Demir Philips Azur Performer: modelin gözden geçirilmesi, rakiplerle karşılaştırılması ve incelemeler 2019

Demir Philips Azur Performer: modelin gözden geçirilmesi, rakiplerle karşılaştırılması ve incelemeler 2019

Demir Philips Azur Performer: modelin gözden geçirilmesi, rakiplerle karşılaştırılması ve incelemeler 60 09.02.2019, 17:49

Demir Philips Azur Performer: modelin gözden geçirilmesi, rakiplerle karşılaştırılması ve incelemeler

Demir olmadan, herhangi bir ev hayal etmek imkansızdır. Sadece kıyafetleri toparlamakla kalmaz, aynı zamanda perdelerin ve perdelerin görünümünü destekler, havluları daha konforlu hale getirir ve yatak çarşaflarındaki kırışıklıklardan kurtulmanızı sağlar. Ütüler çeşitli fonksiyonların, görünüm ve fiyatın varlığı ile ayırt edilir. İncelemelerde en yaygın olan model olan Philips Azur Performer Plus'ı düşünün.

philips azur

Modelin özellikleri

Demir, kullanıcıların dikkat çektiği gibi, çok rahatyeterince hafif olduğu için kullanıldığında - sadece 1,2 kg. Cam, basınç altında dışarı atılan güçlü bir buhar jeti ile basitleştirilmiştir. Bu sadece herhangi bir karmaşıklığın kıvrımlarını yumuşatmanıza izin vermez, aynı zamanda zaman metresini önemli ölçüde azaltır.

Ütü Philips Azur, geliştirilmiş vanadan dolayı, çamaşırların üzerine su damlamasına izin vermeyen, genellikle diğer modellere zarar veren, yeterince olumlu geri bildirim aldı.

İncelemelerde uygun bir kord,iki metreye ulaşır ve 360 ​​derece dönme yeteneğine sahiptir. Bu, elbette, ütüleme işlemini kolaylaştırır ve Philips Azur Performer ütüyü rakiplerin modellerinden ayırt eder.

Teknik özellikler

Demir, tabanın şeklini başarılı bir şekilde tasarlamıştır, böylece model tam anlamıyla çamaşırın içinden geçmektedir ve ağızlık giysinin en küçük ayrıntılarına ulaşabilmektedir.

Alıcılar özellikle fonksiyon kaydettiotomatik buhar kaynağı. Rakip modellerden farklı olarak, düğmeye sürekli basmaya gerek yoktur veya istediğiniz kumaş türünü seçmeniz yeterlidir. Seçilen parametreleri göz önünde bulundurarak buhar bağımsız olarak beslenecektir.

philips azur icracı

Birçok tüketici olasılığını değerlendirdiÜtü dik pozisyondayken buhar oluşumu. Bu, kıyafetleri doğrudan askı üzerine pürüzsüz hale getirmenize ve perdeleri çıkarmadan temizlemenize olanak tanır.

Demir Philips Azur Performer Plus, teraziden kendi kendini temizleyen bir fonksiyona sahiptir. Bu sadece ürünün bakımını kolaylaştırmakla kalmaz, aynı zamanda servis ömrünü de önemli ölçüde uzatır.

İncelemeler arasında sistem genellikle görünür.bu modelin güvenliği. Kazaları önlemek için, demir sabitken tamamen kapatılır. Bu, eğer ütü durma pozisyonunda unutulursa ve cihaz yatay konumda bırakılırsa 30 saniye sonra 8 dakika sonra ortaya çıkar. Birçok kadın genellikle fonksiyonu kontrol etti ve kusursuz çalıştığına inandı.

Çalışma prensibi

Ütü işlemine başlamadan öncegerekli mod. Kuru kayan veya otomatik buhar kaynağının işlevini kullanabilirsiniz. Talimat, önceden arıtılmış su kullanılması daha iyi olduğunu gösterir. İşten sonra, sıvı rezervuarını temizlemek için, aşırı ölçek oluşumu için koşullar yaratmamak için tavsiye edilir.

Cihaz, diğer birçok modelde olduğu gibi, istenen sıcaklığa ısıtıldığında sönen bir gösterge ile donatılmıştır. Böylece işe başlayabilirsiniz.

Benzer modellerle karşılaştırma

anlamak ve bu demir satın düşük maliyet cihazla daha zengin özelliklere sürümüyle karşılaştırmak gereğini takdir etmek. Modeller, Philips GC 2045/20 ve Tefal GV8960 modellerine dayanmaktadır.

Tefal GV8960 olarak konumlandırılmıştıryüksek kaliteli bir ürün ve kıyafetlerin kolay pürüzsüzleştirilmesini sağlar. Ancak, incelemeleri incelemek, genellikle görevin cihaz ile eşit olmadığını görüşlerini görebilirsiniz. Philips Azur Performer Plus ile karşılaştırıldığında, buhar jeneratörü aşırı kırışıklıkları gidermek için uzun zaman alıyor. Taban o kadar kolay kaymıyor, ancak fiyat çok daha yüksek.

demir philips azur icracı

Philips A modeline göre Philips GC 2045/20 modelini indirinDaha az güçlü (2300 watt vs 3000 watt). Ütünün zayıf bir buhar darbesi ve daha küçük bir miktarı vardır.

Ütüleme sonuçlarının karşılaştırılması

Eğer tabanı karşılaştırırsanız, Philips Azur ütüsüPerformer gc4521, pamuklu kumaşları yumuşatırken daha iyi pürüzsüzleştirir. Buna ek olarak, seramikler, tabanın uygun şekilde korunmasına yardımcı olan yanlışlıkla yıldırım ve düğmelere dirençlidir.

Sentezlemeyi ütüliyorsanız, yorumlar her iki modelin de kumaşlarla mükemmel bir şekilde başettiğini ve neredeyse aynı olduğunu göstermektedir.

Ancak Philips Azur, çalışmalarında öne çıkıyoripek. Sonuçta, onunla çalışmak için, model regülatörü değiştirmeyi gerektirmez, akıllı tarama tüm fonksiyonları kendi başına alır. Tefal GV8960 durumunda, "ipek" olarak ayarlanabilen bir regülatör vardır. Ancak, buhar besleme işlevini kapatmazsanız, kumaşın tümü sızıntı içinde olur.

philips azur sanatçısı artı

Yukarıdakilere dayanarak,demir Philips Azur'un fiyat kategorisini tam olarak doğruladığı ve beyan edilen işlevlere karşılık geldiğini. Rakip, daha yüksek fiyat segmentinde bile, işte daha az verimli hale geldi ve daha fazla bütçe, hosteslerden daha fazla çaba gerektiriyor.

Buharlama fonksiyonu

Düşey fonksiyonunu karşılaştırırsakVapur, Philips Azur Performer Plus ütüyle görevini kesinlikle herkesten daha iyi yönetmiştir. Ancak, buruşmuş bluzunuzu düzenli hale getirirseniz, bu tek işlev yeterli değildir. Ancak, değerlendirmelerle değerlendirildiğinde, dikey buharlama perdelerin ve ağır perdelerin bakımı için kullanışlıdır.

Bu davada karşılaştırılan modeller olduğu ortaya çıktı.Görevleriyle aynı ve tamamen başa çıkamadı. Ancak, alıcıların görüşlerini analiz ederseniz, o zaman buharla yumuşatmak için bir buhar jeneratörü satın almanız gerekir ve demir bu işlevle donatılmıştır, belirli amaçlar için ek bir cihaz olarak.

Kullanıcı Yorumları

Philips Azur Performe ütüsü piyasada göreceli olarak yakın zamanda ortaya çıktı. Ancak, buna rağmen, model zaten yeterince yorum aldı. Tüm çeşitlilik arasında, aşağıdaki olumlu noktalar önerilebilir:

 1. Ürünün rahat bir kolu ve hafifliği vardır.
 2. Seramik taban sayesinde herhangi bir kumaş üzerinde çok kolay kayıyor.
 3. Cihazın kullanım için uygun hale getirilmesini sağlayan ve ürünün bakımı için en az zaman harcayabileceğiniz, kireç çözmenin otomatik bir işlevi vardır.
 4. Birçok kullanıcı iyi tasarlanmış bir nozul gördük. Rakiplerin modellerinin aksine, sadece biraz daha dar değil, ulaşılması zor yerlerin pürüzsüz hale getirilmesine yardımcı olan çok sayıda delik var.
 5. Genellikle, incelemelerde, ütünün çalışma sıcaklığına hızlı, neredeyse anında ısıtılması vardır. Bu, sürekli hareket ritminde olanlar için geçerlidir.
 6. Taban, yıldırım, düğmeler ve kilitlerin altına yanlışlıkla düşme nedeniyle bozulmaya maruz kalmaz.
 7. Birçok önemli şık ve özlü tasarım için.
 8. Dikey buğulama işlevi, işleri ideal koşullara kadar düzeltmenize izin vermez, ancak dış giyim ve perdelerin şeklini korumak için mükemmel bir iş çıkarır.
 9. Sıcaklık rejimini düzenlemeye gerek yoktur. Akıllı tarama, ütüyü ayarlamadan her türlü kumaşı ütülemenizi sağlar.

philips azur icracı gc4521

Çok çeşitli olumlu anlara rağmen,Bazı alıcılar modelin eksikliklerini not etti. Philips Azur ütüsü otomatik buhar beslemeli bir ürün olarak konumlandırılmıştır. Ama burada su deposu standart ölçülerde yapılır. Kullanıcılar, sıvının toplu bir çamaşır yığınını ütülemek için yeterli olmayabileceği konusunda uyarıyor. Tankı tekrar doldurmam gerekecek.

Bazıları için kablo yeterince uzun değildi. Birçok kişi için iki metrelik uzunluk kabul edilebilirden daha fazladır. Ayrıca, kireç giderme fonksiyonu hakkında şikayetler vardır. Ancak bu durumda, hiçbir şekilde kullanılmazsa iddialar karşılanır.

demir philips azur sanatçısı artı

bulgular

Ve sonunda. Ürün (3 bin. Rub.) yüksek fiyat segmentinde ile ilgilidir, alım birçok iter. Ancak demir, beyan edilen fonksiyonları tamamen haklı çıkarır. Ancak, kuvvetli dikey buhar varlığına rağmen, buhar birimi yerine geçemez. Eğer askısının elbiseyi işleme ek imkanı ile tam bir ütüye nedenle, seçeneği dikkate almak güvenlidir.

Demir Philips Azur Performer: modelin gözden geçirilmesi, rakiplerle karşılaştırılması ve incelemeler 2019

Demir Philips Azur Performer: modelin gözden geçirilmesi, rakiplerle karşılaştırılması ve incelemeler 2019

Related news

 • D Vitamininin Faydaları
 • Orta saha oyuncusu Ivan Soloviev: futbolcunun biyografisi
 • Kolesistit şüpheleri Diyet komplikasyonlardan kurtulacaktır
 • Olgun Ciltlerde Kırışıklık
 • Boşanma Kararı Nasıl Verilir

 • Demir Philips Azur Performer: modelin gözden geçirilmesi, rakiplerle karşılaştırılması ve incelemeler 75

  Demir Philips Azur Performer: modelin gözden geçirilmesi, rakiplerle karşılaştırılması ve incelemeler


  Demir Philips Azur Performer: modelin gözden geçirilmesi, rakiplerle karşılaştırılması ve incelemeler 87

  Demir Philips Azur Performer: modelin gözden geçirilmesi, rakiplerle karşılaştırılması ve incelemeler 98

  Demir Philips Azur Performer: modelin gözden geçirilmesi, rakiplerle karşılaştırılması ve incelemeler 10

  Demir Philips Azur Performer: modelin gözden geçirilmesi, rakiplerle karşılaştırılması ve incelemeler 68

  Demir Philips Azur Performer: modelin gözden geçirilmesi, rakiplerle karşılaştırılması ve incelemeler 5

  Demir Philips Azur Performer: modelin gözden geçirilmesi, rakiplerle karşılaştırılması ve incelemeler 67

  Demir Philips Azur Performer: modelin gözden geçirilmesi, rakiplerle karşılaştırılması ve incelemeler 95

  Demir Philips Azur Performer: modelin gözden geçirilmesi, rakiplerle karşılaştırılması ve incelemeler 24

  Demir Philips Azur Performer: modelin gözden geçirilmesi, rakiplerle karşılaştırılması ve incelemeler 29

  Demir Philips Azur Performer: modelin gözden geçirilmesi, rakiplerle karşılaştırılması ve incelemeler 89