Devasa insan iskeletleri: gerçek ya da becerikli sahtecilik

Devasa insan iskeletleri: gerçek ya da becerikli sahtecilik


Devasa insan iskeletleri: gerçek ya da becerikli sahtecilik 29 03.03.2019, 09:44

Devasa insan iskeletleri: gerçek ya da becerikli sahtecilik?

İncil'de Vedalar ve farklı halkların efsaneleriBir zamanlar gezegenimizde yaşayan devlerin yarışı bahsedilir. Eski efsanelerde bunların, fiziksel güçlerine dayanan ve yüksek varlıklara veya Tanrı'ya meydan okuyan devlerin atlanları olduğu söylenir. Gökyüzü ve bu ırkı Dünya'nın yüzünden silerek cezalandırdı. Kutsal metinleri kelimenin tam anlamıyla yorumlamak isteyen birçok "gramer", sürekli olarak bu tırnak işaretlerine bakıyordu. Zaman zaman insanlar, büyük tarih öncesi hayvanların büyük omurları veya diğer kalıntılarının parçalarına rastladılar. Bu bulgular spekülasyon için yiyecekler verdi, sanki insanların devasa iskeletiydi.

İnsanın devasa iskeletleriHipotezin taraftarlarıDünya üzerindeki dünya dışı dünyadaki (dünya dışı) köken. Ama eski devleri daha da hararetli kamu yararı yapay olarak bilimsel yayınlar, zaman iddia sansasyonel keşifleri hakkında makaleler yayınlamak için zaman. sırayla değil asılsız dikkate alınması gereken, onlar yayınlamak ve görüntüleri net halkın dev iskeletler gösteren uzay keşifleri, gelen. Fotoğraflar, iyi korunmuş bir devin dinlenme kalıntılarını ve yanında - arkeologların küçük rakamlarını gösterdi. Modern insanların ortalama büyümesine dayanarak, böyle bir tabloyu düşünen bir kişi merhumun büyümesini kolayca hayal edebilir - yaklaşık 20 metre.

Dev insanların iskeletlerini bulurBununla birlikte, garip bir eğilim endişe vericidir. İran, Hindistan, Bangladeş, Suudi Arabistan, Yunanistan, Güney Afrika, Portekiz ve Kenya'daki dev insan iskeletlerinin bulunduğu iddia edilen çeşitli bölgelere rağmen hepsi bir şekilde gerçekleşti. Kalıntılar, kazara, jeolojik keşif sırasında veya yol döşerken ortaya çıktı. Hemen kazı alanına ordu, bölgeyi kordon altına alıp bulguyu halkın gözünden gizledi. Bilim adamlarının elinde, helikopterden alınan resim dışında başka bir delil yoktu.

Aynı zamanda, iddia edilen her iki makale ve fotoğraf dabulguları teyit ederek çoğaldı. (Fotoğraf görünüyor gerçi biraz) insanın Dev iskeletler sonra üç metre, daha sonra sekiz Ayrıca daha sonra bir rekor 24. edildi, her iki mezarın sitesinde kil tabletleri bulmak başladı - Sanskritçe, daha sonra Arapça - Devler birine veya diğerine ait olduğunu Vedalar veya İncil'den bahsedilen etnik grup. Yazıtlara, elbette, şeytani askerler tarafından el konuldu, bazı nedenle tarihi gerçeği gizlemekle ilgilendi.

Dev insanların iskeletleri photoSonunda Ulusal Coğrafya 2007'de yapıldıresimlerden birinin incelenmesi. Cornell Üniversitesinin arkeolojik keşiflerinin, insanların dev iskeletlerinin bulunduğu kazı için bir zemin niteliğinde olduğu ortaya çıktı. Ancak, aslında, 16 Eylül 2000'de New York Eyaleti, Hyde Park kasabasında, bilim adamları, eski bir devin kalıntılarını değil, bir iskeletin parçalarını bulmuşlardı ... 13.000 yıl önce yaşamış bir mastodon.

Yakında "sansasyonel" yazarıanlık görüntü ". Bir çeşit Demir Uçurtma olduğu ortaya çıktı. Ve bu adam kimseyi yanıltmak istemedi. Sadece fotomontajını, sitelerden biri tarafından düzenlenen bir grafik tasarım yarışmasına yolladı. Ve hatta bir ödül var - üçüncü sırada. Yarışmaya, jürinin çalışmalarına teslim edilen çeşitli fotoshop ustaları katıldı - burada neredeyse "ciddiyetle" bu kadar saçma. 2007'de, National Geographic Society, devlerin kalıntılarının bulunmadığını, insanların dev iskeletlerinin ezoterik insanların bir mit ve tahrifat olduğunu açıkladı.

Devasa insan iskeletleri: gerçek ya da becerikli sahtecilik

Devasa insan iskeletleri: gerçek ya da becerikli sahtecilik

Related news

 • Arpa Şehriye Çorbası Tarifi
 • Başarı şansa mı yoksa yeteneğe mi bağlıdır
 • Arap Sümbülü Çiçeği Bakımı Ve Özellikleri
 • Yerçekimi yer çekimi bilim adamları yer çekimini kim buldu
 • Tank ne kadara mal olur Ayrıntılı fiyat analizi

 • Devasa insan iskeletleri: gerçek ya da becerikli sahtecilik 28

  Devasa insan iskeletleri: gerçek ya da becerikli sahtecilik


  Devasa insan iskeletleri: gerçek ya da becerikli sahtecilik 39

  Devasa insan iskeletleri: gerçek ya da becerikli sahtecilik 91

  Devasa insan iskeletleri: gerçek ya da becerikli sahtecilik 96

  Devasa insan iskeletleri: gerçek ya da becerikli sahtecilik 78

  Devasa insan iskeletleri: gerçek ya da becerikli sahtecilik 98

  Devasa insan iskeletleri: gerçek ya da becerikli sahtecilik 40

  Devasa insan iskeletleri: gerçek ya da becerikli sahtecilik 11

  Devasa insan iskeletleri: gerçek ya da becerikli sahtecilik 86

  Devasa insan iskeletleri: gerçek ya da becerikli sahtecilik 35

  Devasa insan iskeletleri: gerçek ya da becerikli sahtecilik 4

  Devasa insan iskeletleri: gerçek ya da becerikli sahtecilik 89