Dişleriniz bir rüyada düştüyse ne bekleyeceksiniz 2019

Dişleriniz bir rüyada düştüyse ne bekleyeceksiniz 2019

Dişleriniz bir rüyada düştüyse ne bekleyeceksiniz 33 11.02.2019, 22:34

Dişleriniz bir rüyada düştüyse ne bekleyeceksiniz?

Sönmüş ve parlak, unutulmaz ya da unutulmuşuyanıştan sonra, geçmişin yankıları veya geleceğin habercilerinden, keyifli veya korkutucu bir karakter taşıyan herhangi bir iz bırakmadan - tüm bunlar hayalimizde atfedilebilir.

Geleceğin bize neler hazırladığını bulmak için,gelecekteki kaderimizi tahmin etmek için sabırsızlıkla bakmaya çalışıyoruz. Sadakatle rüya genellikle kötü şey bir uyarı ya da iyi bir habercisidir yorumlanır: iş kariyerinde ciddi hastalık, evlilik, başarıdan akrabalarının ilk ölüm, doğum, kurtarma ve çok daha fazlası - tüm hayallerini uyarır.

Rüyalar nasıl olup bittiğini ile iç içe geçirilir?Java? Hayat boyunca beynimiz inanılmaz miktarda bilgi, bilgi alır ve bu da rüyalar yaratmanın başlangıç ​​malzemesi haline gelir. Rüyalar, kural olarak, özellikle can sıkıcı olan bizim için sevimli ve önemli olanlardan göründüğü halde. Ve rüyalar kitap okumak için merakla başlarsak, "gelecek olan gün bize hazırlanıyor" anlamasını sağlamak için cevabı buluyor ve belirli tahmin edilen koşulların üstesinden gelmek için kararlılığımızı elde ediyoruz.

Hayal rüyalarının hangisiBirçok? Hayaller dünyamızdaki sık sık konuklar balık, kedi, köpek, tanıdık ve tanıdık olmayan insanlar ve tuhaflıkla dişleridir. Bir kural olarak, dişler hakkındaki rüyaların önemi olumlu bir şey taşımaz, ancak birçok farklı nüanslar yakın gelecek için iyi bir tahmin yapmanızı sağlar. Muhtemelen her birimiz böyle bir hayal gördü ve düşündü: neden dişler aniden ortaya çıktı?

Örneğin, düştükten sonra ne demektir?Bir rüyadaki dişler? Genellikle bu durum, yakınlarınız ve arkadaşlarınızdan herhangi birine değil, özellikle sizinle ilgili olan küçük veya büyük sıkıntıların habercisidir. Yine de eğer dişler düşte düştüyse, parçalanmış ya da kırılmışsa, bu bildiğiniz birinin ölümünün üzücü bir işaretidir. Dişin kanlı bir rüya varsa - sevilen birinin, aile üyesinin yaklaşan ölümü budur.

Birçoğu dişlerinin düştüğü gerçeğiyle yüzleştiancak daha sonra olan bu rüyanın yorumuyla hiçbir şekilde bağlantılı değildi ve hiç kimse öldü. Ve biri maalesef sevilen birini ya da bir başkası kayıptı. Aynı rüya kitaplarını yazdıklarında, her belirli uyku için değil, peygamber olacaklardır. Veya farklı insanlar için aynı rüya farklı bir şey anlamına gelecektir. Öyleyse bu gerçekleştiyse, dişlerin bir rüyada düştüğünü, korkma, mutlaka üzüntü ya da bela getirmez. Ve diş hekimine gidiyorsanız ya da bir gün önce onu ziyaret ettiyseniz, büyük olasılıkla bu görüntü yalnızca düşüncelerinizi ve duygularınızı yansıtır.

Ve eğer yırtılmış görürsek ne bekleyebilirizrüyada dişler mi? Ölümünüz ya da sevdikleriniz ya da tanıdıkların ölümü için böyle bir hayalin olduğuna dair bir inanç var. Yani, iyi bir şey için beklemeye gerek yok. Ve diş bir rüyada kırıldıysa? Bu sizi birinin ölüm haberi için hazırlar. Rüya yorumcularına göre, rüyadaki ölümle ilgili her şey dişi işaretler.

Ama her şey çok kasvetli değil. Bu, herkesin bireysel olduğu ve her şeyin rüyalara nispeten nispeten gizli olduğu bir sır değildir. Her birimiz kendi kaderimize, karakterimize ve kendi iyi ve kötülük sembollerimize sahibiz. Birisi için, rüya kitaplarının işaret ve tahminleri, tehlikelere ve hatalara karşı koruma ve uyarı veren gerçek bir hayat rehberidir. Birisi hemen hemen her şey gerçekleşir, bu bize rüya kitabını anlatır. Ve diğer insanlar için bu çok nadiren olur ya da hiç olmaz. Psikologlar, derinlere inandığımız şeyin gerçekte gerçekleştiğine inanırlar. Kilisenin bakanları böyle diyor. Hayallerin kötü anlamlarına inanmayın, kendinizi karşı karşıya olduğunuz her şeyin pozitif algısına ayarlayabilir ve hayatınızdaki her şey iyi olacaktır. Ana şey, rüya kitabında okuduğunuz şeylere asılmak değil. Sakin ve zevkle uyuyun, en usta usta tarafından monte edilen "film" i düşünün - aklınız.

Dişleriniz bir rüyada düştüyse ne bekleyeceksiniz 2019

Dişleriniz bir rüyada düştüyse ne bekleyeceksiniz 2019

Related news

 • Sağ Aksiller Lenf Nodu
 • Duruşu düzeltmek için korseler: Hasta ve doktorların yorumları. Çocuk ve yetişkinlerin duruşunu düzeltmek için korseler
 • Çok İzlenen Videolar
 • Hazine Adası – Çocuk Tiyatroları
 • Kate Middletondan eltisini çatlatan hareket

 • Dişleriniz bir rüyada düştüyse ne bekleyeceksiniz 12

  Dişleriniz bir rüyada düştüyse ne bekleyeceksiniz


  Dişleriniz bir rüyada düştüyse ne bekleyeceksiniz 86

  Dişleriniz bir rüyada düştüyse ne bekleyeceksiniz 72

  Dişleriniz bir rüyada düştüyse ne bekleyeceksiniz 87

  Dişleriniz bir rüyada düştüyse ne bekleyeceksiniz 48

  Dişleriniz bir rüyada düştüyse ne bekleyeceksiniz 53

  Dişleriniz bir rüyada düştüyse ne bekleyeceksiniz 81

  Dişleriniz bir rüyada düştüyse ne bekleyeceksiniz 81

  Dişleriniz bir rüyada düştüyse ne bekleyeceksiniz 57

  Dişleriniz bir rüyada düştüyse ne bekleyeceksiniz 62

  Dişleriniz bir rüyada düştüyse ne bekleyeceksiniz 67

  Dişleriniz bir rüyada düştüyse ne bekleyeceksiniz 65

  Dişleriniz bir rüyada düştüyse ne bekleyeceksiniz 14