fotograflar Fotograf resim Deodorant Kristal, doktorların incelemeleri ve özellikleri
Deodorant Kristal, doktorların incelemeleri ve özellikleri 61 14.01.2019, 16:57

Deodorant "Kristal", doktorların incelemeleri ve özellikleri

Çok çeşitli deodorantlar varBirçoğu ve bazen seçime karar vermek ve görevle başa çıkmak için ne gibi iyi neyin satın alacağına karar vermek çok zor. Ancak, deodorant "Kristal" olmak üzere, diğerlerinden üstün, iyi bir çare var. Onun hakkında doktorların yorumları en olumludur.

deodorant kristal doktor incelemeleri

Her şeyden önce unutulmamalıdır ki, işlemter salgılaması vücudun optimum sıcaklığını korumak ve toksinlerden ve toksinlerden kurtulmak için hayati önem taşıyan normal ve doğal bir fizyolojik süreçtir. Bu nedenle, bu süreci engellemeye veya askıya alma girişimlerinde, özellikle de çeşitli tercihezlerin, erken veya geçte sürekli olarak kullanılması, tamamen istenmeyen sonuçlara neden olabilir. Deodorant "Kristal" bunlardan kaçınmaya yardımcı olur.

Başlangıçta sadece ayakta durmanın,ter kokmaz. Nahoş bir koku, hayati aktivitelerinin bir sonucu olarak deride yaşayan bakterilerin çoğalmasından ortaya çıkar. çünkü vücut sıcaklığı daha yüksek ve giysi ve ayakkabı giymek havalandırma kötüdür nedeniyle olduğu gerçeğini - koltukaltı ve ayak Bu, elbette, alanı. Tabii ki, temizlik için fonların kullanımı, kişisel hijyen şart, hem de kendi vücuduna doğal malzemeler, nefes alabilen kumaşlar ve dikkat tercihidir. Ne var ki ne yazık ki terlere karşı fon kullanımı gerekiyor.

deodorant kristal incelemeleri

Deodorant "Kristal", incelemeleri birkaçderecelendirmede farklılık, diğer birçok deodorantın yanı sıra antiperspiranlarla piyasada sunulmaktadır. Bir krem, sprey veya aerosol olarak seçebilir ve en uygun koku ve soruyu (terleme veya koklama için) alabilirsiniz. İstisnasız tüm deodorantlar aynı zamanda ter emiliminin etkilerini etkiler, aksine nedeni etkilemeden hoş olmayan kokuları ortadan kaldırır. Bu, bakterisit ve dezenfektan bileşenlerinin yardımıyla yapılır. Etkisi kötü değil, ancak yan etki deride tahriş olabilir, parfüm kokusu ve lekeler üzerinde alerjik olabilir. Deodorant "Kristal", doktorların incelemeleri çok anlamlıdır, bütün bunlara neden olmaz.

Fakat antiperspiranlar, aksineterleme olması ve bakteriler üzerinde hareket etmez: dolayı organik klor bileşikleri, böylece ter bezlerinin işlevine hizmet dar kanal, daha yakın delikler vardır. O vücudun ağır terleme olduğunda kullandıkları her gün basitçe, özellikle yoğun fiziksel efor sırasında, tavsiye edilmez yüzden.

deodorant kristali

Bu durumda deodorant "Crystal" yardımcı olacaktır. Doktorların onun hakkındaki yorumları cesaret verici. Asya'da ekstrakte edilen ve bakteriyostatik özellikleri belirgin olan bu tuz (alum) volkanik kökenlidir. Yani bu deodorant, bakterilerin hem büyümesini hem de üremesini geçici olarak bastırır, onları deride dehidre eder. Sonuç olarak, hoş olmayan bir koku sadece görünmez. Bu durumda maddenin kendisi vücuda girmez ve üzerinde herhangi bir zararlı etkisi yoktur.
Deodorant "Crystal", doktorların değerlendirmeleri hakkındaBununla birlikte, en olumlu, olumsuz yönleri vardır. Sonuçta, terleme kendisini etkilemeden, sadece bakteri üzerinde hareket eder. Bir yandan, fena değil - bedenin işinde herhangi bir müdahale yoktur. Öte yandan, tüm müşteriler kötü bir koku olmasa da elbiselere ıslak lekeler gibi değil. Durumdan çıkış yolu, ılımlı havalarda ve antiperspirantlarda "Kristal" in kullanımı olabilir.

Deodorant Kristal, doktorların incelemeleri ve özellikleriresim fotograflar

Related news

 • Altan Gördüm, CHPden teklif gelirse İzmir Foçadan aday olmak istiyor
 • Burcunuzla Kişiliğiniz Örtüşüyor mu
 • Narlı Ispanak Salatası Tarifi – Salata Tarifleri

 • Deodorant Kristal, doktorların incelemeleri ve özellikleri 64

  Deodorant Kristal, doktorların incelemeleri ve özellikleri


  Deodorant Kristal, doktorların incelemeleri ve özellikleri 71

  Deodorant Kristal, doktorların incelemeleri ve özellikleri 63

  Deodorant Kristal, doktorların incelemeleri ve özellikleri 49

  Deodorant Kristal, doktorların incelemeleri ve özellikleri 13

  Deodorant Kristal, doktorların incelemeleri ve özellikleri 69

  Deodorant Kristal, doktorların incelemeleri ve özellikleri 72

  Deodorant Kristal, doktorların incelemeleri ve özellikleri 96