Denis Kazansky: Ünlü bir spor yorumcusunun başarı öyküsüDenis Kazansky: Ünlü bir spor yorumcusunun başarı öyküsü

27.05.2019

Denis Kazansky: Ünlü bir spor yorumcusunun başarı öyküsü 68

Denis Kazansky: Ünlü bir spor yorumcusunun başarı öyküsü

Denis Kazansky farklı bir yorumcurakipsiz karizma ve mükemmel diksiyon. Spor incelemeleri milyonlarca Rus izleyici tarafından izleniyor, radyo ve radyo konuşmacılarından onu dinleyenlere değinmiyor. Ama Denis böyle bir başarıya nasıl ulaştı? Onun hayatının yolu nedir? Peki bugün ne yapıyor?

Denis Kazansky: Kısa biyografi

Gelecek yorumcu 23 Nisan'da Lipetsk'te doğdu.1979. Hemen hemen tüm çocuğun çocukluğu bu şehirde geçti. Erken yaşlardan beri spora çok meraklıydım. Özellikle hokey ve futbolu severdi. Muhtemelen, Rus yorumcusunun kaderini belirleyen bu genç tutkuydu.

Kazan of Denis

Okulun sonunda Denis Kazansky girdifiloloji fakültesi. Gazeteciliği ana yön olarak seçti. Öğrenci yıllarında bile, yerel televizyon kanalı TCE'de spor programları yapmaya başladı. Yakında Denis Kazansky'nin sahip olduğu yetenek kendini hissettirdi ve önde gelen ana haber bloğuna terfi etti. Ayrıca hizmetleri için "Tefi-bölge" ödülünü aldı.

Bugün NTV kanalında çalışıyor: Önemli spor karşılaşmalarının yorumlarını ve ayrıca futbol ve hokey karşılaşmalarıyla ilgili yorumları değerlendirir. Evli ve iki çocuk babasıdır. Komik, ama gazeteciliğe olan tutkusuna rağmen, Denis Kazansky diğer gazetecilere kişisel yaşamına izin vermemeye çalışıyor. Kariyeri ve aileyi ayıran net bir çizgi olması gerektiğine inanıyor, aksi takdirde sonsuza kadar huzur içinde unutabilirsiniz.

NTV-Plus üzerinde çalışmak

2005 yılında NTV-Plus televizyon kanalı bir yarışma düzenledi"Şans" adı altında. Çerçevesinde, tüm ülkeyi kendi sesiyle fetheden müstakbel yorumcular seçildi. Uzun bir süredir Denis Kazansky ona gitmeye cesaret edemedi, ama sonunda merak ve zafere duyulan susuzluktan kurtuldu.

Jüri ödülü ne zaman sürpriz olduEn iyi sonuca sahipti. Ayrıca, yarışma sonunda NTV-Plus yönetimi Denis'i spor kanalının televizyon kanallarına yerleştirdi. Bu şekilde Denis Kazan, bu kanalın ekibinin ayrılmaz bir parçası haline geldi.

Denis Kazan yorumcu

Bugün ünlü yorumcunun cephaneliğinde, NTV-Plus için özel olarak yapılmış yüz spor hikayesi yok. Aynı zamanda "Serbest vuruş" ve "Futbol Kulübü" programlarının lideri.

Zamanlarla

Televizyona ek olarak Denis Kazansky'nin eseriInternet portalı Sports.ru sayfalarında görülebilir. İşte "View of View" adlı blogunu çalıştırıyor. Doğal olarak, konuları spor dünyası ile bağlantılıdır. Daha kesin olmak gerekirse Denis, futbol ve hokey hakkındaki tüm bilgeliği onları gördüğü şekilde ortaya koyuyor. Ayrıca, favori oyunlarıyla ilgili çeşitli sorulara cevap verdiği bir video konferans da yürütmektedir.

Denis Kazansky: Ünlü bir spor yorumcusunun başarı öyküsüDenis Kazansky: Ünlü bir spor yorumcusunun başarı öyküsü

Related news

 • Çit için direkleri nelerdir
 • Tavuk Sote
 • Kavanozda Kek Tarifi
 • X-Classta 6 silindirli yeni motor seçeneği satışa sunuldu
 • Meyilli balık filetosu

 • Denis Kazansky: Ünlü bir spor yorumcusunun başarı öyküsü 65

  Denis Kazansky: Ünlü bir spor yorumcusunun başarı öyküsü


  Denis Kazansky: Ünlü bir spor yorumcusunun başarı öyküsü 34

  Denis Kazansky: Ünlü bir spor yorumcusunun başarı öyküsü 45

  Denis Kazansky: Ünlü bir spor yorumcusunun başarı öyküsü 19

  Denis Kazansky: Ünlü bir spor yorumcusunun başarı öyküsü 79

  Denis Kazansky: Ünlü bir spor yorumcusunun başarı öyküsü 54

  Denis Kazansky: Ünlü bir spor yorumcusunun başarı öyküsü 37

  Denis Kazansky: Ünlü bir spor yorumcusunun başarı öyküsü 36

  Denis Kazansky: Ünlü bir spor yorumcusunun başarı öyküsü 82

  Denis Kazansky: Ünlü bir spor yorumcusunun başarı öyküsü 54

  Denis Kazansky: Ünlü bir spor yorumcusunun başarı öyküsü 94

  Denis Kazansky: Ünlü bir spor yorumcusunun başarı öyküsü 8

  Denis Kazansky: Ünlü bir spor yorumcusunun başarı öyküsü 69

  Denis Kazansky: Ünlü bir spor yorumcusunun başarı öyküsü 59