiturk Muppets Aranıyor’ Filminin Ön Gösterimini Gerçekleştirdi 18

  Digiturk Muppets Aranıyor’ Filminin Ön Gösterimini Gerçekleştirdi 8

  Digiturk Muppets Aranıyor’ Filminin Ön Gösterimini Gerçekleştirdi 61

  Digiturk Muppets Aranıyor’ Filminin Ön Gösterimini Gerçekleştirdi 48